Josef Maršálek: Moderní česká cukrařina
369 Kč

Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá. Jak rafinovaně vylepšit laskonky, žloutkové řezy či větrníčky? Do kterého zákusku přidat špetku pepře nebo chilli?

Josef Klíma: Robert Šlachta - Třicet let pod přísahou
349 Kč 297 Kč

Novinka

Když za mnou přišel, řekl mi: „Dostaneš nějakou funkci, můžeš se o něco ucházet, ale budeš držet hubu.“ A já jsem držet hubu nechtěl, protože jsem věděl, kam to půjde.

Stírací mapa Česka – zlatá Deluxe XL
599 Kč 539 Kč

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměr mapy 90 × 60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Tlapková patrola - Knížka na celý rok
249 Kč 224 Kč

Tým neohrožených štěňat vyráží do akce! Užijte si s Tlapkovou patrolou spoustu legrace a pusťte se do řešení úkolů s oblíbenými hrdiny v hlavní roli. S knížkou plnou her a bezva štěněcích dobrodružství se nebude nudit ani chviličku.

Lars Kepler: Případy komisaře Joony Linny 1-6
1 999 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedna z nejúspěšnějších krimisérií současnosti. Půl milionu výtisků prodaných jen v České republice. Deset milionů celosvětově.

Karel Jaromír Erben: Kytice
2 990 Kč 2 691 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jestliže můžeme něco směle zařadit mezi klenoty naší literární historie, pak je to Erbenova Kytice. Nakladatelství BVD se rozhodlo nabídnout knižnímu trhu věrnou repliku vydání Kytice z roku 1924.

Aleš Sirný: Tlapková patrola - 5minutové pohádky
269 Kč 242 Kč

Vydejte se s neohroženými štěňaty z Tlapkové patroly za parádním dobrodružstvím a užijte si spoustu legrace. Oblíbení hrdinové podají pomocnou tlapku každému, kdo potřebuje, a jsou vždy připraveni zachránit situaci.

Kouzelné malování vodou Farma omalovánky
189 Kč 170 Kč

Čisté malování! Tyto „vodní“ omalovánky obsahují čtyři znovupoužitelné obrázkové stránky a znovuplnitelné vodní pero. Použijte vodní pero, jehož tahy se zobrazí barvy na jednotlivých obrázcích, po uschnutí stránky obrázek opět zmizí.

Tlapková patrola - Nové 5minutové pohádky
299 Kč 269 Kč

Tým statečných tlapek vyráží do akce! Oblíbení hrdinové jsou zpátky a čekají je další napínavá dobrodružství. Tentokrát se vydají do tajuplné jeskyně zachránit superštěně Apolla, a dokonce se v ponorce podívají na dno oceánu.

Naše děťátko

Naše děťátko

Hodnocení: 3,2
299 Kč 143 Kč

Z knihy Naše děťátko si v každé rodině můžete vytvořit originální album svého dítěte. V něm si můžete zaznamenávat všechny důležité události od jeho narození až po úspěchy v opravdové škole.

Longman Phrasal Verbs Dictionary Paper
1 828 Kč 1 608 Kč

5,000 phrasal verbs, including new ones from computing, business, and the Internet. Unique Phrasal Verbs Activator® helps learners choose the right phrasal verb for the context. Clear grammar patterns show how to use phrasal verbs.

Tracey Murkettová: Vím, co mi chutná - Dítětem vedené odstavení
259 Kč 233 Kč

K českému čtenáři se konečně dostává kniha o „baby-led weaning“ (BLW), tedy o zřejmě nejpřirozenějším způsobu zavádění pevné stravy u kojenců, kdy celý proces řídí samo dítě- účastní se rodinného stolování, samo se krmí a samo si vybírá, co bude jíst.

Holčička Moje první vzpomínky
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Holčička představuje praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, v němž mohou hrdí rodiče mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let.

Cressida Cowellová: Jak vycvičit draka 1-4 díl (4 knihy)
699 Kč 629 Kč

Škyťák Šelmovská Štika Třetí se jednou stane slavným vikinským hrdinou. Potrvá to ovšem ještě pěkně dlouho. Zatím je to úplně obyčejný vyzáblý kluk, na válečníka moc nevypadá a v nadávání, mlácení a loupení zrovna nevyniká.

J.D. Barker: Šesté dítě
449 Kč 404 Kč

Když do budovy chicagské policie vstoupí Anson Bishop, hlavní podezřelý v případu Opičího vraha, nastane chaos. Nikdo netuší, že se chystá podat svědectví, které postaví na hlavu dosavadní vyšetřování a změní život všech zúčastněných.

Školní atlas světa

Školní atlas světa

Hodnocení: 5
349 Kč 289 Kč

Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách velmi usnadněna.

