Bram Stoker: Drákula
299 Kč 269 Kč

Mladý anglický právník Jonathan Harker odjíždí do Transylvánie k hraběti Drákulovi, aby s ním projednal koupi domů v Londýně. Po příjezdu hradu se ocitá uprostřed řady děsivých událostí, ocitne se několikrát v ohrožení života.

Giada Francia: Drákula
249 Kč 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když Jonathan Harker, anglický právník, dorazí do Transylvánie za hrabětem Drákulou, aby s ním podepsal kupní smlouvu na dům v Londýně, velmi brzy zjistí, že s hrabětem není něco v pořádku.

Darcy Coates: Kořist
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve svém novém, samostatném románu servíruje oblíbená hororová autorka Darcy Coates svým čtenářkám a čtenářům mrazivý příběh dvaadvacetileté dívky jménem Eileen, která se ztratí během pěšího výletu v odlehlém lese Ashlough.

Dan Simmons: Zimní přízrak
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spisovatel a univerzitní profesor Dale Stewart, jeden z hlavních hrdinů Simmonsova slavného hororového románu Temné léto, se po desítkách let vrací do Elm Havenu.

Howard Phillips Lovecraft: Smyčka medúzy a další příběhy
498 Kč 448 Kč

Mezi Lovecraftovy nejzajímavější práce patří povídky z období, kdy byl trýznivou finanční situací nucen psát pro jiné, ať už jako utajený, anonymní autor, přepisovatel nebo přiznaný spolutvůrce, vesměs rozvíjející náměty a leckdy i sny platících zákazníků.

A. G. Smith: Lockdown FOBOS - Útěk z výhně
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

POD NEBEM JE PEKLO. POD PEKLEM JE VÝHEŇ. Třináctiletý Alex je křivě obviněn z vraždy a jeho život se navždy změní. Ocitne se ve Výhni – vězení pro mladé delikventy, nejtvrdším na světě. Jde o rozlehlé prostory hluboko pod zemí, kam vede jen jedna cesta – a ven žádná.

Adam Nevill: Rituál
399 Kč 359 Kč

Ve skandinávských lesích začíná opět lovit prastará bytost. A lidí se rozhodně nebojí… Čtyři kamarádi se vydávají na výlet za polární kruh. Na vysoké byli nejlepšími přáteli a teď se sešli, aby společně vyrazili za dobrodružstvím.

Algernon Blackwood: Vrby
229 Kč 206 Kč

Anglický spisovatel Algernon Blackwood (1869–1951) je pevně spjat s duchařskými a mysteriózními příběhy. Ve Vrbách se dvojice osamělých cestovatelů v kánoi vydává na výpravu po proudu Dunaje. Doplují do končin, kterým vládnou mocnosti lidskému světu cizí.

Arthur Conan Doyle: Diabolská izba
390 Kč 351 Kč

Sir Arthur Conan Doyle (1859 – 1930) sa do sŕdc čitateľov zapísal predovšetkým ako stvoriteľ najslávnejšieho literárneho detektíva Sherlocka Holmesa, ktorý je známy naozaj po celom svete.

Arthur Conan Doyle: Tajemství a záhady
328 Kč 295 Kč

Nechme se okouzlit vypravěčským mistrovstvím Arthura Conana Doylea, jehož dílo vyzařuje žíznivou zvědavost, roznícenou fantazii i neuhasitelnou touhu po lepším světě, což ho jednoznačně vřazuje do jednadvacátého století.

Arthur Conan Doyle: Upírské příběhy
249 Kč 224 Kč

Kniha obsahuje sedm rozsáhlejších povídek Artura Conana Doyla. Ve třech z nich vystupuje Sherlock Holme a doktor Watson, zbývající čtyři mají jiné hrdiny a doposud nebyly česky vydány.

Arthur Machen: Temnota nepomíjí
320 Kč 288 Kč

Nový výbor z příběhů velškého vizionáře, který věřil, že „hmota je ve skutečnosti příšernější než duch“, přináší 13 dosud českému milovníkovi imaginativního hororu neznámých povídek a nový a úplný překlad legendární novely Bílý lid.

Botho Strauss: Marlenina sestra, Teorie hrozby
248 Kč 223 Kč

Ontologický horror a transexuální rozpoznávání v prostoru palimpsestu a prázdého listu. Dvě mistrovská díla vysoké literatury v jedné paralele – kniha údivu.

