Jojo Moyesová: Než jsem tě poznala
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí.

Patrik Hartl: Prvok Šampón Tečka a Karel
299 Kč 269 Kč

Román Prvok Šampón Tečka a Karel vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her.

Barbara Erskinová: Řeka osudu
399 Kč 359 Kč

Nový vzrušující román od autorky mnoha bestsellerů, jehož epický příběh se klene od anglosaské Británie přes viktoriánský Suffolk do současnosti. Na březích řeky Deben jsou domy, ve kterých je po staletí ukryto tajemství v jejich zdech.

Alena Mornštajnová: Hotýlek
339 Kč

Některé věci jakoby existovaly mimo čas. Zůstávají stejné navzdory dějinám, válkám, totalitním režimům i počasí.

Táňa Keleová-Vasilková: Slib
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvě kamarádky, dva rozdílné osudy. Alice, veterinářka, je šťastně vdaná, má dvě děti, fenku Doru, práci, která ji baví, a spoustu snů. Ten největší je cestovat a poznávat jiné země, a právě proto plánují s manželem cestu po Evropě.

Ashley Elston: 10 rande naslepo
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sophie si k Vánocům přeje jedinou věc -strávit víc času se svým klukem. Jenže se ukáže, že on by si dal od jejich vztahu raději pauzu.

W. Bruce Cameron: Psí slib
299 Kč 269 Kč

Všichni psi jednou přijdou do nebe. Nejinak je tomu i s Baileym, který se zde po několika prožitých životech plných dobrodružství setkává s milovaným páníčkem Ethanem.

Evžen Boček: Poslední Aristokratka
289 Kč 260 Kč

Frank Kostka je potomek českého šlechtického rodu, žijící v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se v doprovodu manželky Vivien a dcery Marie vrací do Čech, aby převzal rodové sídlo.

Lucie Šilhová: Svedu to na tebe
299 Kč 269 Kč

V posteli Šípková Růženka, ve společnosti Popelka a v kuchyni Bětuška s hrncem, co sám vaří kaši. To je můj recept na šťastný život. Můj muž to však vidí jinak. Do postele chce kurtizánu, do společnosti dámu a do kuchyně hospodyňku.

Sylva Lauerová: Hračka
279 Kč 251 Kč

Třetí, upravené vydání erotického bestselleru Hračka autorky Sylvy Lauerové, jedné z nejkontroverznějších osobností české literární scény.

Uljana Donátová: Taková ženská jako já
229 Kč 206 Kč

Evelína a Johana mají dost důvodů se nenávidět – zamilovaly se totiž do jednoho muže. Nyní však mají dobrý důvod spojit síly. Věc má ovšem háček. Evelína se krátce po své smrti objeví u Johany jako duch.

Barbara Nesvadbová: Přítelkyně
189 Kč 170 Kč

Autorkou knihy Přítelkyně je úspěšná a oblíbená Barbara Nesvadbová. Tento titul obsahuje dvě novely o ženském přátelství. První je příběhem dvou kamarádek z vysoké školy, z nichž jedna žije v Londýně a druhá v Praze.

Amo Jones: Šepot mrtvých
299 Kč 80 Kč

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky.

Erin Watt: Něco skutečného
299 Kč 80 Kč

Autorská dvojice Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní.

Táňa Keleová-Vasilková: Julinčina pekárna
329 Kč 279 Kč

Akce

Příběh čtyřicátnice Kláry, jejíž život je naplněn vším podstatným – láskou, přátelstvím i sny. Sny, které se jí zdají v noci, ale i těmi, které sní přes den. Touží jet do okouzlující Francie a poznat místa, které zná jen z internetu a knížek.

Alissa Johnson: Štěstí nám přálo
299 Kč 269 Kč

Poněkud výstřední slečna Sophie Evertonová se vrací domů do Anglie. Po letech divokých dobrodružství v cizině nemá chuť nechat se svazovat přísnými společenskými pravidly anglické smetánky.

Julie Caplin: Kavárna v Kodani
339 Kč 305 Kč

Z otravného výletu do Kodaně se vyklube cesta, která všem zúčastněným změní život úplně v duchu dánského životního stylu hygge. Někdy prostě stačí jen zpomalit a rozhlédnout se kolem sebe. Dát si kávu. Popovídat si s ostatními.

Kendall Ryanová: Elegantní hřích
99 Kč 89 Kč

Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce po tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben.

Vlasta Javořická: Jabloň v květu
219 Kč 197 Kč

Povídky Vlasty Javořické, zařazené do souboru nazvaného Jabloň v květu, vykreslují život na venkově a na malém městě. Autorka v nich líčí milostné a životné peripetie svých hrdinek, tak jak je známe i z běžného života okolo nás. I když se jedná o příběhy z konce 19.

Alissa Johnson: Cudná hříšnice
299 Kč 80 Kč

Anna Reesová je nemanželská dcera známé kurtizány a vyrůstala v nevěstinci vyhledávaném příslušníky společenské smetánky. Své matce se však v ničem nepodobá. Je uzavřená a plachá a touží vymanit se z pochybného polosvěta plného bujarých večírků.

Anna Todd: Sestry Springovy
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děvčata Springova vyrůstají na vojenské základně v New Orleans. Každá ze sester je úplně jiná a všechny dohromady představují živelnou pohromu. Nejstarší Meg se touží vdát za důstojníka a žít jako tolik dalších žen, které obdivuje.

Barbara Cartland: Falešná guvernantka
199 Kč 179 Kč

Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova. Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke sňatku se svým obchodním partnerem.

