Robert Bryndza: Mlha nad Shadow Sands
399 Kč 339 Kč

Akce

Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Viveca Sten: Ve vyšších kruzích - Severský krimiromán
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kniha Ve vyšších kruzích je druhý díl série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové. Na Sandhamnu se ozve výstřel ze startovní pistole.

Lars Kepler: Zrcadlový muž
449 Kč 381 Kč

Akce

Brutální čin a jediný svědek, jehož chorá paměť odmítá vydat pravdu. návrat hypnotizéra v osmém případu komisaře joony linny. Šestnáctiletá Jenny zmizí cestou ze školy. O pět let později se její tělo objeví na hřišti v centru Stockholmu.

Jozef Karika: Černá hra
398 Kč 358 Kč

Drsný thriller z krvavých devadesátých let líčící dramatické osudy členů podsvětí. Krátce po Sametové revoluci zavládlo ponuré období – smrt nikdy nebyla daleko a dařilo se všem druhům svinstva.

Michaela Klevisová: Ostrov šedých mnichů
349 Kč 314 Kč

Na odlehlém holandském ostrově Schiermonnikoog s liduprázdnými písečnými plážemi bičovanými severním větrem zemřela v dunách za podivných okolností mladá žena a i po jedenácti letech zůstává její vrah neodhalen.

Viveca Sten: Bez viny - Severský krimiromán
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TŘETÍ DÍL ZE SÉRIE KRIMINÁLNÍCH ROMÁNŮ VRAŽDY NA SANDHAMNU O KRIMINÁLNÍM INSPEKTOROVI THOMASI ANDREASSONOVI A PRÁVNIČCE NOŘE LINDEOVÉ. Během jedné podzimní noci se na Sandhamnu beze stopy ztratí mladá dívka.

Lars Kepler: Lazar
249 Kč 224 Kč

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná… Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal.

Jo Nesbo: Nůž
449 Kč 381 Kč

Akce

Harry Hole čelí smrtelnému nepříteli v novém thrilleru. Nesbo je jeden z nejlepších spisovatelů thrillerů na planetě.Harry pracuje na chladných případech a do ulic se vrátil notoricky známý násilník a vrah Svein Finne.

Agatha Christie: 3x Hercule Poirot 5
399 Kč 359 Kč

Vrah řádící mezi archeology, v zubařské ordinaci či u nevidomé dámy – trojice případů opět prověří malé šedé buňky slavného belgického detektiva Hercula Poirota.

Peter James: Stopy smrti-66%
299 Kč 99 Kč

Čtvrtá autorova detektivka z oblíbené série se superintendentem Royem Gracem. Odehrává se tentokrát nejen v anglickém Brightonu a jeho okolí, ale i v New Yorku v okamžiku atentátu 11.

Ann Granger: Trosky - Anglická detektivka
99 Kč 89 Kč

Když jednoho dne objeví starý Monty Bickerstaffe mrtvolu muže na pohovce v salonku svého rozpadajícího se starobylého sídla v regionu Cotswold, netuší, že to není jediná „nepříjemnost“, která mu zasáhne do života.

Dominik Dán: Nevíš dne, ani hodiny
329 Kč 296 Kč

V Bibli najdeme poučné sdělení o tom, že člověk vůbec netuší, kdy se přiblíží jeho konec. Když se však někdo postaví osudu, jsou z toho obvykle jen problémy. A detektiv Richard Krauz je tu od toho, aby osudové problémy řešil.

František Uher: Ofélie bez leknínů slávy - Top krimi
269 Kč 242 Kč

Voda má svoje půvaby, svá nebezpečí a početná tajemství, která dokáže dlouho a pečlivě skrývat. Nikoli však všechna. Některá vydává zcela nečekaně, a protože platí, že vše souvisí se vším, odhalení temných zákoutí bludných činů se stává povinností lidí.

