Star Wars Karafa Star Wars - Stormtrooper, 0.75 l
749 Kč

Karafa Star Wars / Hvězdné Války Stormtrooper  Luxusní skleněná karafa ve tvaru helmy Stormtroopera a korkovým uzávěrem. Oficiální karafa s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn
1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh Zippy Unicorn

Školní aktovka Zippy Unicorn s motivem jednorožce, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín. • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.

The Simpsons Polštář Simpsons - Donut
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oficiální polštář z katalogu produktů s logem a grafikou z populárního animovaného seriálu Simpsonovi.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Polštář vyvedený ve tvaru koblihy.

BAAGL Školní aktovka Truck
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní aktovka Truck

Školní aktovka Truck v modré barvě pro chlapce od 1. třídy základní školy.

BAAGL Školní aktovka Motýl
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní aktovka Motýl

Školní aktovka s motivem motýla na přední části, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.

BAAGL Školní aktovka Dino
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní aktovka Dino

Školní aktovka s motivem dinosaura na přední části, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.

BAAGL Školní batoh Fun Love
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh Fun Love

Školní batoh Fun Love vyrobený z holografické fólie, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

BAAGL Školní set Piráti
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní set Piráti

Chlapecký školní set Piráti pro prvňáčky se skládá ze školní aktovky, klasického penálu a sáčku na obuv. ŠKOLNÍ AKTOVKA PIRÁTI• Školní aktovka s motivem pirátů na přední části, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ.

Supergirl Pláštěnka pončo Supergirl – ORIGINAL
179 Kč

Pláštěnka pončo Supergirl – ORIGINAL  Pláštěnkové pončo do větru a deště z kvalitního materiálu. Spínání širokých rukávů na druky. Reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost. Vhodné pro výšku postavy od 130 cm. Oficiální pláštěnka s grafikou nepřemožitelné hrdinky z dílny DC Comics SUPERGIRL.

Harry Potter Power Bank Harry Potter - 2500 mAh
549 Kč

Power Bank Harry Potter – 2500 mAh  Stylová Powerbanka v podobě samotného Harryho Pottera ze stejnojmenné slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Oficiální Powerbanka s motivy slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

BAAGL Školní set Logo Black
1 299 Kč

Školní set Logo Black

Školní set s logem Baagl je určený od 3. třídy základní školy a skládá se z níže uvedených produktů. ŠKOLNÍ BATOH LOGO BLACK• Školní batoh Logo Black vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.

Batman Pláštěnka pončo Batman – ORIGINAL
179 Kč

Pláštěnka pončo Batman – ORIGINAL  Pláštěnkové pončo do větru a deště z kvalitního materiálu. Spínání širokých rukávů na druky. Reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost. Vhodné pro výšku postavy od 130 cm. Oficiální pláštěnka z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa.

The Simpsons Kuchyňský set Simpsons - Last Perfect Man, zástěra, utěrka, chňapka
639 Kč

Kuchyňska zástěra The Simpsons/SimpsnoviSet Homer Last Perfect Man Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou z populárního animovaného seriálu The Simpsons.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Kuchyňský set s grafikou post…

Harry Potter Proměňovací Latte hrnek Harry Potter - Free Dobby
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proměňovací keramický latte hrnek Harry PotterDobby (objem 500 ml) šedý Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Keramický latté hrnek šedé …

Batoh NASA černý
879 Kč

Batoh NASA – černý

Černý neoprenový klasický batoh na záda. Oficiální batoh s grafikou amerického Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku NASA. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

BAAGL Školní set Zippy Racer
1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní set Zippy Racer

Školní set Zippy Racer v modrých tónech je určený od 1. třídy ZŠ a obsahuje aktovku, penál a sáček na obuv. ŠKOLNÍ AKTOVKA ZIPPY RACER• Školní aktovka vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ.

BAAGL Školní aktovka Zippy Spaceman
1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Zippy Spaceman

Školní aktovka Zippy Spaceman, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.

