Lee Child: Spravedlnost
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jack Reacher je bývalý vojenský policista, vycvičený, aby si všímal věcí. Sedí v autobuse Geyhound a pozoruje spícího staříka, kterému vykukuje z kapsy silná obálka s penězi. Staříka pozoruje i jiný pasažér… očividně natěšený, že zbohatne.

Mads Peder Nordbo: Maska smrti
399 Kč 359 Kč

Maska smrti je třetí samostatný díl mrazivé bestsellerové trilogie dánského autora Madse Pedera Nordboa. Vracíme se do mrazivého Grónska jen pár dní po událostech předchozího dílu.

Wilbur Smith: Tajemný oheň
369 Kč 332 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sourozence Thea a Connie Courtneyovy rozdělí v raném dětství smrt rodičů. Theo, který chce utéct před svým svědomím, se přidá k Britům v boji proti francouzské a indické armádě a Connie odjíždí do Francie vypořádat se s vlastními démony.

Carré John le: Dědictví špionů
299 Kč 269 Kč

Peter Guillam, kolega a žák George Smileyho z britské tajné služby, známé též jako Cirkus, odchází na odpočinek na rodinnou farmu na jih Anglie, avšak náhle obdrží dopis od bývalého zaměstnavatele, který ho předvolává zpátky do Londýna. Důvod?

Jitka Pickartová-Ditterová: Tajemství vražedné orchideje
49 Kč 44 Kč

Spisovatel Petr Maršík se po náhlé smrti své ženy uzavře do samoty a utápí svůj smutek v alkoholu. Nečekaná záhadná znamení ho však donutí začít pátrat po příčině úmrtí společně s bývalou kolegyní své ženy.

Bernard Minier: Údolí
449 Kč 404 Kč

Novinka

Malá vesnice v srdci Pyrenejí je po sesuvu půdy naprosto odříznutá od okolního světa a zdejší obyvatele navíc děsí sériový vrah, který za sebou nechává znetvořené oběti. Kriminalista Martin Servaz čelí disciplinárnímu řízení, přesto se však na místo vydává.

Alison Belshamová: Inkoust
399 Kč 339 Kč

Akce

V temných uličkách Brightonu kdosi napadl mladou ženu. Zranění se zprvu nezdají vážná, ale oběť za 24 hodin umírá v agónii a na jejím těle se najde smrtící tetování. Po zmizení druhé ženy už inspektor Francis Sullivan ví, že čelí sériovému vrahovi.

John Le Carré: Agent na cizím hřišti
398 Kč 358 Kč

Nat je veteránem britské tajné služby. V sedmačtyřiceti letech by čekal, že ho pošlou na odpočinek, ale on dostane nový tým a nový úkol: dohlížet na aktivitu ruských agentů řízených Moskvou.

Lucy Foleyová: Štvanice
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skupina bývalých spolužáků z Oxfordu, nyní třicátníků, se tak jako každý rok od ukončení studia setkává o vánočních prázdninách, aby spolu přivítali nový rok.

Daniel Silva: Nová dívka
299 Kč 269 Kč

Napínavý thriller s legendárním špionem Gabrielem Allonem! Od hlavy až k patě byla oblečená do drahých vlněných plédů. Všechno na ní se zdálo dokonale spořádané. Perfektní. Přes auru luxusu, jež se kolem ní vznášela, působila skromně.

Zuzana Strachotová: Devět dní
319 Kč 287 Kč

Věřit a nepochybovat. Lee Parker věří, Sera Trantorová věří – pouze každý něčemu jinému. Vleklé války nejen že měly fatální dopad na tvář přírody, ale rozdělily lidstvo na dva nesmiřitelné tábory. Životním krédem kněžích je askeze.

Anna Ekbergová: Šťastně až do smrti-64%
149 Kč 53 Kč

Napínavý thriller o úkladné, dokonale naplánované vraždě. Dramatický příběh o majetnictví ve vztahu, o vášni, sexu a tajemstvích druhých. Pravdivá sonda do manželství, kde je i přes vnější dojem vše nakřivo. Christian a Leonora.

C. E. Tobisman: Pochybnost
29 Kč 26 Kč

Caroline Audenová získá práci ve špičkové právní kanceláři v Los Angeles a je nadšená z nové výzvy – a vděčná za to, že může zapomenout na svou temnou minulost počítačové hackerky.

Carolina Neurathová: Zaslepení
349 Kč 314 Kč

Thriller ze švédského finančního prostředí na základě skutečných událostí. Peder af Rooth je se ženou a přáteli na víkend mimo město, když jej zastihne telefonát, který změní vše: bance, kde působí jako výkonný ředitel, hrozí nenadálý bankrot.

Chris Carter: Napsáno krví
349 Kč 314 Kč

Los Angeles, 5. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce.