Marvel: Absolutně všechno, co potřebujete vědět
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zjistěte, proč se Hulk vyskytuje ve třech různých variantách (zelený, šedý a červený), a jak je možné, že Thorovy superschopnosti získá „obyčejná“ žába!

Kouzelné čtení - Zpívánky 1 - Interaktivní mluvící kniha
199 Kč

Interaktivní mluvicí kniha Zpívánky ve 2. vydání je aktualizovaná verze prvního dílu této oblíbené knihy z edice Kouzelné čtení. Zpívánky obsahují 12 lidových písní včetně not, které si děti mohou pomocí Albi tužky přehrát a zazpívat.

Jan Vojáček: Jan Vojáček: Umění být zdráv
349 Kč 296 Kč

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu?

Letecké katastrofy a jejich vyšetřování 2
399 Kč 359 Kč

Po úspěšné knize Letecké katastrofy a jejich vyšetřování přichází letecký publicista Lukáš Musil s jejím pokračováním. Autor vybral dalších 40 leteckých havárií, které ovlivnily vývoj letecké dopravy po druhé světové válce.

Stírací mapa Česka – stříbrná Deluxe XL
599 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměry mapy 90 x60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Matthew Walker: Proč spíme - Odhalte sílu spánku a snění
399 Kč 359 Kč

Kolik hodin jste dnes v noci spali? Pokud méně než osm, pak asi stejně jako většina lidstva trpíte spánkovou deprivací. O co přicházíte? Lidé, kteří si dopřávají dostatek spánku, jsou zdravější, chytřejší, štíhlejší, atraktivnější a šťastnější.

Jordan B. Peterson: 12 pravidel pro život - protilátka proti chaosu
398 Kč 358 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.

Bohdan Lukáš: Kontrastní zvířátka
129 Kč 116 Kč

Leporelo plné vysoce kontrastních černobílých obrázků zaujme miminka již od dvou týdnů života a pomůže jejich rozvoji.

Víš, jak mluví zvířátka? - čtení, hraní, poslouchání
279 Kč 251 Kč

Na dvorku či na paloučku, ve stádu či malém hloučku, u rybníka nebo v lese zvuk zvířat se vzduchem nese. Chceš řeč zvířat rozpoznat, hodně toho o nich znát? Pojď si s touto knihou hrát. V knížce Víš, jak mluví zvířátka?

Moje první zvířátka - Vodolepky
274 Kč 242 Kč

Pozvěte si do koupelny mořská zvířátka. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.

Památka na křest - box
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

box obsahuje knihy Moje malá Bible, Moje památka na křest, Moje první modlitbičky

Stírací mapa Světa Česká verze – zlatá Deluxe XL
499 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stírací mapa s až 800 popisky formát 90 × 60 cm. Mapa dále obsahuje 45 světových památek, a stírací mapku české Republiky s výškovým rekordem a 13ti ikonami krajských měst. Baleno v ochranném tubusu o rozměrech 71 × 8 × 8 cm.

Jiří Kahoun: O mašinkách - Pohádky na kolejích
199 Kč 179 Kč

Projeďte se s Kolozubkou do dolu a mezi skřítky, s Křivoklátským expresem v historické mašince z Prahy až na Křivoklát. Nechte si vyprávět Vánočním vláčkem o báječném dárku pod stromečkem.

František Palacký: Dějiny národu českého I. - V.
1 999 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ottovo nakladatelství připravilo 17. souborné vydání díla Františka Palackého Dějiny národu českého v Čechách i v Moravě. Nová edice textově vychází z vydání v letech 1930–1931 v pražském Nakladatelství L. Mazáč a je uspořádána do pěti svazků.

Iveta Toušlová: Toulavá kamera 30
299 Kč 269 Kč

Novinka

Další díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera s tipy na výlety po celé České republice. I v době uzavřených hranic můžete poznávat krásy naší vlasti. Jubilejní 30.

C SLewis: NARNIE – komplet 1.-7.díl – box
899 Kč 809 Kč

Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkovém boxu! Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru.

Roman Vaněk: Kouzlo kuchyně Čech a Moravy - aneb dědictví našich babiček
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Knižní bestseller „Poklady klasické čeké kuchyně“ doplňuje tato ještě lépe propracovaná a obsáhlejší kuchařská kniha Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. Do detailu popisuje více než 200 receptů české a moravské kuchyně řazené do 17 ti sekcí.

Tatiana Stachak: Kytarová první třída
415 Kč 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarová první třída, 1. díl dvoudílné učebnice, je určena pedagogům a jejich žákům v prvních ročnících ZUŠ. Moderní učebnici charakterizuje kreativní přístup ve všech směrech.

Moje první auta - Vodolepky
274 Kč 242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pozvěte si do koupelny pěnová autíčka. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.