Star Wars Sklenička Star Wars - Stormtrooper
409 Kč

Sklenička nejen na whiskey Star Wars / Hvězdné Války Stormtrooper Luxusní sklenička s vnitřním tvarem helmy Stormtroopera. Oficiální sklenička s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Avengers Proměňovací budík Marvel Avengers - Postavy
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proměňovací kovový budík MarvelHeroes (16 × 12 × 6 cm) Specifikace: Oficiální budík z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou společnosti Marvel.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Kulatý budík se zvonkem s logem a grafikou hrdinů Marvel.

BAAGL Penál etue Skate Ska
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Penál etue Neon

Černobílý pevný penál s dvojitou výklopnou chlopní, uzamykatelný na kvalitní zip.

• Pevný školní penál s výklopnou vnitřní přepážkou• Vnitřní kapsa na zip• Obsahuje rozvrh hodin• Bez náplně

Barva: černá Šířka:23 cm Výška:12 cm Hloubka:5 cm Počet komor::3

BAAGL Školní aktovka Květiny
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní aktovka Květiny

Aktovka s výraznými růžovými akcenty květin. Tato školní aktovka je vhodná pro 1.–2. třídu ZŠ.

Harry Potter Penál Harry Potter - Bradavický dopis
239 Kč

Školní penál na psací potřeby Harry PotterHogwarts Letter (23 × 10 × 7 cm) Oficiální pouzdro a doplňkové zboží z katalogu produktů se znakem a grafikou filmové ságy Harry Potter.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Penál na psací potřeby s grafikou filmov…

BAAGL Školní batoh Fotbal
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Fotbal

Chlapecký školní batoh Fotbal, vhodný pro každého milovníka tohoto sportu! Batoh je vhodný již od 3. třídy ZŠ.

BAAGL Školní batoh Magion
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Magion

Školní batoh Magion, jehož barevný motiv je inspirovaný slavným seriálem Hvězdná brána. Tento batoh je vhodný od 3. třídy ZŠ.

Star Wars USB lampička Star Wars - Stormtrooper Wireframe
659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

USB lampička Star Wars / Hvězdné Války Stormtrooper Wireframe  Stylová lampička s wireframe svítící mřížkou ve tvaru helmy Stormtroopera s USB napájením. Na podstavci je podpis autora lampy, designera značky „Original Stormtrooper“, Andrewa Ainswortha.

BAAGL Školní batoh Skate Struktury
1 299 Kč

Školní batoh Skate Struktury

Chlapecký školní batoh s modrým abstraktním potiskem a reflexním logem BAAGL, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.

BAAGL Školní set Pírka
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní set Pírka

Holčičí školní set Pírka je určený od 3. třídy základní školy a skládá se z níže uvedených produktů. ŠKOLNÍ BATOH PÍRKA• Vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.

Malý princ Deštník Malý princ (Le Petit Prince) – Planeta
379 Kč

Deštník Malý princ (Le Petit Prince) – Planeta  Praktický skládací deštník s motivy Malého prince. 

Oficiální deštník s grafikou Saint-Exupéryho slavné knihy MALÝ PRINC / LE PETIT PRINCE. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Materiál: 100% Polyester

MARVEL Hrnek Marvel - Logo, červený
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický hrnek MarvelLogo (objem 315 ml) červený Červený keramický hrnek s velkým logem studia Marvel.

Oficiální hrnek s motivem komiksového nakladatelství a studia MARVEL.  Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Objem: 315 ml

Supergirl Školní batoh s pončem Supergirl – ORIGINAL
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh s pončem Supergirl – ORIGINAL  Školní batoh s výrazným logem SUPERGIRL na přední části, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Oficiální batoh s grafikou nepřemožitelné hrdinky z dílny DC Comics SUPERGIRL.

Harry Potter Rohožka Harry Potter - Nebelvír
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rohožka Harry PotterNebelvír / Gryffindor (60 × 40 cm) Nebelvír (v originále Gryffindor) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Jejím zakladatelem byl Godrik Nebelvír.