Bram Stoker: Dáma v rubáši
420 Kč 378 Kč

Prízrak tajomnej ženy v pohrebnom rubáši unášaný vlnami Jadranského mora v plavidle podobnom truhle… Takýmto lákavým obrázkom nás privíta Bram Stoker, autor nesmrteľného Draculu, vo svojom predposlednom románe z roku 1909.

Bram Stoker: Dracula
540 Kč 486 Kč

Dracula je nepochybne jednou z „ikonografických“ postáv popkultúry 20. storočia.

Brian Evenson: Doupě Zhroucení koně
370 Kč 333 Kč

Šestnáct povídek a dvě novely, které vám naženou husí kůži a vyvedou vás z rovnováhy. První důkladné seznámení s jedním z mistrů současného hororu, který velmi rád zkoumá hranice šílenství a obdivuje Samuela Becketta stejně jako Dashiela Hammeta.

Brian Stableford: Říše strachu
299 Kč 269 Kč

Píše se rok 1623 a většina evropských národů je ovládána upíry, patří k nim veškerá aristokracie i sám papež.

Carlton Mellick III: Lidožrouti z Lízátkova
219 Kč 197 Kč

Lidožrouti z Lízátkova jsou sladce surové bizarro o zvláštních krvelačných bytostech z podzemí, které přes den, kdy jsou dospělí v práci, rafinovaně útočí na nic netušící děti.

Černá křídla Cthulhu 2 - Osmnáct povdek lovecraftovského hororu
349 Kč 314 Kč

Ve druhém svazku série Černá křídla Cthulhu, která dnes patří k nejúspěšnějším literárním projektům rozvíjejícím odkaz H. P. Lovecrafta, najdeme osmnáct povídek předních současných autorů temné fantastiky. Pod taktovkou uznávaného lovecraftologa S. T.

Cherie Priestová: Mýtné
399 Kč 359 Kč

Vydejte se na výlet do hororového prostředí americké jižanské gotiky. Státní silnice 177 se táhne podél močálu Okefenokee ve státě Georgie. Když tudy člověk projíždí od východu k západu, mine na trase před vstupem do parku šest mostů.

Cherie Priestová: Nepopsatelní
289 Kč 260 Kč

Rector Sherman je jedním z mnoha dětí, které osiřely v roce 1863, a zároveň jedním z mála, kdo se dožil osmnácti let.

Chodba hrůzy
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Temná romantika přichází… Nečekané setkání s dávnou kamarádkou přinese Saše pozitivní vlnu změn a vyplnění jejích snů je na dosah – upřímné přátelství, skvělý muž a vyhlídky na společnou budoucnost…

Clive Barker: Noční rasa
229 Kč 206 Kč

Boone s jistotou poznal, že na Zemi už pro něj není místa, že ho nečeká žádné štěstí. Vydal by se napospas peklu a dovolil by Smrti, aby ho tam odnesla. Ale sama Smrt jako by od něj dávala ruce pryč.

Co číhá v temnotách
199 Kč 179 Kč

V hlubinách temnoty číhá Prokletý král. V hlubinách temnoty číhá Smrt. Je tam Marnost. Hymna podsvětí. Nekropolis. A možná i Milost. Sbírka hororových básní opředených závojem hříchu, fantastiky, filosofie, erotiky a bizarnosti.

Dan Angus: Hororové povídky
299 Kč 269 Kč

Dan Angus je talentovaný skotský spisovatel. Deset přízračných hororových povídek z jeho pera stylem připomíná povídky Stephena Kinga v jeho Noční směně. Přijměte prosím jednu radu. Nečtěte v noci…

Dan Angus: Hrůzostrašné povídky
299 Kč 269 Kč

Hrůzostrašné povídky se snaží vykopat z lidských duší rakve těch nejniternějších obav. Exhumovat je, přivést k životu a naservírovat vám je na krvavém talíři. Abyste se v noci báli jít na záchod. Abyste se radši počůrali strachy.

Dan Simmons: Temné léto
499 Kč 449 Kč

Píše se léto 1960, a v malém městečku Elm Haven v Illinois vzniká mezi pěti dvanáctiletými chlapci pouto, které nezpřetrhá ani nepředvídatelný běh života.

Danka Šárková: Víkend Tajemno
239 Kč 215 Kč

Zažijte atmosféru na horské boudě, kde si duch Karlois odpracovává svůj poslední pracovní víkend nebo se vydejte s velitelským duchem na patologii. Jestli jste někdy měli pocit, že se vám stalo něco neuvěřitelného, po přečtení této knihy zjistíte, že nejste jediní.

