CME WIDI BUD
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

WIDI BUD je miniaturní Bluetooth adaptér, který je optimalizován pro bezdrátové MIDI připojení keyboardu Xkey Air. Tento malý adaptér snadno spáruje XKey Air s vaším počítačem, smartphonem či tabletem. 

CME Xclip
1 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Xclip umožňuje přidělat standardní kytarový popruh na klávesnici Xkey. Můžete tedy hrát na klávesnici a volně se pohybovat po podiu. Skvělá vychytávka pro živou produkci. Skládá se ze dvou klipů, vyrobených z lehkého hlin…

CME Xcable
1 350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Xcable umožňuje rozšířit konektivitu Xkey37 LE o MIDI OUT a sustain & expression pedály pomocí jednoho kabelu. Zapojte ho do Xkey USB portu a využívejte všechny možnosti připojení.

Rode SC4
300 Kč

RODE SC4 je kabelová redukce (adaptér) z konektoru TRS (3.5mm jack) na konektor TRRS.

Rode SC7

Rode SC7

Hodnocení: 5
290 Kč

RODE SC7 je kvalitní stíněný kabel TRRS – TRS (3.5mm jack) navržen pro připojení VideoMic GO k TRRS kompatibilnímu zařízení, jako je iPhone nebo iPad a nahrávat tak zvuk pomocí aplikace RODE Rec.

IK Multimedia iLine RCA Output Adapter
740 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

iLine RCA Output Adapter je 150cm dlouhý signálový kabel 3,5mm jack stereo/samec – 2× RCA (cinch) mono/samec.

Rode SC6
350 Kč

RODE SC6 je jednoduchý In/Out box vytvořený pro smartphony podporující TRRS konektor, který  umožňuje připojit dva TRRS mikrofony a jedny sluchátka .

IK Multimedia iLine Input/Output Extension
620 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

iLine Input/Output Extension je kabelová redukce/prodlužovací kabel s konektory 3,5mm TRRS (samec) a 3,5mm TRRS (samice) s délkou kabelu 60cm.

Rode SC11
520 Kč

RØDE SC11 je kabelový rozbočovač typu Y s konektory 3.5mm TRS jack pro připojení dvou mono výstupů k jednomu stereofonnímu vstupu. 

Rode SC3
290 Kč

RODE SC3 je kabelová redukce(adaptér) z konektoru TRRS na konektor TRS (3.5mm jack).