Filip Alexanderson: Prvorozený
79 Kč 71 Kč

Pětadvacetiletý student Jonas si načerno vydělává na stavbách, aby uživil svou nemocnou matku. Jednoho dne se mu stane vážná nehoda, kterou však jako zázrakem přežije. Celý jeho život se obrátí vzhůru nohama a on musí najednou pochopit, kým je a co se s ním děje.

Jo Nesbo: Království
449 Kč 381 Kč

Akce

Děj nového románu Joa Nesboho s názvem Království se odehrává v malé obci Os rozkládající se pod horami. Jeho hlavními hrdiny jsou dva bratři, Roy a Carl.

John Le Carré: Malá bubenice
398 Kč 358 Kč

Krásná Holanďanka, pohledný Palestinec, mladá anglická herečka. Co mají společného s teroristickým útokem na izraelského úředníka v Německu? Děsivé důsledky.

Patricia Cornwellová: Chaos
399 Kč 359 Kč

Další román bestsellerové autorky Patricie Cornwellové, která kraluje žánru forenzního thrilleru. Jednoho večera doktorka Scarpettová a její kolega Pete Marino obdrží zprávu o smrti cyklistky. Zdá se, jako by na ženu zaútočily nějaké nadpřirozené síly.

Roberto Saviano: Piraně
369 Kč 332 Kč

V oceňovaném románu Gomora přinesl italský spisovatel a novinář Roberto Saviano odvážné svědectví o nemilosrdném světě neapolské mafie.

Robin Cook: Geneze
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když se na pitevním stole doktorky Laurie Montgomeryové objeví tělo sociální pracovnice Kery Jacobsenové, zpočátku se zdá, že je obětí tragického předávkování drogami.

Sam Christer: Služebník smrti-87%
379 Kč 49 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sloužil doktoru Moriartymu. Za to ho teď čeká oprátka. Sherlock Holmes mu nabízí pomoc. On je však odhodlán uniknout popravě, aniž by musel někoho zradit.

Sarah Pinborough: Ví o tobě
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NEVĚŘTE TÉTO KNIZE NEVĚŘTE TOMUTO PŘÍBĚHU NEVĚŘTE ANI SAMI SOBĚ A AŤ SE DĚJE COKOLIV, NEPROZRAĎTE KONEC! „Sarah Pinborough se stane vaší novou OBSESÍ.“ – Harlan Coben LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn.

A.F. Bradyová: Lhář
349 Kč 314 Kč

V psychologickém thrilleru od autorky románu Slepí je obhájce prominentních kriminálníků sám obžalován z vraždy.  Úspěšný manhattanský advokát Peter Caine bez výčitek zastupuje vrahy, pedofily a násilníky.

A. F. Bradyová: Slepí
349 Kč 314 Kč

Strhující román o psycholožce, která sama balancuje na hranici šílenství. Sam Jamesová si po léta budovala pověst nejlepší psycholožky na psychiatrické klinice Typhlos na Manhattanu, kde se léčí ty nejtěžší případy.

A. J. Finn: Žena v okně
349 Kč 314 Kč

Thriller Žena v okně pro vás má kromě napínavého příběhu taky portrét jedné zlomené a smutné ženy, která se izolovala ve svém domě a nemá sílu z toho velkého domu vyjít ven. Tajemný dům v New Yorku skrývá tajemství a možná mnohem víc.

A. J. Kazinski: Poslední dobrý muž-85%
349 Kč 49 Kč

V pekingském klášteře padne k zemi mrtvý mnich. Na zádech se mu objevilo záhadné znamení. V Bombaji náhle zemře oblíbený ekonom, který hodně pomohl místním lidem. I na jeho těle se najde obdobný symbol.

Abby Geniová: Strážci světla
329 Kč 296 Kč

Ne nadarmo se Farallonským ostrovům říká „ostrovy mrtvých“ — každý, kdo na ně zavítá, se musí smířit s tím, že už se možná nevrátí.

Adam Brookes: Hry špionů
119 Kč 107 Kč

Britský novinář Philip Mangan se stáhl do ústraní ve východní Africe. Číňané však odhalili jeho identitu – kariéru agenta britské tajné služby – což dává jeho životu opět nový rozměr.

Adam Brookes: Špionova dcera
399 Kč 359 Kč

Pearl touží po životě normální americké dívky: léto u bazénu, kamarádi, grilovací večírky na předměstí rodného Washingtonu. Jenže je jiná než ostatní. Pearl je matematický génius a její čínská rodina s ní má své plány.

Adam Brooks: Noční dravec - Čínská trilogie
349 Kč 314 Kč

Pracoval jako tajný agent pro Brity. Posledních dvacet let ale strávil v čínském pracovním táboře, odkud se mu podařilo utéct. Na každém rohu pekingských uliček mu však hrozí smrt a on se musí naučit, jak v tomhle světě přežít.