Darcy Coates: Duch domu Ashburnů
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

O tomto domě se šířily podivné zvěsti bezmála sto let. Jeho majitelka, Edith, odmítala nechat kohokoli vstoupit dovnitř a nedaleké městečko navštěvovala jen málokdy. Po její smrti zdědila dům její jediná příbuzná, Adrienne.

Darcy Coates: Duchové rodiny Folcroftů
349 Kč 314 Kč

Když jejich matka po havárii skončí v nemocnici v kómatu, Tara s bratrem Kylem jdou bydlet k prarodičům, které nikdy předtím neviděli. May a Peter Folcroftovi se zpočátku zdají být vřelí a okouzlující a jejich velký dům, schovaný v horách na kraji lesa, působí idylicky.

Darcy Coates: Tajemství sídla Craven Manor
349 Kč 314 Kč

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda. Když dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření. Za dveřmi na něj čeká obálka.

David Khol: Setkání se strachem
240 Kč 216 Kč

Autor nám přes hororové povídky zprostředkovává přístupnou formou některé zásadní informace o hermetických disciplinách, zejména z oblasti magie. Kniha menšího, kapesního formátu obsahuje celkem 6 ilustrovaných povídek.

David Wellington: 23 hodin
49 Kč 44 Kč

Lovkyně upírů Laura Caxtonová je uvězněna v nejpřísněji střeženém vězení – mezi vrahy a individui bez zábran. Mnohem větší nebezpečí však vychází zpoza mříží, kde se vyskytuje Justinia Malvernová, nejstarší žijící upírka na světě.

David Wellington: 32 špičáků - Konečné zúčtování
99 Kč 44 Kč

Laura Caxtonová se ukrývá v nejhlubších lesích Pensylvánie před policisty, kteří bývali kdysi jejími kolegy. Přichází s plánem – takovým, který zlikviduje nejstarší upírku světa Malvernovou jednou provždy.

David Wellington: 99 rakví
99 Kč 89 Kč

Laura Caxtonová se zapřísáhla, že už s nimi nikdy nechce mít nic společného. Ta hrůza, kterou upíři způsobili, je stále ještě příliš živá, rány příliš čerstvé.

David Wellington: Pensylvánský upír
225 Kč 49 Kč

V knize Pensylvánský upír zaměřuje David Wellington svou bohatou představivost na modernizaci legend o upírech. Výsledkem je okouzlující, zábavné, krvavé a především vzrušující dobrodružství.

Dracul
399 Kč 359 Kč

Román Dracul je inspirovaný deníkovými záznamy autora jednoho z nejslavnějších hororů, jehož lze označit za zakladatele žánru. Píše se rok 1868 a jednadvacetiletý Bram Stoker se zabarikáduje v místnosti ve věži opuštěného kláštera.

Dušan D. Fabian: Odbila 13. hodina
391 Kč 351 Kč

Zbierka strašidelných príbehov od autora románov Invocatio Elementalium, Pestis Draconum a Živého mě nedostanou! Vážené dámy, vážení páni! Vitajte na tenkej hranici na pomedzí reality a sveta divotvorných snov.

Džundži Itó: Balónky oběšenců - a další hororové příběhy
469 Kč 422 Kč

Tvůrce Ryb se vrací v parádním sborníku svých osobně vybraných nejlepších hororových povídek. Najdete tu létající hlavy, obludné modelky, díry v těle, duchy, temné uličky i obludy. Bizarní svět Džundžiho Ita je děsivý i fascinující!

Džundži Itó: Ryby Útok z hlubin
449 Kč 404 Kč

Horor, při kterém se vyplatí nedýchat. Nad Okinawou se vznáší pach smrti… a z moře vycházejí ryby na kovových nožičkách. A rybami to jen začíná. Skupina přeživších se snaží bojovat s odporným nebezpečím. A smrad, který přináší smrt, se stále šíří.

E.F. Benson: Ghost Stories - Selected and Introduced by Mark Gatiss
269 Kč 224 Kč

Mark Gatiss (Sherlock, Doctor Who, Game of Thrones) selects and introduces chilling tales by the unsung master of the classic ghost story – E.F. Benson. There's nothing sinister about a London bus. Nothing supernatural could occur on a busy Tube platform.

Edgar Allan Poe: Čierny kocúr
328 Kč 295 Kč

„V krátkej poviedke má autor možnosť predviesť celý svoj zámer bez prerušenia. Počas hodiny čítania je čitateľova duša pod kontrolou autora.“ E. A. Poe: Tale Writing – Nathaniel Hawthorne – Twice-Told Tales Dobre si to rozmyslite.