-17%
1 199 Kč 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Erotický korzet pro ženy – Avanua DURU CORSET. Balení obsahuje korzet a kalhotky. Sexy a svůdný. Kombinuje černou a čarvenou barvu. Vhodné pro denní nošení. Dostupné ve velikostech S/M, L/XL, 2XL/3XL. Elastický materiál.

999 Kč 895 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Avanua SILENTIA Chemise je 2-dílný komplet. Lehká košilka s příjemným svěžím vzhledem. Uvítáš krásnou krajku přes ňadra a otevřené košíčky. Balení obsahuje košilku a tanga. Ve velikostech S – 3XL. Elastický materiál.

1 099 Kč 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Avanua MELEK Chemise je 2-dílný komplet. Lesklý vzhled v kombinaci s průhlednou krajkou působí svůdně. Poddej si svou vášen v pěkném prádélku. Balení obsahuje korzet a kalhotky. Ve velikostech S – 3XL. Elastický materiál.

-18%
1 099 Kč 895 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Avanua BIANCA Set je 3-dílný komplet pro tvé spokojené já. Svůdný vzhled s krásnými zdobenými košíčky podprsenky. Balení obsahuje podprsenku, tanga a podvazkový pás. Ve velikostech S – 3XL. Elastický materiál.

-17%
1 199 Kč 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

2 dílný erotický komplet pro ženy – Avanua CYRA SET. Komplet obsahuje podprsenku a kalhotky. Kombinuje barvy elegantní černou a dravou červenou. Vhodné pro denní nošení. Dostupné ve velikostech S/M, L/XL, 2XL/3XL. Elastický materiál.

-17%
1 199 Kč 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Avanua BIANCA Corset je pohledný 2-dílný komplet pro tvé spokojené já. Svůdný vzhled složený z krajky a volán. Neodolatelný korzet uspokojí milostné touhy. Obsahuje korzet a kalhotky. Ve velikostech S – 3XL. Elastický materiál.

1 099 Kč 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Avanua MELEK Chemise je 2-dílný komplet. Wetlook v kombinaci s průhlednou krajkou působí svůdně. Poddej si svou vášen v pěkném prádélku. Balení obsahuje košilku a tanga. Ve velikostech S – 3XL. Elastický materiál.

-17%
1 199 Kč 995 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chceš se v posteli předvést v celé své roztomilosti? Růžový korzet Avanua SISI CORSET je pro tebe správnou volbou. Roztomilý, svůdný. Balení obsahuje korzet a kalhotky. Dostupné ve velikostech S/M, L/XL, 2XL/3XL. Elastický materiál.

-20%
999 Kč 795 Kč

Novinka

Avanua TIFFANY Corset je dámský korzet ve velmi výrazném provedení v červenočerné barvě. Zdobený krajkou a lesklou látkou. Proto je tak sexy! Balení obsahuje korzet a tanga. Ve velikostech S – 3XL. Elastický materiál.