SUPEROBALY.CZ OBOUSTRANNÁ LEPÍCÍ PÁSKA (GELOVÁ NANO IZOLEPA) (* 5m)-46%
299 Kč 159 Kč

Oboustranná Gelová Nano Izolepa se hodí např. pro přilepení koberce, linolea, věšáčků na klíče, poličky v koupelně, obrázku na stěnu. Využití najde nejen v domácnosti, ale také v dílně nebo obchodě. Gelová páska se odstříhává po malých kouskách a vždy se použije jenom malá část.

SUPEROBALY.CZ OBOUSTRANNÁ GELOVÁ IZOLEPA * lepící páska 5m-46%
299 Kč 159 Kč

Oboustranná Gelová Nano Izolepa (5 m) se hodí např. pro přilepení koberce, linolea, věšáčků na klíče, poličky v koupelně, obrázku na stěnu. Využití najde nejen v domácnosti, ale také v dílně nebo obchodě. Gelová páska se odstříhává po malých kouskách a vždy se použije jenom malá část.

SUPEROBALY.CZ Celofánové kornouty (100 ks)-33%
215 Kč 144 Kč

Kornouty vyrobeny z čiré zdravotně nezávadné PP folie. (tzv. nepravý celofán) vhodné pro balení bonbonů, sladkostí, oříšků a různých pochutin nebo květin. Nabízíme 8 různých velikostí.

SUPEROBALY.CZ LDPE PRŮHLEDNÉ TRANSPARENT. PYTLE (100 ks)-20%
599 Kč 479 Kč

Pytle z LDPE fólie jsou pevné a odolné, průhledné a recyklovatelné. Vhodné využití je v potravinářském průmyslu nebo v domácnosti. Ideální také pro úklid nebo pro třídění odpadu. Tyto pytle se někdy laicky nazývají „igelitové“. Cena je za 100 ks.

 
SUPEROBALY.CZ ZAVÍRAČE SÁČKŮ - KLIPY NA SÁČKY (SADA 3 KS)-16%
36 Kč 30 Kč

Sada 3 klipů na uzavírání sáčků. V sadě jsou 3 velikosti: 11 cm, 6,5 cm, 4,5 cm. Vhodné pro uzavření sáčků s kávou, čajem, sladkostmi nebo krabice s mlékem, džusem. Tyto sáčky prodlouží trvanlivost vašich balených potravin a tím šetří Vaši kapsu.

SUPEROBALY.CZ ALU - ALUMINIOVÁ (HLINÍKOVÁ) LEPÍCÍ PÁSKA-IZOLEPA-60%
299 Kč 119 Kč

Hliníková neboli Aluminiová reflexní lepící páska o šíři 5 cm, délce 50 metrů a síle 50 mikronů má velmi dobrou přilnavost a vysokou teplotní odolnost. ALU PÁSKY slouží pro krytí, izolování nebo utěsnění spojů nebo pro opravy kovových povrchů, jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.