Frédéric Lenormand: Případy soudce Ti Smrt čínského kuchaře
248 Kč 223 Kč

Císařův oblíbený kuchař je zavražděn v samém srdci Zakázaného města. Soudce Ti je povolán do císařských přípraven jídla a musí se mít na pozoru, aby ho nadšení pro dobré jídlo příliš neodvrátilo od vyšetřování případu.

Jonas Moström: Fontána
299 Kč 269 Kč

Psychiatrička Nathalie Svenssonová řeší u policie obzvlášť náročné případy. Po rozchodu si konečně pořídila vlastní byt ve Stockholmu a rýsuje se také nový vztah se známým hercem. Ten je ale brutálně zavražděn a jeho tělo je hozeno do fontány. Historie se opakuje!

Juraj Červenák: Anděl v podsvětí
448 Kč 403 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sedmá kniha z řady historických detektivek o kapitánu Steinovi a notáři Barbaričovi. V Praze zuří mor a císař Rudolf II. se s celým dvorem přestěhoval do Plzně. Pověst tohoto mravopočestného, panovníkovi oddaného města však ohrožuje série zločinů.

Lars Kepler: Lazar
399 Kč 359 Kč

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná… Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal.

Mons Kallentoft: Vůně ďábla
339 Kč 305 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Desátý případ inspektorky Malin Forsové. Malin prochází osobní krizí a kvůli nevyřešenému případu se utápí v alkoholu.

Rita Mae Brown: Vraždy na pokračování
79 Kč 71 Kč

Malá města nebývají k cizincům právě přátelská – pokud ovšem onen cizinec není nezadaný a pohledný mladý muž. Když se v Crozetu objeví Blair Bainbridge, neváhají místní dohazovačky ani vteřinu a prohlásí ho za skvělou partii pro nedávno rozvedenou Harry Haristeenovou.

Robert Bryndza: Dívka v ledu
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život.

Zuzana Pospíšilová: Podivná hra
149 Kč 134 Kč

Jediná věta promění Karle život v peklo. Mohla prožívat běžnou krizi středního věku, s jakou se vyrovnává spousta jejích vrstevnic. Osud jí ale přichystá zkoušku těžšího kalibru. Někdo ji sleduje, naboural se do jejího počítače, do e-mailových schránek jejích dcer.

Adrian McKinty: Mrazivá hlubina
298 Kč 268 Kč

První díl plánované trilogie zasadil oceňovaný irský autor do Severního Irska roku 1981. Neklidný Belfast se stává kulisou surových zločinů, které se pokouší vyřešit detektiv seržant Sean Duffy, mladý vzdělaný muž, který má své přednosti i slabosti.

Agatha Christie: 3x Hercule Poirot 4
379 Kč 341 Kč

Slavný belgický detektiv řeší další trojici zapeklitých případů – tentokrát v románech Schůzka se smrtí (1938), Temný cypřiš (1940) a Zlo pod sluncem (1941).

Agatha Christie: Dům na úskalí
259 Kč 233 Kč

V chátrajícím domě na úskalí se dějí podivné věci: ze stěn padají těžké obrazy, ze skal se valí obrovské balvany, brzdy auta náhle nefungují… a mladá majitelka nemovitosti několikrát jen taktak vyvázne životem.

Agatha Christie: Hercule Poirot: První a poslední případ
599 Kč 539 Kč

Před sto lety – v roce 1920 – vydala Agatha Christie svůj první román, Záhadu na zámku Styles, v níž se zároveň na scéně zločinu poprvé objevila autorčina neslavnější postava, detektiv Hercule Poirot.

Agatha Christie: Murder on the Orient Express-25%
239 Kč 179 Kč

Agatha Christie’s most famous murder mystery, reissued with a new cover to tie in with the hugely anticipated 2017 film adaptation. Just after midnight, a snowdrift stops the Orient Express in its tracks.

