Bandido - karetní hra

Bandido - karetní hra

Hodnocení: 5
299 Kč 279 Kč

Bandido je vtipná, koopreativní rodinná hra. Ve hře se snažíte zamezit útěku „prcka“ Guzmána z vězení, který se spletitou sítí chodeb snaží uprchnout…

Labyrint Legend - The Ninja
299 Kč

INSIDE3 Legend vás vezmou do mýtických světů a příběhů. Staňte se rytířem a hledejte jeden ze skrytých pokladů Templářů, změňte se v Ninju, abyste ukradli katanu kovanou slavným Masamunem, nebo se staňte lovcem upírů… 3 různé hry ve 3 úrovní obtížnosti, každá z nich kombinuje zručnost a reflexy.

Labyrint Legend - The Crypts
299 Kč

INSIDE3 Legend vás vezmou do mýtických světů a příběhů. Staňte se rytířem a hledejte jeden ze skrytých pokladů Templářů, změňte se v Ninju, abyste ukradli katanu kovanou slavným Masamunem, nebo se staňte lovcem upírů… 3 různé hry ve 3 úrovní obtížnosti, každá z nich kombinuje zručnost a reflexy.

Labyrint Legend - The Castle
299 Kč

NSIDE3 Legend vás vezmou do mýtických světů a příběhů. Staňte se rytířem a hledejte jeden ze skrytých pokladů Templářů, změňte se v Ninju, abyste ukradli katanu kovanou slavným Masamunem, nebo se staňte lovcem upírů… 3 různé hry ve 3 úrovní obtížnosti, každá z nich kombinuje zručnost a reflexy.

Sada 6 kovových hlavolamů
399 Kč 299 Kč

Sada 6 klasických hlavolamů Expert, které lze použít i jako přívěsky (každý hlavolam má drobné očko). Perfektně zpracované hlavolamy střední obtížnosti jsou vhodné pro začínající luštitele i děti od 6 let.

Mindok Legendy Západu
1 599 Kč 1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Legendy Západu je hra, v níž se 2–6 hráčů ujímá rolí slavných historických postav z Divokého západu. Budete se snažit proslavit se mnoha různými způsoby: udržováním zákona a pořádku, honáctvím dobytka, hledáním zlata, chytáním zločinců, ale i pitkami, karbanem, okrádáním pocestných…

Prasátka - kostková hra
99 Kč 89 Kč

Veselá prasátka – populární hra v kostky trochu jinak. Cestovní verze kostkové hry Prasátka ve které jde, stejně jako ve hře v kostky, naházet co nejvyšší počet. V tomto případě nejsložitější polohy prasátek, za které získáte různé množství bodů.

Mindok Na Křídlech
1 499 Kč 1 449 Kč

Ve hře Na křídlech (Wingspan) budete představovat nadšené ornitology, pozorovatele ptactva, badatele a sběratele, snažící se přilákat do své voliéry co nejúžasnější ptačí exempláře.

Xmatrix labyrint kvádr - zlatý
499 Kč

Xmatrix je fascinující 3D labyrint, který je vzrušující výzvou. Trénuje prostorovou orientaci, paměť a manuální zručnost.

Labyrint Inside3 Regular0
460 Kč 399 Kč

Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu.

Mindok Jurská véča
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mladí triceratopsové (nebo zkráceně topsíci) ze všeho nejraději okusují lístky na pastvinách, kde bydlí. Dokonce rádi pořádají soutěže, který tým topsíků dokáže lístečků sníst víc. Pokud se ovšem do hry nevloží nebezpečný velociraptor, schopný všechny nebohé topsíky úplně zaplašit!

Bandida
299 Kč 279 Kč

V tomto pokračování nejprodávanější hry Bandido najdete vše, co se vám líbilo v první hře, ale i něco navíc: snadná pravidla, rychlá hra, není tak jednoduché vyhrát, stři různé herní módy pro sólo hraní i spolupráci všech dohromady. Perfektní recept na zábavu s rodinou a přáteli!

Albi Paměťovky - Prase v přestrojení
319 Kč

Hry z edice Mozkovna. Paměťovky procvičí váš mozek – a to už za pouhých 15 minut. Tato série her byla vyvinuta zkušenými herními designéry a testovali ji vědci z oboru neurologie. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Djeco Výtvarná sada hedvábný šátek Páv
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vytvoříte skutečně, krásný hedvábný šátek, který můžete sami nosit, nebo dát jako dárek. Obal sady slouží jako rám, pro upnutí šátku. Obrysy na šátku udržují barvy v požadované oblasti, což zaručuje perfektní výsledek. Velikost boxu (v rozloženém stavu délka 83 × 24 cm)…

Labyrint Inside3 Mean0
460 Kč 399 Kč

Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu.

