EMOTI Směs belgických pralinek z hořké čokolády Le Palette, 215g
239 Kč 195 Kč

Dárkové baleni v elegantní tmavé barvě se saténovou mašlí je jedinečnou příležitostí, jak ocenit a vyjádřit vděčnost důstojným a příjemným způsobem. Belgické pralinky z nejjemnější hořké čokolády jistě ocení nejen znalci a milovníci kvality, ale všichni co si rádi pochutnají na něčem výborném.

EMOTI Kolekce belgických pralinek z mléčné, hořké a bílé čokolády L'Harmonie, 207g
189 Kč 179 Kč

Výběr belgických pralinek z lahodné mléčné, delikátní hořké a jemné bílé čokolády se výborně dopěňuje delikátními náplněmi z lískových oříšků, marcipánu, lanýžů a nebo karamelu, udělá radost všem milovníkům sladkého pokušení a svou rozmanitostí tvarů vykouzlí úsměv na tváři v radostném očekávání

EMOTI EMOTI Exklusivní baleni belgických pralinek La Flambee, 198g
189 Kč 179 Kč

Dárkové balení v luxusním zlatém provedení se zlatou mašličkou obsahuje 15 belgických pralinek z bílé, mléčné a hořké čokolády s náplněmi s karamelem, marcipánem, lískových oříšků, truffle náplň a krém Dulce de Leche.

EMOTI EMOTI Výběr belgických pralinek Le Voyage 120g
129 Kč 99 Kč

Nepřehlédnutelná zlatá krabička s malou saténovou mašličkou je plná pralinek, které krásně vypadají a ještě lépe chutnají s lískooříškovou, marcipánovou, karamelovou nebo truffle náplní .

EMOTI EMOTI Výběr belgických pralinek Le Voyage, 120g
129 Kč 99 Kč

Tato bílá krabička se zlatými prvky a vkusnou saténovou mašličkou může být příjemnou pozorností a poděkováním někomu blízkému. Ukrýva v sobě pralinky neodolatelné chuti a zajímavých tvarů s lískooříškovou, marcipánovou, karamelovou nebo truffle náplní

EMOTI EMOTI Výběr belgických pralinek Le Voyage, 120g
129 Kč 99 Kč

Výběr pralinek v rafinované červeno zlaté krabičce ozdobené malou saténovou mašličkou jsou skvělým dárkem, který Vám zajistí radostné okamžiky. Tato krabička je naplněna skvosty v podobě belgických pralinek různých tvarů i chutí s lískooříškovou, marcipánovou, karamelovou nebo truffle náplní .