Christina Laurenová: Vášnivý svůdník
328 Kč 295 Kč

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on.

Danielle Steel: Úplne neznáma
358 Kč 322 Kč

Román, v ktorom ide o netypický manželský trojuholník. Vytvoril sa nechtiac a vlastne nikomu neublížil.

Donna Douglasová: Sestřičky a jejich tajná přání
329 Kč 296 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blíží se Vánoce 1938 a každý v nemocnici Nightingale má své tajné přání. Sestra Wallaceová doufá, že již neprožije žádnou další válku, která by jí odvedla jejího snoubence. S dopadajícími bombami jí však naděje postupně opouští.

E L James: Fifty Shades Darker: Padesát odstínů temnoty
449 Kč 404 Kč

Fifty Shades Darker Padesát odstínů temnoty od autorky E. L. James je druhým dílem trilogie. Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout.

Eškol Nevo: Poslední interview
379 Kč 341 Kč

Jeden z nejzajímavějších současných izraelských románů v níž autor s čtenářem hraje podivuhodnou hru na pravdu a zkoumá limity upřímnosti.

Hilly Martineková: Med v hlavě, marmeláda v srdci
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tilda vzpomíná, jak se svým dědečkem, který onemocněl alzheimerem, prožila naplno, s láskou a se smíchem každou chvíli. Dnes žije poklidný život s manželem a dvěma dětmi, jen jako by během dospělosti odložila samu sebe.

Ivana Klein: Zlatá kreditka
238 Kč 214 Kč

Platí vždy rovnica – nájsť si bohatého a úspešného muža rovná sa šťastie? Sama z vlastnej skúsenosti viem, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. V mojom príbehu sa volám Lila. Lila je mladá žena, ktorá dúfa v lásku a túži nájsť „Pána Božského“.

Ivanka Devátá: Džungle v kuchyni
249 Kč 211 Kč

Čekáte od Ivanky Deváté omračující recepty z ingrediencí neslýchaných a cizokrajných? Omyl. Spíše se dozvíte, že ve dvaceti letech ještě neuměla uvařit ani kafe a jaké to bylo dobrodružství.

Jane Austenová: Pýcha a předsudek
249 Kč 224 Kč

Není to jen příběh o potížích spojených s provdáváním dcer odehrávající se na počátku devatenáctého století a pečlivý popis života na ospalém britském venkově.

Janette Okeová: Štěstí lásky
219 Kč 197 Kč

Clark a Marty na čas opouštějí farmu na východě a svěřují ji do péče dvou nejstarších, dospělých synů.

Jodi Picoultová: Záblesk života
379 Kč 341 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Personál reprodukční kliniky poskytuje péči každému, kdo vejde do dveří. Toho rána však dovnitř vtrhne zoufalý rozrušený střelec a zahájí palbu. Všichni přítomní se rázem stanou jeho rukojmí. Na místo přispěchá policejní vyjednavač Hugh McElroy.

Jojo Moyesová: Krasojezdkyně
349 Kč 314 Kč

V zapadlém koutě Londýna učí bývalý špičkový drezúrní jezdec svou vnučku Sarah tak, jak to sám kdysi dělal v elitní jezdecké škole ve Francii. Když však do jejich života zasáhne katastrofa, čtrnáctileté Sarah nezbyde nic jiného, než aby se životem protloukala sama…

Julia Quinnová: Trochu jiná slečna Bridgertonová
279 Kč 251 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poppy Bridgertonová je energická mladá dáma s jasnými názory a s dobrodružnou povahou. Z pohledu společnosti má věk na vdávání, a tak by si co nevidět měla najít nápadníka.

Katherine O´Neil: Královna zlodějů
299 Kč 134 Kč

Saranda Sherwinová vyšla za záhadným mužem v černém do noci, a přestože se bránila, nebyla schopná odolat jeho vábivým tmavým očím.

Melanie Moreland: Maddox
329 Kč 296 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena?

Patrik Hartl: Okamžiky štěstí
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte.

Paulo Coelho: Rukopis nalezený v Akkonu
198 Kč 178 Kč

Nejnovější kniha brazilského spisovatele Paula Coelha je dalším dílem, v němž se fikce prodchnutá univerzálními hodnotami prolíná se skutečnými historickými událostmi.

Sabrina Jeffries: Tajemství flirtu
299 Kč 269 Kč

V knize Sabriny Jeffries ze série Hříšní ctitelé se dostává do popředí Gregory Vyse, baron z Fulkhamu, který pracuje na ministerstvu zahraničí jako náčelník výzvědné služby.

Sandra Brown: Zuřivost
399 Kč 359 Kč

Televizní reportérka Kerra Baileyová se rozhodla udělat rozhovor s majorem Trapperem, který se proslavil jako hrdina, když před čtvrtstoletím vyvedl z trosek hotelu v Dallasu hrstku lidí po bombovém útoku.

44 kapitol o 4 mužích
299 Kč 269 Kč

Knižní předloha chystaného seriálu Netflixu, jehož název bude SEX/LIFE, přichází na trh! Tohle o ní říká sama autorka: Školní psycholožky nemají psát knihy o sexu. Považuje se to za „neetické“ a „důvod k propuštění“.

A. Gravensteen: Pohyby ledu
299 Kč 269 Kč

Je květen 2010. Po lávce přes Vltavu běží Miroslav Hammer, třicetiletý novinář, aby stihl slavnostní otevření nového skleníku v trojské botanické zahradě. Mezi hosty na slavnosti se zatím proplétá tajemná dívka v černém.