Dárkový pivní set Bavorská piva
449 Kč

Dárkový degustační set šesti vynikajících piv z bavorského pivovaru Maisel and friends. Průřez tvorbou, který vám umožní poznat detailně produkci tohoto oblíbeného pivovaru.

Dárkový pivní koš Mezi námi zvířaty
879 Kč

Už jste to taky slyšeli? Mezi námi zvířaty se totiž povídá, že nejlepší dárek pro pořádného chlapa se neobejde bez španělského fuetu s pepřem, za studena sušený uherský bok, hořčice Maminčiny dobroty a výběru piv z českých řemeslných pivovarů.

Dárkový pivní koš Galantní prasátko
989 Kč

Galantnímu prasátku neodolá žádný milovník německých ležáků, ke kterým jsme přibalili tři druhy paštik Čongrády, za studena sušený pršut z krkovice a španělský fuet Carsodo.

Dárkový koš Manželka za 50 ovcí
1 098 Kč

Ukažte, co pro Vás manželka znamená a dopřejte jí osvěžující potěšení se sangriemi Lolailo z voňavých španělských hroznů. K těmto TOP sangriím jsme pro prodloužení slastného zážitku přibalili nugátovou bonboniéru Niederegger, víno z portugalského Setúbalu a lahodný cider Johannes Cyder z Tábora.

Degustační pivní set Bavorsko a Belgie 18 x
1 489 Kč

V tomto speciálním setu najdete 18 různých piv z Německa a Belgie. Do výběru jsme zařadili německé ležáky a pšeničná piva z Bavorska. Z belgických piv je zastoupeno mnoho pivních stylů, takže vaše chuťové pohárky budou ohromeny. Tento pivní set můžete využít jako pivní dárek pro muže i ženu.

Dárkový pivní set belgických piv
1 349 Kč

Set belgických piv Vám umožní prožít nezapomenutelnou jízdu po belgických pivovarech třeba i z Vašeho pohodlného gauče. Zažijete skvělé chvilky s deseti různými značkami belgických speciálů a snad Vás i nějaké pivo chytne a už nepustí.

Dárkový pivní koš Kauza bůček
849 Kč

Jeho prý na žádné gastronomické experimenty neužije? Tak jo, vsaďte na typicky české chutě ležáků a za studena sušeného bůčku s malého řeznictví v Podkrkonoší .Výběr jsme ještě doplnili Španělským fuetem Carsodo a vznikla z toho tato super Kauza.

Dárkový pivní koš Pře o vepře
798 Kč

Dárkový koš, u kterého nejde zapřít lásku k pivu a masu. Naleznete v něm bavorská piva Maisel & Friends, španělský fuet, sušený uherský bok a jako třešnička na dortu na Vás čeká tmavá belgická čokoláda.

Dárkový pivní koš Štěstí na dosah
840 Kč

Dárkový set zabalený v dárkové krabici Pivo Grando ze kterého bude mít radost snad úplně každý. Poctivý mufloní salám, vyrobený v malém řeznictví v Podkrkonoší, španělský fuet, hořčice a piva z malých českých pivovarů. Chuťově štěstí máte na dosah!

Dárkový pivní koš Správce statku
1 149 Kč

Labužíte si v různých druzích masíčka? To jste tím pravým adeptem na balíček Správce statku nabízející španělský fuet, luncheon meat a trhanou kachnu od Čongrády. Tyto parády můžete prokládat světlými ležáky nebo tmavým speciálem 19° Pardubickým Porterem.

Dárkový klobouk Jak na holky
849 Kč

Co platí na holky? Přece pravá francouzská králičí terina, čokoláda, bonboniéra, čoko tyčinky, pralinky, makedonský džem z těch nejsladších fíků a tři ovocné pivní grácie z Belgie… to je zaručený a lety ozkoušený recept… koš plný dobrot!

Dárkový koš Láska a jiné pohromy
690 Kč

Dárkový koš pro ženy, které se nechají rády rozmazlovat. Dvě lahve Johannes Cyderu a belgický třešňový lambic spolu s čokoládovými lanýži, mini marcipány a litevským dlouhozrajícím sýrem Džiugas pozvednou romantické chvíle na novou úroveň.

Dárkový pivní koš Slepičí úlet
879 Kč

Odneste si v krásném plechovém kyblíčku totální úlet od belgického pivovaru Lindemans a pivovaru Brasserie de Silly. Naleznete v něm ovocné lambici, IPU, grapefruitový svrchně krašený Witbier a na závěr bonboniéru s marcipánovými srdíčky.

Dárkový pivní koš Šťastný to pirát!
789 Kč

Nastupte na loď a odplujte do Belgie. Poplaví se s Vámi čtyři Piraati, jeden s plným tělem, druhý s příjemným (ná)dechem citrusů, třetí s vyšším podílem alkoholu, sušším charakterem a poslední chmelově hořký. Na palubě sebou budete mít i sušený uherský bok Grando a farmářskou paštiku.

Dárkový klobouk Svůdná krása
780 Kč

Říká se, že láska prochází žaludkem… no a ne? Božský dárek plný těch nejlíbeznějších chutí – to je pro ni to pravé! Špičkové ovocné lambiky z Belgie a výběr těch nejlahodnějších pralinek? Tomu podlehne snad každá!