Ječná mouka celozrnná jemně mletá 1kg | Farma Krišnův dvůr
69 Kč

Ječná mouka obsahuje mnoho vitaminů (zejména skupiny B a E, kyselina pantotenová, listová biotin) a minerálních látek, zvláště křemičitanů. Díky vysokému obsahu vitamínu B5 chrání před záněty kůže a zabraňuje šedivění vlasů. Obsahuje menší množství lepku, a proto těsto z ní méně kyne.

Žitná celozrnná mouka hmotnost: 1kg
44 Kč

Žitná mouka je základní složkou chleba, perníků a perníkových produktů, je také využívána na přípravu těstovin. Nutriční hodnota žita je velmi vysoká. Obilky obsahují vlákninu a pestrou škálu minerálních látek (draslík, fosfor, železo, síru, fluor a další).

Špaldové ghí sušenky - Karob, kokos a zázvor hmotnost: 100g
41 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ŠPALDOVÉ MINI-SUŠENKY s karobem, kokosem a zázvorem. Vyrobeno z kvalitní celozrnné mouky – 100% špaldová. Sušenky neobsahují žádná barviva, bílý cukr, konzervanty či jiné chemické přísady. Ochutnáte a hned si je oblíbíte! :-) Karob je zdravější variantou kakaa nebo čokolády. Snižuje chuť na sladké…

Ovesné sušenky - Švestky a skořice hmotnost: 100g
35 Kč

OVESNÉ MINI-SUŠENKY švestky, skořice.Kapesní balení na výlet, do fitka, do školy i do kanceláře. Sušenky neobsahují žádná barviva, bílý cukr, konzervanty či jiné chemické přísady. Ochutnáte a hned si je zamilujete! :-) Vhodné pro vegany!

Hrachová mouka 1kg | Farma Krišnův dvůr
65 Kč

Tato hrachová mouka je vhodná k obalování a smažení, k přípravě omáček a polévek. Tato  mouka je významná tím, že při smažení nasákne mnohem méně tuku – smažené pokrmy jsou pak lehčí a zdravější. Vyrobeno z hrachu žlutého. Může obsahovat stopové množství pšenice. Namleto na našem kamenném mlýně.

Rýžovo-pšeničná celozrnná mouka 1kg | Farma Krišnův dvůr
69 Kč

Přirozeně bezlepková, proto tato mouka svou povahou nekyne, ale výborně se hodí k přípravě jíšky, palačinek, lívanců a k zahuštění omáček. Je vhodná i k přípravě zmrzliny. Jelikož se mele na stejném mlýně, může obsahovat malé množství pšenice. Namleto na našem kamenném mlýně.