Lorelli Autosedačka BETA PLUS 0-18 KG
1 765 Kč 1 412 Kč

Odolná autosedačka od značky Lorelli vhodná pro každodenní použití, která zajistí vysokou míru bezpečí i pohodlí na cestách. Obsahuje vyjímatelné měkké polstrování a polohovatelnou opěrku. Sedačka je určena pro děti do 4 let.

Lorelli Autosedačka Lorelli DELTA 0-13 KG
1 637 Kč 1 259 Kč

Kvalitní autosedačka – nosič Lorelli DELTA 3v1 pro ideální cestování s dítětem od narození do 15 měsíců, s nánožníkem a stříškou. Pohodlná rukojeť k přenášení umožňující stabilizaci sedačky na podlaze.

Lorelli Autosedačka MERCURY 0-36 KG
3 000 Kč 2 330 Kč

Cenově dostupná, ale přitom kvalitní autosedačka MERCURY od značky Lorelli zajistí pohodlí a bezpečí na cestách. Obsahuje pětibodový bezpečností pás a polohovatelné opěrky zad i hlavy. Určena pro děti od 0 do 12 let. Možnost instalace ve směru i proti směru jízdy

Primaterra Skleník PLUS PC 4mm pozinkovaný
12 900 Kč

Potřebujete pevný a vysoce kvalitní skleník, který se jednoduše instaluje? Pak skleník Primaterra PLUS 4mm-PK je pro vás nejlepší volbou. Skleník Primaterra PLUS oblouková forma z pozinkované čtvercové trubky 20×20. Vzdálenost mezi oblouky je 0,67 metr.

Lorelli Autosedačka ROTO ISOFIX 0-36 KG
5 399 Kč 3 999 Kč

Pohodlná dětská autosedačka ROTO Isofix od značky Lorelli s možností rotace o 360 stupňů. Snadné přizpůsobení opěrky zad i hlavy pro komfort i na dlouhých cestách. Autosedačka je určena pro děti od 0 do 12 let a k upevnění využívá systém Isofix.

Lorelli Jídelní židlička AMARO
825 Kč 660 Kč

Dětská jídelní židle AMARO od značky Lorelli vás příjemně překvapí svou praktičností a snadnou údržbou. Celý povrch lze velice snadno omývat a odstraňování zbytků jídla se tak pro Vás stane záležitostí minuty.

Primaterra Skleník MINI PC 4mm pozinkovaný
11 700 Kč 9 000 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozměry skleníku Primaterra MINI 4-mm PK ne velký, ale zato odolný a připravený posloužit těm z Vás, kterým stačí menší plocha na pěstování, případně rozměry vaší zahrádky jsou omezené.

Bertoni Dětské Chodítka SWING EB W1224CE
1 700 Kč 1 589 Kč

Praktické chodítko WALKER-SWING W1224CE EB s nastavitelnou výškou sedadla a funkcí houpání od značky Lorelli. Obsahuje hudební panel s melodiemi a dalšími hračkami pro ještě větší zábavu. Chodítko je určeno pro děti od 6 měsíců a splňuje vysoké nároky na bezpečnost.

Lorelli Autosedačka TEDDY 15-36 kg
490 Kč 324 Kč

Praktický podsedák TEDDY od značky Lorelli, který může být náhradou za běžnou autosedačku pro větší děti. Lehké a kompaktní provedení se zajímavými motivy. Určený pro děti do 12 let.

Kazandzhia Destilátor Kazandjia "Soused" 20 L
5 399 Kč

Destilátor Kazandjia Soused umožňuje přípravu vynikajícího alkoholického nápoje. Snadná obsluha a kvalitní výsledek potěší začátečníky i zkušené mistry.

Lorelli Autosedačka TEDDY 15-36 kg
422 Kč 324 Kč

Praktický podsedák TEDDY od značky Lorelli, který může být náhradou za běžnou autosedačku pro větší děti. Lehké a kompaktní provedení se zajímavými motivy. Určený pro děti do 12 let.

Kazandzhia Destilátor Kazandjia "Intellegent" 20 L
4 999 Kč

Destilátor Kazandjia Intellegent má stylový design a profesionálně vybavené měděné věže, které s čistotou 99,9% zajišťují výrobu vysoce kvalitních nápojů. Vynikající pro výrobu kvalitní brandy nebo whisky.

Primaterra Fóliovník CETRIOLO 510 х 154 х 160 cm
3 032 Kč 2 332 Kč

Skleník fóliovník Primaterra CETRIOLO ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstovací sezóny na zahradě. Je vyroben z pozinkovaného profilu W. Díky tomu je konstrukce lehká a snadno přenosná bez ztráty pevnosti.

Lorelli Autosedačka PEGASUS ISOFIX 0-36KG
6 460 Kč 4 969 Kč

Univerzální dětský zádržný systém Lorelli PEGASUS Isofix se hodí na většinu autosedaček. Správné uchycení je možné, pokud vozidlo může přijmout univerzální dětský zádržný systém pro danou věkovou skupinu.

Lorelli Kočárek DAISY + FOOTCOVER
2 800 Kč 2 599 Kč

Šikovný kočárek DAISY od značky Lorelli, který nezabere mnoho místa, ale přesto nabídne vysokou úroveň bezpečnosti a komfortu. Možnost nastavení polohy vleže či vsedě, mnoho úložných prostor a bezpečnostní pás. Složení kočárku zvládnete jednou rukou.