Star Wars Prkýnko a sada nožů na sýry Star Wars - Stormtrooper
899 Kč

Prkýnko a sada nožů na sýry Star Wars / Hvězdné Války  Stormtrooper   Stylové kuchyňské prkýnko ve tvaru helmy Stormtroopera a sadou nožů na sýry. Oficiální kuchyňská sada s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Superman Pláštěnka pončo Superman – ORIGINAL
179 Kč

Pláštěnka pončo Superman – ORIGINAL  Pláštěnkové pončo do větru a deště z kvalitního materiálu. Spínání širokých rukávů na druky. Reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost. Vhodné pro výšku postavy od 130 cm. Oficiální pláštěnka s grafikou nepřemožitelného hrdiny z dílny DC Comics SUPERMAN.

BAAGL Školní batoh Cool
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Cool

Školní batoh Cool v chlapeckém provedení, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

Avengers MARVEL Sběratelská figurka Antman - 13cm
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběratelská figurka Marvel – Ant-Man Detailně propracovaná figurka mravenčího Ant-Mana. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 13 cm. Součástí balení je speciální krabička s okýnkem a 16stránkový časopis (v anglickém jazyce)

Oficiální Sběratelská figurka EAGLEMOSS studia MARVEL.

BAAGL Školní batoh Love
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Happy Love

Školní batoh se sovičkami v dívčím provedení, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

Ledvinka NASA
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ledvinka NASA Módní ledvinka s ikonickým logem NASA. Oficiální ledvinka s grafikou amerického národního úřadu pro letectví a kosmonautiku NASA. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Harry Potter Penál Harry Potter - Bradavice, hnědý
219 Kč

Školní penál na psací potřeby Harry PotterHogwarts Barrel (21,5 × 7 cm) Oficiální pouzdro a doplňkové zboží z katalogu produktů se znakem a grafikou filmové ságy Harry Potter.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Penál na psací potřeby s grafikou filmové s…

Star Wars Držáky na knihy Star Wars - Stormtrooper
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držáky na knihy Star Wars / Hvězdné Války Stormtrooper  Dva stylové a opravdu bytelné držáky na Vaši sbírku galaktické literatury ve tvaru helmy Stormtroopera. Oficiální držáky na knihy s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS.

Rick and Morty Power Bank Rick - 2500 mAh
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Power Bank Rick – 2500 mAh  Stylová Powerbanka v podobě Ricka z populárního animovaného seriálu Rick and Morty. Oficiální powerbanka s grafikou animovaného sci-fi RICK AND MORTY. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Hobbit Taška přes rameno Hobbit
299 Kč

Taška přes rameno Hobbit  Outdoorová taška z kanvasu v designu filmové a knižní legendy, kterým Hobbit zajisté je. Oficiální taška s grafikou slavné filmové trilogie HOBBIT. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

BAAGL Penál etue Flamingo
249 Kč

Penál etue Flamingo

Pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní a potiskem plameňáků. Tento penál poskytuje dostatek prostoru pro všechny psací potřeby, které žáci potřebují.

BAAGL Penál etue Tropical
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Penál etue Tropical

Dívčí pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní s tropickým potiskem.

• Pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní.• Vnitřní kapsa na zip.• Kapsa se školním rozvrhem.

Barva: černá Šířka:23 cm Výška:12 cm Hloubka: 5 cm

Stranger Things Blok A5 Stranger Things - Eleven
189 Kč

Poznámkový blok A5 s obrázkem Eleven a dalšími hlavními postavami. Seriál Stranger Things se odehrává v 80. letech 20. století v malém poklidném americkém městečku Hawkins.

Stranger Things Velká sada samolepek Stranger Things
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká sada samolepek Stranger Things. Seriál Stranger Things se odehrává v 80. letech 20. století v malém poklidném americkém městečku Hawkins. Hlavní postavy teenagerů: Mike Wheeler, Dustin Henderson a Lucas Sinclair za pomocí své nové kamarádky El zachraňují svého kamaráda Willa Byerse.

BAAGL Sáček na obuv Flamingo
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sáček na obuv Flamingo Dívčí sáček na cvičky nebo přezůvky s motivem populárních plameňáků z pevného omyvatelného materiálu. • Sáček na cvičky nebo přezůvky s motivem populárních plameňáků z pevného omyvatelného materiálu.• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.