Adam Hamdy: Volný pád
119 Kč 107 Kč

Zlo, kterému teď musí čelit, je ještě temnější a démoničtější. Zjišťují to všichni ti, kteří s ním vedli boj: anglický fotograf John Wallace, londýnský policista Pat Bailey i agentka FBI Christine Ashová.

Adam Lebor: Budapeštiansky protokol
343 Kč 308 Kč

Budapeštiansky protokol je fascinujúci a provokačný eurotriler novinára Adama LeBora, momentálne žijúceho v Budapešti, ktorý píše pre také uznávané svetové denníky, ako je Times, Sunday Times, Economist či New York Times.

Adam Mitzner: S naprostou jistotou-72%
329 Kč 89 Kč

Ella Brodenová vede dvojí život. Ve dne pracuje jako úspěšná právní zástupkyně, v noci dává průchod své vášni ke zpěvu v nejtemnějších klubech na Manhattanu. Její tajemství nikdo nezná – ani Charlotte, mladší sestra, kterou prakticky vychovala.

Adrian Goetz: Intrika po anglicku
279 Kč 251 Kč

Na tapiserii z Bayeux chybějí tři metry plátna zachycující poslední chvíle vpádu Viléma Dobyvatele do Anglie. Kdy zmizely a co zobrazují? Historikové se utápějí v domněnkách.

Adrian McKinty: Ráno už tu nebudu
349 Kč 314 Kč

Sean Duffy přesně tuší, co po něm chtějí agenti z MI5, kteří u něj právě zaklepali na dveře. Samozřejmě že slyšel o členovi IRA Dermotovi McCannovi a jeho útěku z vězení. Od začátku tušil, že se jejich cesty zkříží.

Adrian McKinty: Řetěz
399 Kč 359 Kč

Musíte unést cizí dítě, aby to vaše zůstalo naživu. Šílené? Ano, jen dokud se to nestane právě vám.

Adriana Krnáčová: Zpupnost
329 Kč 296 Kč

Když jsou nalezena v pražské Kolbence dvě ohořelá těla, všichni se domnívají, že jsou to bezdomovci. Mrtvoly není možné identifikovat, nikomu ale nechybí.

Adrienne Celt: Pozvání k ohni
329 Kč 296 Kč

Podmanivý příběh o nebezpečném milostném trojúhelníku, inspirovaný nechvalně známým manželstvím Vladimira Nabokova, v sobě ukrývá fascinující psychologický thriller. Dvacátá léta dvacátého století.

Agnete Friis: Záblesk
349 Kč 314 Kč

Po smrti matky a uvěznění otce si Ella prošla pěstounskými rodinami i polepšovnou. Nyní se stará o syna, jedinou rodinu, kterou má. Minulost ji stále pronásleduje v podobě podivných záchvatů.

Aimee Molloy: Stoprocentní matky
328 Kč 295 Kč

NA JEDINÝ VEČER VYPNOUT. UŽÍT SI TROCHU ZÁBAVY. CHTĚLA JENOM TAK MÁLO… Říkají si májové mámy, protože se jim všem děti narodily v květnu.

Alafair Burke: Manželka
349 Kč 314 Kč

Angela potkává Jasona na večírku, pro který zajišťuje občerstvení. Je přesvědčená, že jejich romance bude jen krátkodobý úlet, jak to ostatně bývá mezi letními hosty a místními. K jejímu překvapení má však Jason, úspěšný profesor ekonomie, jiné plány.

Alafair Burke: Ta lepší z nás
399 Kč 359 Kč

Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky – vždy divoká a víc než nezodpovědná – byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry.

Alain Robbe-Grillet: Voyeur
220 Kč 198 Kč

Jedno ze zásadních děl jednoho z největších francouzských spisovatelů 20. století, jednoho ze zakladatelů nového románu, Alaina Robbe-Grilleta. Mathias, neúspěšný obchodní cestující, se po pětatřiceti letech vrací na svůj rodný ostrov.

Alan Jacobson: Drtič-77%
349 Kč 80 Kč

V příběhu, navazujícím na vynikající bestseller Sedmá oběť, se Karen Vailová vydává do vinařské oblasti Napa Valley, kde řádí sériový vrah, který zanechává své oběti s rozdrcenými průdušnicemi ve vinných sklepech.

Alan Jacobson: Sedmá oběť - Série Karen Vailová (1)-74%
349 Kč 89 Kč

Zvláštní agentka Karen Vailová vede jako hlavní profilovačka FBI vyšetřování sériového vraha, zvaného „Mrtvé oči“, který terorizuje virginský okres Fairfax. Tento psychopat se liší od ostatních podivnou surovostí a důvěrnou, podrobnou znalostí strategie pátrání FBI.