-20%
1 999 Kč 1 595 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poddej se vášnivé aféře se sexy vibrátorem Jope Starstruck Fling. Vibrátor navržený pro tvé potěšení. Špička vibrátoru je měkká a ohebná. Při vibracích s sebou chvěje. Zahnutý tvar s jemnou špičkou dodává přesné uspokojení v těch správných místech.

-29%
2 399 Kč 1 695 Kč
Doprava zdarma

Roztomilé vibrační vajíčko – jako dělané pro všechny princezny, které ví, co chtějí. Jestli jsi vždy měla zálusk na růžovou, tak vibrační vajíčko Jopen Amour ti nesmí chybět. Srdíčka žvýkačková růžová je duší tvého prince snů. Vibrační vajíčko Jopen Amout je pokryté sametově jemným silikonem.

-16%
2 999 Kč 2 495 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poddej se vášnivé aféře se sexy vibrátorem Jope Starstruck Affair. Multi vibrátor navržený pro tvé potěšení. Užiješ si hluboké vibrace s perfektním vibrátorem. Potěšení tě čeka na několika místech zaráz. Příjemné potěšení G-bodu a intenzivní uspokojení klitorisu.

-15%
2 599 Kč 2 195 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poddej se vášnivé aféře se sexy masážní hlavicí Jope Starstruck Romance. Vibrátor navržený pro tvé potěšení. Masážní hlavice přináší nevšední zážitky díky velké hlavě. Ohebný krk pomáhá při uspokojení. Užije si nejen klitoris, ale také bradavky.