Arboretum (CZ)
499 Kč

Snad nikde na světě není přírodní krása, tak patrná jako pod pestrobarevnými korunami stromů v arboretu. Ve hře Arboretum budete sázet pečlivě naplánovaná stromořadí, podél kterých se poté projdou vaši návštěvníci, kteří se pokochají záplavou barevných listů a květů.

Copa - desková hra
999 Kč 899 Kč

Copa je desková hra, která v sobě obsahuje čtyři hry – strategickou, paměťovou, blafovací a dovednostní.

Djeco Kinoptik město
850 Kč

Každý magnetický kus má řadu čar, které při umístění černého plastu vytváří dojem, že se jednotlivé části pohybují. Skutečně výjimečně povedený dárek a spousta zábavy pro vaše děti.

Djeco Výtvarná sada hedvábný šátek Motýlci
850 Kč

Vytvoříte skutečně, krásný hedvábný šátek, který můžete sami nosit, nebo dát jako dárek. Obal sady slouží jako rám, pro upnutí šátku. Obrysy na šátku udržují barvy v požadované oblasti, což zaručuje perfektní výsledek.

Team UP! - týmová párty hra
599 Kč

Team UP! je vtipná kooperativní hra, ve které se tým hráčů snaží co nejefektivněji naskládat dřevěné díly na miniaturní EURopaletu.

Djeco Výtarná sada Akvarelové tóny
420 Kč

Pomocí příručky krok po krokem se naučíte vytvořit nádherné akvarelové obrazy, které jsou ještě umocněny ilustracemi v krajkovém rámu. Sada obsahuje 4 obrázky, 12 akvarelových pastelek, štětec pro dotvoření vodou, který spojí barvy v nezapomenutelné odstíny.

Gepettův Vlk - stavebnice
149 Kč

Gepettův Vlk (Gepetto's Wolf) – perfektně zpracovaná stavebnice z překližkových desek od společnosti Eureka.

Albi Albi Mysli a spojuj! Zvířata 2
299 Kč

Zábavná vzdělávací společenská hra o zvířatech! Má lachtan plovací blány? Je krokodýl všežravec a má moucha srst? Vyzkoušejte si vaše znalosti zoologie!

PEXETRIO - Zvířecí rodinka
399 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pexetrio ZVÍŘECÍ RODINKA jsou didaktické a zábavné hry, při kterých se naučíte rozpoznávat různé zabarvení a podobu samce, samičky a mláděte u jednotlivých zvířecích druhů.

Mindok Pharaon
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve hře Pharaon si vyzkoušíte osud faraonových potomků – budete se snažit spravedlivě a čestně vládnout a přichystat si honosný vstup do posmrtného života. V originálním mechanismu otočného kruhu se snoubí správa prostředků a obsazování akčních polí.

Albi Kyvadlo
1 399 Kč

Ve strategické hře Kyvadlo se zhostíte rolí mocných šlechticů, toužících zaujmout místo Věčného krále na trůnu země Dünya. Každý šlechtic je jako žádný jiný.

ADC Blackfire Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra
749 Kč 499 Kč

Ponořte se do temnoty a nebezpečí Starého světa! Nevkročils nohou svou do ruin prastarých dříve, než tunel za tebou se zřítil. Zlý smích skřípá všude vůkol tebe. Nemůžeš doufat, že cestu ven sobě vykopeš. Vše, co zmůžeš, je nejvýše východ hledat.

Albi yogi
349 Kč

Kdo vydrží nejdéle? Yogi je karetní párty hra, ve které hráči postupně tahají karty, které jim dávají instrukce jako například – měj vypláznutý jazyk, měj tuto kartu na oku a podobně.

ADC Blackfire Dixit 10 - Mirrors
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Další rozšíření k populární vypravěčské hře Dixit obsahuje opět 84 zcela nových karet s ilustracemi plnými živých barev, vytvořenými Sébastienem Telleschim a odhalujícími fantastický obraz světa, ve kterém žijeme.

Inside Labyrint Inside3 Vicious0
460 Kč

Vyřešíte cestu labyrintem, bez možnosti nahlédnout dovnitř? (obtížnost 5 ze 6) Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu. Na začátku…

Gotown (Věžáky)
299 Kč

Gotown (Věžáky) – stavěj rychle a ještě rychleji! Jedno patro za druhým, až ke hvězdám se snaží hráči postavit svůj věžák. Ale pozor! Nejsou jediní kdo se snaží v této městské džungli uspět a splnit si svůj realitní sen! Hráč, který jako první postaví pět podlaží vyhrává hru.

