Bílý nábytek Psací stůl Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
12 690 Kč

Vyberete-li si dřevěný psací stůl z kolekce Marone lze s jistotou říci, že interiér Vaší pracovny bude doplněn o praktický a krásný nábytek. Borovice, z níž je produkt vyroben je povrchově upraven bílým voskem, který nábytek vybaví doplňkovou ochrannou vrstvou.

Bílý nábytek Vitrína Marone 1.3, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
13 580 Kč

Vitrína Marone 1.3 je vyrobená z dřevěného masivu finské borovice upraveného bílým voskem, kdežto horní deska byla ošetřena vodním mořidlem. Dřevěné součásti výrobu jsou klínově spojeny (mikroozub). Na povrchu nábytku můžeme pozorovat viditelnou kresbu letokruhů.

Bílý nábytek Dubová židle 02, masiv
3 890 Kč

Dubová židle 02, masiv Dřevěné židle vám přinesou řadu výhod, které jiné materiály nemohou nabídnout. Zatímco plast časem ztrácí pevnost a barvu, kov je příliš studený a další materiály nepříjemné na dlouhodobé sezení, dřevo je pro tvorbu židle ideální.

Bílý nábytek Dubová židle, masiv
3 890 Kč

Židle už po dlouhá léta drží obdobnou podobu a konstrukci. V proměnách času se měnila jen designová část této formy nábytku, jelikož základní tvar se osvědčil jako praktický a funkční. Podle módy se mění například velikost, tvar, barva, materiál a ozdobné prvky.

Bílý nábytek Knihovna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice
8 890 Kč

Moderní technologie a internet sice přinášejí nové možnosti. Zdá se ovšem, že knihy nevyjdou z módy nikdy. Ten pocit skutečného kontaktu ruky s papírem. A charakteristická vůně starých i nových knih. Takové informace vnímáme všemi smysly.

Bílý nábytek Knihovna Toskania, bílá, masiv, borovice
9 490 Kč

Vášniví čtenáři to znají. Nechcete přece své oblíbené knihy ukládat na dno krabice. Přejete si mít je vystavené pěkně na očích. K tomu vám nejlépe poslouží knihovna. S bílou dřevěnou knihovnou Toskania své knihy uložíte opravdu stylově v 5 řadách.

Bílý nábytek Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová
9 490 Kč

Vysoká dřevěná knihovna v oblíbeném provensálském stylu potěší každou něžnou duši. Je krásná na pohled, zároveň vyniká svou kvalitou. Pevné desky z odolné finské borovice byly natřeny ekologickou bílou barvou, pod kterou lehce prosvítá jejich nádherná struktura.

Bílý nábytek Komoda Belluno Elegante 3.3, dřevěná, bílá, masiv, borovice
11 990 Kč

Další vydařený kousek, který najde uplatnění v kterémkoliv pokoji. V ložnici ji zaplníte oblečením, v obývacím pokoji poskytne útočiště všem těm nezbytnostem, které pro spokojený život potřebujete. V kuchyni se stane příborníkem. V dětském pokoji zase úkrytem hraček a dalších roztomilostí.

Bílý nábytek Komoda Belluno Elegante 5 šuplíky, bílá, masiv, borovice
11 190 Kč

Na drobné prádlo nebo na ty kousky oblečení, které chcete mít pěkně roztříděné, a netoužíte po tom, lovit je v útrobách hlubokých skříní. Komodu zajisté oceníte i v případě, že máte velkou šatní skříň. Její funkce je totiž do určité míry nenahraditelná. Co mají společného ponožky a květiny?

Bílý nábytek Komoda Marone 2.1, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
11 690 Kč

Jste již unavení z městského shonu a nekonečného stání v zácpách? Po týdnu práce sníte už jen o tom, že pojedete mimo město a strávíte celý víkend v útulném venkovském domě, mezi dřevěným nábytkem, přírodními doplňky a okolní zelení?

Bílý nábytek Komoda Marone 2.4, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
16 590 Kč

Hledáte kus nábytku, který pojme spoustu věcí, ale bude vypadat sám jemně? Marone dřevěné komody mohou být perfektní volbou. Díky nedostatku otevřených polic a zasklení si můžete být jisti, že o objektech, které jsou uvnitř, budete vědět jen vy.

Bílý nábytek Komoda Marone 2.4, šedá-dřevo, masiv, borovice
16 590 Kč

Dlouhá komoda vám projasní domov. Dosáhne toho jednoduše tím, že měří na výšku 86 centimetrů. Stěny potom můžete vyzdobit obrazy, zrcadly nebo na nich můžete umístit nástěnné police. Komoda tak každopádně přispěje ke zútulnění každého interiéru.

Bílý nábytek Komoda Toskania 3.3, masiv, borovice, bílá
11 290 Kč

Bílá komoda, která je dostatečně široká a prostorná. Má dva funkčně oddělené prostory a navíc tři šuplíky. Toto uspořádání poskytuje maximum prostoru pro uschování všech věcí, které uschovat potřebujete. A co si budeme povídat.

Bílý nábytek Komoda Toskania 3.3, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA
11 290 Kč

Dřevěná komoda v teplém medovém odstínu. Provance nebo rustikální? A není to jedno, když je tak krásná? Skvěle se bude doplňovat s ostatním nábytkem ze série Toskania. I s bílými kousky. Bílá se totiž hodí úplně ke všemu. A med a mléko je velmi chutná kombinace. Komoda nebo příborník?