-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. WaterGlide Anal se řadí mezi lubrikační gely s vyšší hustotou. Jeho bohatší a hustší složení je ideální pro anální sex.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Hřejivý lubrikační gel WaterGlide Warming s bohatou konzistencí.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Erotický lubrikační gel WaterGlide Orgasmic Gel speciálně vytvořený pro ženy. Je určený pro stimulaci ženských genitálií.

-16%
299 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. WaterGlide Natural Intimate Gel je lubrikační gel tvořený ze 100% přírodními ingrediencemi.

-16%
299 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. WaterGlide Cooling je gel se silným chladivým efektem. Jeho super viskózní složení produkuje mírné brnění a chladivý pocit.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Klasický všestranný lubrikační gel WaterGlide Feel. Je bez zápachu, bezbarvý a bez chuti.

-16%
299 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. WaterGlide Natural Feeling má přirozenou konzistenci. To dává intenzivní a přirozený pocit kluznosti.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Gel 2v1 určený ke smyslné masáži a kluzké lubrikaci.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Gel 2v1 určený ke smyslné masáži a kluzké lubrikaci. Masážní a lubrikační gel WaterGlide Massage and Lubricant Guarana je s příchutí Guarany…

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. WaterGlide Artificial Sperm má konzistenci velmi podobnou pravému sperma. To dává intenzivní a přirozený pocit kluznosti.

-16%
299 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Bezbarvý lubrikační gel WaterGlide Fresh Watermelon s osvěžující příchutí sladkého vodního melounu.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Lubrikační gel s klasickou viskozitou WaterGlide Fruity Cherry. Gel nabízí skvělé lubrikační schopnosti.

-16%
299 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Vůně horké čokolády se prolne celou místností a navodí afrodiziakální atmosféru.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Bezbarvý lubrikační gel WaterGlide Nourishing s klasickou vyskozitou. Speciální složení gelu je vhodné pro kontakt s citlivou pokožkou.

-20%
499 Kč 395 Kč

SiliconeGlide je lubrikační gel vysoké kvality. Německá kvalita se podepsala na vzniku tohoto velmi kluzkého gelu. SiliconeGlide Perfect Glide je gel na silikonové bázi, který charakterizují dlouhodobé kluzké vlastnosti díky jeho složení. Balení obsahuje 250 ml gelu.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Lubrikační gel s klasickou viskozitou WaterGlide Sweet Strawberry. Gel nabízí skvělé lubrikační schopnosti.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Bezbarvý lubrikační gel WaterGlide Tingling, se svou dlouhotrvající kluzností, otevře dveře úplně novému druhu stimulace.

-16%
299 Kč 249 Kč

Značka WaterGlide se řadí mezi přední výrobce lubrikačních gelů na vodní bázi. Německá kvalita je osvědčenou známkou kvality. Gel je velmi kluzký a příjemný. Lubrikační gel WaterGlide Vanilla Ice Cream vytvářející jedinečnou atmosféru.