Agatha Christie: Muž v hnědém obleku
299 Kč 269 Kč

Anne Beddingfeldová, mladá a inteligentní žena se smyslem pro dobrodružství, se po skonu svého otce ocitne v tíživé situaci a přemýšlí, jak naložit se životem. Osud však rozhodne za ni, když se v londýnské podzemní dráze stane svědkyní podivného úmrtí neznámého muže.

Agatha Christie: Němý svědek
299 Kč 269 Kč

Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka detektivky Němý svědek (1938). Příbuzní už se ho nemohou dočkat, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít, a za života nechce pustit ani chlup. A to přitom všichni peníze tak zoufale potřebují!

Agatha Christie: Plavý kůň
299 Kč 269 Kč

Detektivní příběh Agathy Christie z roku 1961 je jediný, v němž vystupuje paní Ariadne Oliverová bez svého přítele, slavného Hercula Poirota.

Agatha Christie: Slečna Marplová a záhady: Povídky
999 Kč 899 Kč

Nové luxusní ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St.

Agatha Christie: Smrt na Nilu
299 Kč 269 Kč

Smrt na Nilu z roku 1937 patří k nejznámějším detektivkám Agathy Christie, sama autorka ji řadila ke svým nejoblíbenějším. Zaujme jak nelehkým případem pro Hercula Poirota, tak do detailu zachyceného exotického prostředí Egypta, které Christie poznala během svých cest.

Agatha Christie: Smrt na Nilu
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smrt na Nilu (1937) patří k nejznámějším detektivkám Agathy Christie.

Agatha Christie: V hotelu Bertram
299 Kč 269 Kč

Londýnský hotel Bertram je místem, jehož atmosféru se rozhodne po letech znovu vychutnat i slečna Marplová, doufajíc, že čas neubral nic na jeho noblese a eleganci. Záhy však zjistí, že i sem vtrhla moderní doba.

Agatha Christie: Velká čtyřka
259 Kč 233 Kč

Velká čtyřka, to je to nejmocnější zlo pod sluncem, říká Hercule Poirot a má samozřejmě pravdu. Členové tohoto uskupení se neštítí ničeho – vraždy, podvodu, únosu, záměny osob či krádeže…

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy
299 Kč 269 Kč

Jedna z nejslavnějších a nejúspěšnějších detektivek vyšla v roce 1936 a dočkala se řady adaptací včetně japonského animovaného seriálu. Naposledy byla roku 2018 zpracována britskou BBC do podoby třídílné televizní série s Johnem Malkovichem v hlavní roli.

Akif Pirincci: Felidae - Kočičí detektivka
248 Kč 223 Kč

Francis, proklatě chytrý kocour se sametovými tlapkami, je v revíru nový. Když při jedné ze svých průzkumných vycházek narazí na příšerně zřízenou mrtvolu jednoho příslušníka svého druhu, je mu jasné, že zde bude zapotřebí jeho IQ.

Akif Pirincci: Francis
258 Kč 232 Kč

Mazaný, chytrý a vtipný detektiv Francis je jakousi kocouří kombinací Sherlocka Holmese, Phila Marlowa a Jamese Bonda. Sotva vyřešil svůj první zapeklitý případ vražedné série pomateného nápravce světa, už čelí další hrůze.

Alan Bradley: Mrtví ptáci nezpívají
279 Kč 251 Kč

Jednoho jarního rána roku 1951 stojí jedenáctiletá chemička a zdatná vyšetřovatelka Flavia de Luce na nádraží a očekává návrat své dávno ztracené matky Harriet.

Alan Bradley: Poslední tóny z krypty
279 Kč 251 Kč

V Bishop’s Lacey se blíží Velikonoce a v kostele sv. Tancreda se připravuje otevření hrobu světce, po němž byl pojmenován.

Alan Parks: Krvavý leden
49 Kč 44 Kč

Temná, drsná retro detektivka z Glasgowa sedmdesátých let ohlašuje nový talent skotské noir krimi. Šest mrtvých v jednom týdnu a k tomu zima jak v morně.