KINETIC s.r.o.

Kinetic Obal na pruty 4 komory Délka obalu: 90 cm

Kinetic Obal na pruty 4 komory Délka obalu: 90 cm

1 260 Kč

Sbalte vše potřebné do jednoho čtyřkomorového obalu  na rybářské pruty. Uvnitř komor najdete praktická poutka pro uchycení prutů. Obal na pruty můžete nosit v ruce pomocí vyztužených nosných popruhů nebo na zádech jako batoh. Zádové popruhy jsou vyztužené a prošité a jsou nýtované k obalu.

Kinetic Obal na rybářská očka

Kinetic Obal na rybářská očka

125 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Krycí obal na očka u teleskopických prutů Velikost vhodná pro většinu prutů

Všechny naše výrobky jsou šité v našich dílnách na Moravě.

Kinetic Podložka na ryby 3-dílná

Kinetic Podložka na ryby 3-dílná

204 Kč

Třídílná podložka na ryby s dostatečně silným polstrováním. Opatřena suchými zipy pro snadné smotání. V rozloženém stavu má rozměry 99 × 49 cm. Podložky na ryby jsou vyrobeny z odolného, spolehlivého a dobře čištitelného 100% polyesteru se zátěrem PU1.

Kinetic Batoh rybářský (35 litrů)

Kinetic Batoh rybářský (35 litrů)

1 010 Kč

Hlavní komora batohu je pro snadnější manipulaci s obsahem po obou stranách opatřena zipem a je krytá klopnou s bočním volným uchycením, takže je možné uložit do batohu i teleskopické pruty a podběrák Klopna nabízí jednu horní kapsu.

Kinetic Batoh rybářský (1+4 kapsy, 35 litrů)

Kinetic Batoh rybářský (1+4 kapsy, 35 litrů)

890 Kč

Tento praktickýstředně velký batoh kromě hlavní komory kryté klopnou nabízí také jednu čelní kapsu a čtyři prostorné boční kapsy na zip. K uchycení dalších předmětů dobře poslouží nastavitelné popruhy na klopně batohu.

Kinetic Obal na pruty 3 komory Délka obalu: 140 cm

Kinetic Obal na pruty 3 komory Délka obalu: 90 cm

1 260 Kč

Spolehlivý a praktický obal na rybářské pruty (pouzdro na pruty) se třemi komorami, kapsou na podběrák a třemi bočními kapsami na zip. Tento obal na pruty nabízíme v délkách 90 až 210 cm. Uvnitř komor najdete praktická poutka pro uchycení prutů.

Kinetic Obal na vláčecí prut, 120 cm
1x

Kinetic Obal na vláčecí prut Délka tubusu: 120

510 Kč

Rozměr taštičky na naviják: šířka 24 cm x výška 14 cm x hloubka 7–10cm (konické); délka klopny 37 cm Dostatečné vypolstrování obalu

Na tento výrobek se kvůli jeho rozměrům nevztahuje akce přeprava zdarma

Kinetic Obal na pruty 2 komory Délka obalu: 150 cm

Kinetic Obal na pruty 2 komory Délka obalu: 90 cm

1 070 Kč

Uvnitř komor najdete praktická poutka pro uchycení prutů. Obal na pruty můžete nosit v ruce pomocí vyztužených nosných popruhů nebo na zádech jako batoh. Zádové popruhy jsou vyztužené a prošité a jsou nýtované k obalu.

Kinetic Podsedák, oranžový Barva: Modrá

Kinetic Podsedák, oranžový Barva: Modrá

195 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Praktický podsedák o rozměrech 66,5 × 49,5 cm (v rozloženém stavu)  s poutkem  pro připevnění karabinou k vodítkovému postroji.Odpočiňte si na procházce se svým čtyřnohým miláčkem kdekoliv a kdykoliv. Kvalitní, vodě-odolný, dobře omyvatelný.

Kinetic Set batoh Dasty + 5 Barva: Modrá

Kinetic Set batoh Dasty + 5 Barva: Modrá

2 040 Kč

Praktická sada pro pejskaře, kteří si libují v účelných a kvalitních a vychytávkách. Vytuněno pejskaři v našich řadách a blízkém okolí. Set Dasty +  jsme upravili speciálně pro aktivní pejskaře, kteří se svým psem hodně cestují a sportují a mají rádi hezké a praktické věci.