Haakaa Výhodná sada ZÁKLAD
853 Kč

Silikonová odsávačka se zátkou ve tvaru kvítku nyní ve výhodném dárkovém balení. Odsávačka Haakaa 150 ml je vyrobena ze 100% silikonu a díky své sací základně se udrží na jakémkoli rovném povrchu.

Haakaa Výhodná sada GENERÁCIA 3
1 859 Kč

S odsávačkou a kojeneckou láhví od společnosti Haakaa Gen. 3 můžete začít s krmením ihned! Odsávejte, krmte děťátko a skladujte mléko snadno a efektivně s první sadou na krmení Haakaa 5 v 1 na světě.

Haakaa Sada na krmení
238 Kč

Mnoho maminek a jejich miminek má problémy s krmením – včetně problémů s laktací mlíčka nebo se problém týká malých dětiček, které potřebují trochu doplňkové výživy.

Haakaa Silikónová odsávačka 250 ml
896 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odsávačka Haakaa Generace 3 o objemu 250 ml v broskvové barvě je skvělým pomocníkem pro maminku při kojení. Narozdíl od klasické odsávačky Haakaa ji lze přetvořit na láhev či skleničku. Je tak vděčným pomocníkem nejen při kojení, ale i při krmení miminka.

Haakaa Silikónová odsávačka 150 ml
621 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odsávačka Haakaa 150 ml je odsávačka vyrobena ze 100% lékařského silikonu. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty. Je kompaktní, zapadne do kabelky nebo do dětské tašky a je vhodná i na cestování. Snadno se udržuje, je omyvatelná iv myčce.

Haakaa Kryt na odsávačky
265 Kč

Kryt na silikonovou odsávačku mléka Haakaa bezpečně zapadá do horní části odsávačky Haakaa. Chrání ji před náhodným rozlitím a udržuje vaše cenné mateřské mlíčko v bezpečí! Silikonový kryt Haakaa je vyroben ze 100% potravinářského silikonu a chrání Vaši odsávačku před zanesením nečistot do mléka.

Haakaa Výhodná sada ŠTART
1 201 Kč

Všechny oblíbené produkty Haakaa jsou nyní k dispozici v jedné skvělé Startovací sadě na kojení! Naše startovací sada je ideální pro každou maminku na kojení.

Haakaa Kojenecká silikonová láhev s lžičkou na krmení 160 ml broskvová
567 Kč

Silikonová dětská láhev Haakaa o objemu 160 ml se lžičkou na krmení je vyrobena ze 100% potravinářského silikonu, díky čemuž je pro vaše dítě jedinečně měkká a bezpečná. Snadno se drží v rukou, a protože silikon je odolný proti nárazům, můžete děťátko učit nezávislosti bez obav z jejího rozbití.

Haakaa Silikónová odsávačka 160 ml
789 Kč

Odsávačka Haakaa Generace 3 o objemu 160 ml v šedé barvě je skvělým pomocníkem pro maminku při kojení. Narozdíl od klasické odsávačky Haakaa ji lze přetvořit na láhev či skleničku. Je tak vděčným pomocníkem nejen při kojení, ale i při krmení miminka.

Haakaa Nástavec na Sippy skleničku
273 Kč

Silikonový nástavec na sippy pohárek je plně kompatibilní se všemi silikonovými lahvemi Haakaa třetí Generace a transformuje ji na skvělý Sippy skleničku! Je vyroben ze 100% potravinářského silikonu, díky čemuž je pohárek bezpečný pro děti a pro jejich jemné pusinku.

Haakaa Príslušenstvo Silikónová zátka oranžová
265 Kč

Silikonové zátky na odsávačku Haakaa v oranžové barvě jsou ideálním malý pomocníkem. Tato malá zátka sedí těsně na krku silikonové odsávačky a zastaví jakýkoliv únik mlíčka nebo zabrání nehodě. Jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu. Po každém použití zátku důkladně vyčistěte.

Haakaa Silikonová forma na mrazení jídla a mateřského mléka
535 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Silikonová forma Haakaa (6×70ml) je ideální pro zmrazování dětského jídla a mateřského mléka! Je vyrobena ze 100% silikonu, je odolná vůči teplu, bezpečná do mikrovlnné trouby a vhodná do myčky nádobí. Narozdíl od plastových nádob, nepřebírá pachy jídla.

Haakaa Zásobníky na uskladnění mateřského mléka
1 977 Kč

Sada silikonových zásobníků na mléko Haakaa je ideální na uskladnění tekutin, občerstvení nebo na uskladnění jídla na cestách! Jsou vzduchotěsné, díky čemuž si potraviny zachovávají svoji čerstvost a prospěšné vlastnosti mléka, které jsou pro naše rostoucích nejmenší tak důležité.

Haakaa Dudlík na kojenecké láhve
265 Kč

Silikonový antikolikový dudlík Haakaa je plně kompatibilní se všemi silikonovými lahvemi Generace 3. Silikonové dětské láhve Haakaa jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, díky čemuž jsou pro vaše dítě jedinečně měkké a bezpečné.

Haakaa Kojenecká silikonová láhev 250 ml broskvová
621 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonová kojenecká láhev Haakaa o objemu 250 ml je vyrobena ze 100% potravinářského silikonu, díky čemuž je pro vaše dítě jedinečně měkká a bezpečná. Snadno se drží v rukou, a protože silikon je odolný proti nárazům, můžete děťátko učit nezávislosti bez obav z jejího rozbití.

Haakaa Menstruační kalíšek 30 ml
468 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Haakaa Menstruační kalíšek je ideální alternativou pro ženy, které hledají bezpečný, jednoduchý, ekonomický a ekologický způsob, jak řídit své menstruace. Kalíšky Haakaa jsou vyrobeny ze 100% měkkého a flexibilního silikonu.

Haakaa Příslušenství Silikonová zátka bílá
265 Kč

Silikonové zátky na odsávačku Haakaa v bílé barvě jsou ideálním malý pomocníkem. Tato malá zátka sedí těsně na krku silikonové odsávačky a zastaví jakýkoliv únik mlíčka nebo zabrání nehodě. Jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu. Po každém použití zátku důkladně vyčistěte.

Haakaa Silikonový dávkovač léků a jídla
227 Kč

Silikonový dávkovač léků a potravy je skvělý způsob, jak podávat mléko, tekutou stravu a větší množství léku. Otvory po obou stranách stříkačky vystřikují tekutinu do boků úst vašeho děťátka. Díky tomu nedochází k napínání a vyplivováním tekutiny a snižuje se i riziko udušení tekutinou!

Haakaa Silikonový sběrač mateřského mléka Beruška 75 ml
506 Kč

Vložte si do podprsenky silikonový sběrač mléka Haakaa ve tvaru berušky, který zachytí útržky po celý den a ušetří tak každou drahocennou kapku tekutého zlata! Diskrétní jednodílný design bezpečně přiléhá na vaše prsa a shromažďuje mateřské mléko, které by se jinak ztratilo v tamponech na kojení.