Franz Böhmig: 2000 rad pro zahrádkáře-46%
299 Kč 161 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V nejmodernější a nejobsáhlejší zahrádkářské příručce najdete přesný návod, co kdy na zahradě dělat. Ale nejen to. Kniha je plná dobrých nápadů a inspirujících rad pro každého pěstitele. Text je doplněn přehlednými tabulkami a více než 700 návodnými ilustracemi.

Eva Hrudová: Květiny nejen pro balkon
235 Kč 211 Kč

Květiny jsou nejpřirozenějším vtělením krásy, pro niž je obdivujeme, vyhledáváme a kvůli níž je i pěstujeme. Venku v zahradách na záhonech či skalkách, doma pak v nejrůznějších nádobách v pokojích i na balkonech či terasách.

Annelore Brunsová: Práce na biozahradě
199 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každý, kdo má zkušenost s pěstováním ovoce a zeleniny, ví, že práce na zahradě nespočívá pouze v hnojení, setí, sázení a zalévání, ale že je zapotřebí vykonávat celou řadu dalších řemeslných prací.

Annie Sloan: Křídové barvy natřou všechno
399 Kč 359 Kč

Kniha „Křídové barvy natřou všechno“ legendární autorky Annie Sloan nám představí barevné proměny zdí, podlah, nábytku, závěsů, rolet nebo polštářů.

Aranya: Permakulturní design - Krok za krokem
469 Kč 422 Kč

Přehledná a velmi praktická příručka pro každého, kdo hodlá začít s permakulturním designem, ale není si jistý, kudy do toho. Kniha obsahuje řadu schémat, grafů a tabulek, které vás provedou procesem designu.

Charles Dowding: Zahradničení bez rytí
428 Kč 385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradničit bez rytí – je to vůbec možné? A proč vlastně? Autoři této knihy (a mnozí jiní) svou zahradu tímto způsobem obdělávají již celá desetiletí.

Aleš Lebeda: Padlí kulturních a planě rostoucích rostlin
150 Kč 135 Kč

Tato kniha je ucelenou morfologií v české literatuře, která je komplexně zaměřena na problematiku padlí, tedy hub z řádu Erysiphales parazitujících na rostlinách. Obsahově je koncipována do dvou hlavních částí, obecné a speciální.

Aleš Petržela: Elektrická kytara 1.
420 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrická kytara (I.díl) je určena jak pro samouky tak pro výuku na hudebních školách. Kniha klade velký důraz na systematické vedení lekcemi tak, aby si kytrarista osvojil kytarové techniky od těch základních až po ty složitější snadněji a rychle.

Aleš Petržela: Elektrická kytara 2.
390 Kč 351 Kč

“Dvojka” je určena pokročilejším kytaristům, kteří ve 13 kapitolách projdou speciální techniky jako je např. Chicken Picking, zaměří se více na pentatoniky, rychlost hry, práci s akordy a kromě spousty dalšího budou vše cvičit a zlepšovat se na množství skladeb a etud.

Amarant - zdroj výživy 21. století
187 Kč 168 Kč

Kniha Vás provede zajímavou historií amarantu a jeho rozšíření do celého světa a také podá informace o jeho průmyslovém využití a možností amarantu pro biomedicínské aplikace.

Andreas a kolektiv Bärtels: Zahradní rostliny
499 Kč 449 Kč

Encyklopedie zahradních rostlin – stromy, keře, květiny. Velmi obsažná publikace, praktický formát, detailní popisy a výstižné fotografie nabízejí velké množství informací a tipů, jaké druhy si vybrat pro užitkové i okrasné pěstování.

Angelika Throll: Paleta květů v zahradě - Byliny, dřeviny,trávy-35%
349 Kč 224 Kč

Průvodce představuje 1000 druhů a kultivarů zahradních rostlin, vhodných pro malé i velké okrasné zahrady a terasy. U každé rostliny jsou uvedeny pěstební podmínky – kvalita půdy, potřeba světla a vláhy, případně vhodní sousedé – a u trvalek i způsob přezimování.

Anna a Alex Kadlecovi: Krby a krbová kamna-46%
587 Kč 314 Kč

V první části přináší dispoziční, výtvarné a konstrukční principy navrhování tradičních krbů. Jsou zde uvedeny zásady stavby krbů, jejich dimenzování, výpočty, požadavky na komín, materiály vhodné pro stavbu krbů a komínů.

Anna Jakabová: Záhrada pre krásu
299 Kč 269 Kč

Radosť nám poskytuje každá kvetina, okrasný krík či strom, ktoré s úctou do záhradky sadíme a o ktoré sa v priebehu roka staráme, aby priniesli vytúženú krásu, poskytli životnú energiu, zbavili nás každodenných stresov a potešili našu ubolenú dušu.

Anna Kadlecová: Vikýře výrazný prvek šikmých střech
289 Kč 260 Kč

Publikace se zabývá otázkou navrhování vikýřů a to částečně po stránce architektonicky výtvarné, ale hlavně po stránce konstrukční. V úvodní části je uvedena souvislost architektonického ztvárnění vikýřů s architektonickými slohy.

Anna Skalická: Pokojové rostliny
399 Kč 359 Kč

Snad každý z nás má doma květiny. Zelené rostliny se staly součástí našeho života. V knize čtenář nejen najde rostlinu, kterou má na stolku nebo za oknem, ale také jej provede jejím původem a v neposlední řadě mu ukáže, jak pokojové rostliny pěstovat a co jim škodí.

Antonín Lukscheiter: Tillandsia I - Začínáme s tilandsiemi
199 Kč 179 Kč

Kniha je určena všem, kteří pěstují okrasné rostliny pro potěchu i lásku k přírodě. Obdivují její pestrost a zajímají se o méně známé, ale o to podivuhodnější rostliny – tilandsie. Kniha objasňuje nároky a problematiku pěstování těchto unikátních rostlin.

autorů kolektiv: Domácí fitness - Stavíme
145 Kč 130 Kč

Kniha je určena všem, kdo chtějí mít doma malou tělocvičnu či posilovnu a mají zájem dozvědět se, co vybudování a vybavení domácího fitness obnáší. Domácí prostor určený ke cvičení lze pojmout mnoha způsoby.

Bärbel Oftringová: 52 projektů na městskou zahradu
249 Kč 224 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradnická příručka, která se věnuje městskému zahradničení, což je poslední dobou narůstající trend. Kniha je moderně upravená – grafika i výběr projektů odpovídají tomu, že jde o trend i pro mladé. Většina projektů je nenáročná na zpracování i na materiál.

Bear Grylls: Příručka pro začínající dobrodruhy
299 Kč 269 Kč

Příručky populárního britského moderátora, spisovatele a dobrodruha Bear Gryllse jsou určeny pro věk 8–12 let. Nabízejí praktické rady, tipy a triky pro pobyt v divoké přírodě a spoustu užitečných znalostí a dovedností, které patří do výbavy začínajícího dobrodruha.

Camille Ratia: Bez odpadu + Frusack
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jak žít ekologicky a bez plastů. Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd.