Elena Ferrante: Geniální přítelkyně 1 - Díl první
347 Kč 312 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj.

Wilbur Smith: Král králů
369 Kč 332 Kč

Zdrcená Amber se po rozpadu vztahu s Penrodem vydává se svou sestrou Saffron a jejím manželem na nebezpečnou cestu do Abyssinie. Penrod mezitím utápí svůj žal v Káhiře. Z opiových dýchánků ho vytrhne jeho starý přítel a společně narukují do armády.

Neil Strauss: Pravidla hry
298 Kč 268 Kč

V Americe nesmírně populární Neil Strauss se svou knihou Pravidla hry navazuje na úspěšnou Hru, přičemž tentokrát svou osvětu v otázkách navazování známostí se ženami pojímá metodičtěji a předkládá mužům doslova krok po kroku návod, jak na to.

Elsa Aids: Přípravy na všechno
169 Kč 152 Kč

Přípravy na všechno jsou milostný příběh z malé země, kde se život mění v nouzový stav, válečný deník z doby příměří, autoportrét zaostřený na nejbližší okolí. Klíčová slova: bulvár, děti, kolaps, láska, nuda, porno, samota, slevy, vzpomínky, zbytky.

Petra Čeřovská: Mukl - Přežil, ale nikdy nezapomněl
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kolik ran dokáže člověk přijmout, než učiní falešné doznání? Kniha inspirovaná skutečným příběhem muže, který byl, ve vykonstruovaném procesu, odsouzen k patnácti letům odnětí svobody.

Claire Irvin: Cougars
237 Kč 213 Kč

COUGAR: a woman, aged 35 years or older, with a taste for younger men – and the thrill of the chase …

Gillian Flynnová: Predtucha
268 Kč 241 Kč

Za poviedku Predtucha získala Gyllian Flynnová Cenu Edgara Allana Poea a navyše ju vyhlásili za najlepšiu poviedku roku 2015. Napísala ju na požiadanie Georgea R. R. Martina do jeho antológie Podvodníci.

Günter Grass: Plechový bubínek
462 Kč 415 Kč

Na začátku padesátých let bubnuje a píše hrbáček Oskar Matzerath v Léčebném a zaopatřovacím ústavu běh svého života. Outsider, který umí vybubnovat pravdu a rozezpívat sklo, projevuje se při tom jako jediný zdravý ve světě zdání, lži a zločinu.

John Le Carré: The Pigeon Tunnel
299 Kč 269 Kč

THE SUNDAY TIMES NUMBER ONE BESTSELLER 'Out of the secret world I once knew, I have tried to make a theatre for the larger worlds we inhabit. First comes the imagining, then the search for reality.

Jonas Jonasson: Hitman Anders-28%
249 Kč 179 Kč

The bestselling novel from the author of The Hundred-Year-Old Man Who Climbed Out of the Window and The Girl Who Saved the King of Sweden IT’S NEVER TOO LATE TO START AGAIN. AND AGAIN. It’s always awkward when five thousand kronor goes missing.

Juan Mayorga: Věčný mír
80 Kč 72 Kč

Na utajeném místě rotvajler, dobrman a německý ovčák soutěží o získání vytouženého bílého obojku a s ním zařazení do elitního protiteroristického týmu („povolání s velkou budoucností“).

Nacume Sóseki: Kokoro
299 Kč 269 Kč

Mistrovský román klasika moderní japonské literatury, ve kterém citlivě a působivě ztvárnil generační střet v zemi procházející prudkou přeměnou

Paulo Coelho: Alchymista
248 Kč 223 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků.

Petra Soukupová: Montagmorgen
249 Kč 224 Kč

PETRA SOUKUPOVÁ – die preisgekrönte Prosaautorin und erfahrene Fernseh-Drehbuchautorin schreibt, als ob sie einen Film drehen würde: visuell, handlungsorientiert, klar und deutlich.

Tom Rob Smith: London Spy
499 Kč 449 Kč

A gripping, contemporary, emotional thriller that tells the story of a chance romance between two people from very different worlds: one from the headquarters of the secret intelligence service, the other from a world of clubbing and youthful excess.

30 vteřin - Příběhy z reklamního podsvětí
189 Kč 170 Kč

Délka reklamního spotu je nejčastěji pouze třicet vteřin. Do tohoto krátkého časového úseku je soustředěn neuvěřitelný tlak. Nejen na zákazníky, ale také na samotné reklamní tvůrce. Kdo od této knihy očekává naleštěné reklamní obrázky, bude pravděpodobně zklamán.

A dívky mlčely
299 Kč 269 Kč

Jak by byl Homérův slavný hrdinský epos líčený z pohledu žen? Přesně tak jej vypráví Bríseovna, urozená dívka královské krve, nyní otrokyně a Achilleova konkubína. Inteligentní, vzdělaná a sebevědomá dcera krále Brísea podává svůj příběh poutavě a s vtipem.

A.G. Riddle: The Atlantis Plague
299 Kč 269 Kč

Geneticist Kate Warner and counter-terrorism agent David Vale are working desperately against the clock to prevent a pandemic 70,000 years in the making. If this plague takes hold, it could change humanity forever…

A.G. Riddle: The Atlantis World
299 Kč 269 Kč

Geneticist Kate Warner and counter-terrorism agent David Vale have prevented a fierce plague from wiping out humanity – but the struggle to survive is far from over.

A. J. Finn: The Woman in the Window
349 Kč 314 Kč

Get ready for the biggest thriller of 2018! `Astounding. Thrilling. Amazing' Gillian Flynn `One of those rare books that really is unputdownable' Stephen King ‚Twisted to the power of max‘ Val McDermid `A dark, twisty confection' Ruth Ware What did she see?

A. S. A. Harrisonová: Silent Wife
299 Kč 269 Kč

Soon to be a major motion picture starring Nicole Kidman. Fans of The Girl on the Train and Gone Girl will love The Silent Wife.

Aaron Cohen: Bratrství válečníků
339 Kč 305 Kč

V příběhu Bratrství válečníků autoři Aaron Cohen a Douglas Century zavedou čtenáře za nepřátelské linie spolu s komandem jedné z nejelitnějších protiteroristických jednotek na světě.

Aaron Rosen: A Journey Through Art : A Global History
499 Kč 449 Kč

A Journey Through Art is a global history of art with a time- travel twist, taking young readers on a expedition from the Paleolithic period to the present day, voyaging to thirty locations around the world.

Ab Williams: Báječný čas života
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila – skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a kamarádku přistihla spolu v posteli.

Abby Clementsová: Zmrzlinové sedmé nebe
298 Kč 268 Kč

Když Imogen a Anně náhle zemře babička a odkáže jim cukrárnu na pláži, jejich životy se převrátí naruby. Jenže staromilská retro cukrárna potřebuje zoufale získat zákazníky, jinak dědictví babičky Vivien zmizí nadobro.

Abú ’l-Fadl Bad íc az-Zamán al-Hamadhání: Maqámy
285 Kč 256 Kč

Na konci 10. století vznikl zcela nový žánr klasické arabské prózy – maqáma. Vytvořil jej Abú ’l-Fadl Ahmad ibn al-Husajn ibn Jahjá, jemuž se v dějinách arabské literatury dostalo příhodného označení Badíc az-Zamán (Div své doby).

Ádám Bodor: Návrat k sově
238 Kč 214 Kč

Ádám Bodor (nar. 1936) je jedním z nejvýznamnějších současných představitelů sedmihradské maďarské literatury. Píše povídky a črty, v nichž je mistrem lakonického výrazu.

Ádám Bodor: Návštěva arcibiskupa
158 Kč 142 Kč

Ádám Bodor, přední maďarský spisovatel, se narodil na území Sedmihradska, tedy na území maďarské menšiny žijící na území Rumunska.. I když později přesídlil do Budapešti, témata svých románů ponechal kraji, odkud přišel.