Eroute Set zahradního nábytku Viola 6+2 zdarma
9 999 Kč 7 799 Kč

Moderní set zahradního nábytku Viola zaujme nejen osmi židlemi v balení! Celkově osloví velmi moderní design, stohovatelné židle nebo snadné sestavení stolu za bezkonkurenční cenu.

Eroute Třívrstvá ústenka - 50ks
1 949 Kč 1 199 Kč

Třívrstvá ústenka s gumičkami, vyrobená ze speciálního materiálu šetrného k pokožce, která účinně chrání dýchací cesty před viry a bakteriemi.

B-SOUL Cyklistická brašna do rámu
399 Kč 279 Kč

B-SOUL je brašna pod rám, do které se snadno vejde vybavení na vyjížďku jako pumpička, lepení, duše nebo třeba větrovka. Má také držák na pití, který byste jindy museli dokupovat.

Eroute Pláštěnka – poncho
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejhorší je, když vás na výletě s vaší e-skútrem překvapí deštivé počasí, proto je dobré objednat poncho, které vás před těmito situacemi zachrání.

B-SOUL Brašna pod sedlo
299 Kč 249 Kč

B-SOUL Voděodolná brašna pod sedlo o objemu 1 l spolehlivě pojme mnoho věcí na cestu.

Eroute Vyhřívané rukavice
699 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pracujete v zimě venku? Mrznou vám ruce, mravenčí a vy se nemůžete soustředit na práci? Holdujete zimním radovánkám, rádi lyžujete a chcete se cítit v mrazu a nevlídném počasí příjemně? Pořiďte si vyhřívané rukavice a již nikdy nepocítíte chlad.

Happy Hop Vodní skluzavka Oasis 7 v 1
17 999 Kč
+ doprava zdarma

Vodní skluzavka s bazénkem je letní, báječnou atrakcí nejen pro Vaše děti. Nyní je již konec s nudou, v parných letních dnech hurá za zábavou!

B-SOUL Držák na mobil s brašnou-37%
399 Kč 249 Kč

Akce

Někdy je lepší mít mobil na očích, abyste se např. neztratili v oblasti, kde jste ještě nebyli. Navíc teď to máte i s brašnou na klíče nebo sluneční brýle.

Eroute Brašna na opěrku sedadla
699 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přenosná brašna, upevnitelná na opěrku sedadla vašeho skútru se Vám bude hodit kdykoliv. Je to nezbytné příslušenství pro všechny vlastníky skútrů pro seniory.