Lorelli Kočárek VERSO
6 949 Kč 4 999 Kč

Kočárek s lehkou hliníkovou konstrukcí a možností složení od značky Lorelli. Klasickou hlubokou korbu lze snadno proměnit ve sportovní. Obsahuje nespočet užitečných detailů, jako je oboustranné polstrování, pětibodový bezpečnostní pás a okénko ve stříšce

Lorelli Autosedačka PLUTO 0-13 KG
1 299 Kč 1 090 Kč

Víceúčelová dětská autosedačka od značky Lorelli, kterou lze použít také k přenášení dítěte, jako houpací křeslo nebo v kombinaci s dětským kočárkem značky Lorelli. Obsahuje tříbodový bezpečnostní pás a prvky pro maximální komfort dítěte.

Lorelli Jídelní židlička VENTURA
5 799 Kč 4 761 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektricky poháněná houpačka a jídelní židlička v jednom VENTURA od značky Lorelli. Tento univerzální produkt se vyznačuje kvalitním zpracováním a nadstandardní výbavou, která zahrnuje nastavitelné melodie a rychlost, tichý režim, časovač nebo panel s hračkami

Kazandzhia Destilátor Kazandjia "Docent" 20 L
5 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Destilátor Kazandjia Docent je skutečným klenotem pro milovníky čistého alkoholu. Tento model má silnou vysokou věž, která filtruje alkoholové páry od cizích prvků a zajišťuje tak maximálně čistý produkt.

Primaterra Zahradní umyvadlo SVEN
2 399 Kč

Umyvadlo Primaterra SVEN s ohřívačem, plastovou nádržkou a dřezem z nerezové oceli – ideální pro chaty a chalupy bez přívodu vody. Vhodné pro mytí rukou a nádobí.

Lorelli Kočárek TWIN GREY&BLACK CROSS +Taška na kočárek
5 199 Kč 3 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický a komfortní kočárek pro dvojčata TWIN od značky Lorelli, který lze používat celoročně. Samostatně polohovatelné opěrky pro každou ze sedaček. S možností snadného složení a nadstandardním úložným prostorem

Lorelli Nočník THRONE

Lorelli Nočník THRONE

Hodnocení: 4,1
410 Kč 289 Kč

Dětská toaleta je věrnou kopií opravdové toalety pro dospělé. Je skvělou volbou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí.

Lorelli Autosedačka SIGMA 0-25KG
2 099 Kč 1 689 Kč

Kvalitní autosedačka SIGMA+SPS od značky Lorelli pro vysokou úroveň bezpečí během cestování autem. Výbava zahrnuje systém boční ochrany, vyjímatelnou redukční vložku nebo polohovatelnou opěrku zad. Určena pro děti od narození až do 7 let.

Lorelli Dětská chůvička MOBILE
1 169 Kč 899 Kč

Dětská chůvička Lorelli MOBILE je nedílnou součástí vybavení domácnosti s malými dětmi. Poskytuje rodičům možnost mít své dítě neustále pod kontrolou, i když se nachází v jiné místnosti.

Lorelli Jídelní židlička COOKIE
1 466 Kč 1 127 Kč

Mimořádně lehká jídelní COOKIE židle pro děti od značky Lorelli, kterou lze během chvilky složit. Využívá materiály pro snadnou údržbu, pětibodový bezpečnostní pás a hravé motivy, které malému strávníkovi rozzáří den.

Primaterra Vyvýšený záhon obdélníkový hnědý pozinkovaný
3 932 Kč 3 024 Kč

Celé kouzlo stavebnice vyvýšeného záhonu v pyramidové skladbě jednotlivých pater. Čtyřpatrový obdélníkový vyvýšený záhon se bude na vaší zahradě krásně vyjímat. Budete-li potřebovat jahodník přemístit na jiné místo, tak jej jen rozeberete patro po patru a snadno složíte na místě jiném.

Primaterra Vyvýšený záhon zelený 1x4m pozinkovaný
1 800 Kč 1 485 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyvýšený záhon zahradní obrubník Primaterra se bude na vašem dvoře krásně vyjímat. Šířka 100 cm, délka 400 cm, výška 20 cm, hmotnost 9–23 kg. Barva zelená. Velmi stabilní konstrukce díky nohám zapuštěným do země. Snadná montáž a demontáž. Zaklad délky záhonu muže byt prodloužen o 2m.

Primaterra Zahradní umyvadlo TIREX
3 483 Kč 2 679 Kč

Umyvadlo Primaterra TIREX s ohřívačem, nádržkou z nerezové oceli a dřezem z nerezové oceli – ideální pro chaty a chalupy bez přívodu vody. Vhodné pro mytí rukou a nádobí.

Lorelli Houpací lehátko ALEX
1 866 Kč 1 499 Kč

Univerzální dětské houpací lehátko ALEX od značky Lorelli, kterou lze používat také jako sedačku s volitelným stolkem. Pro snadnější usínání obsahuje vibrační funkce, melodie a zvuky ptáků. Odnímatelný panel s plyšovými hračkami děti spolehlivě zabaví.

Lorelli Jídelní židlička CAMPANELLA
3 140 Kč 2 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní jídelní židle CAMPANELLA od značky Lorelli pro děti od 6 měsíců. Záruka snadné údržby a vysoké míry pohodlí díky mnoha praktickým detailům. Opěrky hlavy i zad, výšku stolku i bezpečnostní pás můžete nastavit v několika polohách