Mindok Carcassonne: Lovci a sběrači
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblast kolem dnešního města CARCASSONNE s jeho mohutným hradem byla osídlena již před tisícovkami let. Tehdejší obyvatelé lovili zvěř, chytali ryby a sbírali lesní plody, aby si zajistili každodenní obživu. Jejich přítomnost dodnes dokazují nádherné jeskynní malby a četné archeologické nálezy.

Djeco Mozaika John Doe
220 Kč

Vytvoř dva krásně barevné mozaikové obrázky světa Johna Doe. Set obsahuje 2 předlohy s motivem kostry hlavy a sadu čtverečků z měkké hmoty, kterou děti umisťují na určené plochy.

Triominos Standard

Triominos Standard

Hodnocení: 5
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Triominos Standard je úspěšná verze populární hry Domino s trojúhelníkovými kameny.

Captain Bluff - komplikace na letišt
299 Kč

Vítejte na nejvíce chaotickém letišti! Tato hra je založena na skutečném příběhu nespokojeného zaměstnance odbavovací společnosti, který se rozhodne na letišti udělat nepořádek.

Mindok Odhodlání: Normandie
599 Kč

Je léto roku 1944, Spojenci se vylodili v Normandii. Nyní musíte vést svou četu kupředu ve snaze postoupit hlouběji do Francie, vytvořit opěrné body a vytlačit nepřátelské německé jednotky. Odpor bude silný, ocitnete se pod palbou z kulometů i minometů a bude jen na vás, jak se s úkolem vypořádáte.

Qwixx Duel
399 Kč 299 Kč

Qwixx Duel je samostatná hra pro dva hráče, která vychází ze hry Qwixx.

Stejně jako v klasické hře Qwixx, hráči hrají s barevnými kostkami a snaží se vyplňovat výsledkovou listinu a maximalizovat počet bodů, které získají na konci hry.

Albi Párty do kapsy - Skleróza
299 Kč

Skleróza je hra, která potrápí především vaši paměť – a kde paměť selhává, pomůže (a někdy uškodí) lok dobrého nápoje.

Djeco Luxusní výtvarná sada Flamenco
560 Kč

Nádherná výtvarná sada tanečnic Flamenca k dotvoření pomocí látek, stužek a šití. Sada obsahuje: Tři předlohy o velikosti 150 × 210 mm, jehlu, sadu látek, stužek a podrobný ilustrovaný návod.

ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
699 Kč 558 Kč

Speciální balení k 10. výročí hry! Sběratelská krabice se 2 novými verzemi známé hry Dobble. Jednou verzí jsou Strašidla s efektem karet svítících ve tmě a druhou pak

Djeco Pohybliví dřevění Roboti
549 Kč

Dřevěné roboty si děti sestaví ze 7 dílků o velikosti 8 cm. Dílky můžete libovolně kombinovat a sestavíte z nich až 5 různých robotů. Jednotlivé dílky mají i elastická spojení, která umožňují postavičky rozpohybovat.

Inside INSIDE³ Mortal Phantom - Cthulhu
499 Kč

Tma a žádná možnost jak se podívat do labyrintu! (obtížnost 5 ze 6) Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu. Na začátku …

Inside Labyrint Inside3 Mean Phantom
499 Kč

Projděte bludištěm z jedné strany na druhou a zpět. (obtížnost 3 ze 6) Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu. Na začátku …

Albi Paměťovky - Podezřelá husa
249 Kč

Hry z edice Mozkovna. Paměťovky procvičí váš mozek – a to už za pouhých 15 minut. Tato série her byla vyvinuta zkušenými herními designéry a testovali ji vědci z oboru neurologie. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Mindok Azul: Křišťálová mozaika
629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšíření hry Azul Křišťálová mozaika ještě umocňuje zážitek ze základní hry. Nabízí přehlednější a ještě lépe vypadající hru. Nové oboustranné herní plány navíc nabízejí nové výzvy pro všechny fanoušky dnes již legendární hry Azul.

Inside Labyrint Awful NoVice
499 Kč

Dokážete projít bludištěm bez toho, abyste se ztratili? (obtížnost 4 ze 6) Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu. Na začátku …

Inside Labyrint Inside3 Mortal0
460 Kč

Tma, žádná mapa, žádná možnost jak se podívat do labyrintu! (obtížnost 6 ze 6) Inside3 jsou hlavolamy, respektive 3D bludiště jejichž řešení se ukrývá v temnotě. Úkolem je projít kuličkou několikavrstvým bludištěm z jedné strany krychle na druhou aniž byste viděli cestu. Na začátku…