-33%
1 499 Kč 995 Kč

Pro páry chtějící hlubší potěšení. Tento jemný silikonový pomocník do tvaru ‚U‘ dělá vše ve své moci ,aby ti dopřál společnou jízdu. Jeho tvar perfetně sedne do jejího klína, zatím co vibrace si užívají oba. Muž i žena díky tomuto vibrátoru poznají pravou krásu společného milování.

-38%
1 299 Kč 795 Kč

Nový párový vibrátor Partner Whale je pomůcka, která u Vás nesmí chybět. Díky svému designu a dvěma silným motorkům se tak z vašeho milování stane nezapomenutelný zážitek. Originální pomůcka pro milování speciálně navržená pro páry. Jeden z mála vibrátorů, který stimuluje oba partnery najednou.

-30%
999 Kč 695 Kč

Párový vibrátor Partner Toy je novinka od výrobce oblíbeného Satisfyeru. Originální pomůcka pro milování speciálně navržená pro páry. Jeden z mála vibrátorů, který stimuluje oba partnery najednou. Užší část vibrátoru vložte do vagíny, kde bude stimulovat G bod a penis partnera.

-38%
1 299 Kč 795 Kč

Párový vibrátor Partner Toy Plus je novinka od výrobce oblíbeného Satisfyeru. Originální pomůcka pro milování speciálně navržená pro páry. Jeden z mála vibrátorů, který stimuluje oba partnery najednou. Partner Toy Plus Vám nabídne ke stimulaci 2 výkonné motorky.