GEKONKY Veselé puntíky "Co je to?" 02
145 Kč

Novinka

Samolepící, opakovaně sloupávatelné textilní nálepky na zeď pro hezkou výzdobu. Zároveň pojmenováváním obrázků postupně učíte vaše dítě rozpoznávat co je co. Snadné nalepení i sloupnutí. Obrázky pro tento arch samolepek značky GEKONKY nakreslila česká ilustrátorka dětských knížek Magdalena Takáčová.

GEKONKY 154 puntíků - duhová kolekce 1
145 Kč

Novinka

Samolepící, opakovaně sloupávatelné textilní nálepky na zeď. Pestrobarevný set 154 puntíků , k dotvoření optimálního designu. Snadné nalepení i sloupnutí. Návrh pro tento arch samolepek značky GEKONKY vytvořila česká výtvarnice Kateřina Svozilová.

GEKONKY Závodní auta 1
145 Kč

Novinka

Tři, dva, jedna – START ! Závodní auta jsou tady a každý, kdo miluje vůni benzínu, pach spálených gum a nervy drásající řev motorů je musí mít. Samolepící, opakovaně sloupávatelné textilní nálepky na zeď. . Snadné nalepení i sloupnutí. Obrázky vytvořila ilustrátorka Kateřina Svozilová.

byKeiti omalovánky Josefína (+bonus e-book)
84 Kč

Novinka

Roztomilé omalovánky s obrázky ze života holčičky Josefíny. Pro děti a hravé dospělé. Omalovánky v dárkovém provedení; navíc při jejich objednání obdržíte odkaz pro FREE stažení e-book knížky „Josefína a její říjnový deníček“. Knížka má 31 příběhů malé Josefíny. Ilustrace od Kateřiny Svozilové

GEKONKY Jednorožec Zlatoroh
145 Kč

Novinka

Samolepící, opakovaně sloupávatelné textilní nálepky na zeď. Zlatoroh je nádherný jednorožec, dobrácký ochránce sladkého spánku. Snadné nalepení i sloupnutí. Obrázky pro tento arch samolepek značky GEKONKY nakreslila česká ilustrátorka Kateřina Svozilová.

GEKONKY Medvídek Toník na obláčku
145 Kč

Novinka

Samolepící, opakovaně sloupávatelné textilní nálepky na zeď. S medvídkem Toníkem je snadné snít, odpočinout si a pohovět na obláčku… Snadné nalepení i sloupnutí. Obrázky pro tento arch samolepek značky GEKONKY nakreslila česká ilustrátorka Kateřina Svozilová.