Lea Smrčková: Psi Příruční atlas
299 Kč 269 Kč

Přehledný a praktický atlas psů, upravený v menším „cestovním“ formátu, klade důraz na české prostředí a zahrnuje tradiční osvědčená plemena, popisuje podrobně vlastnosti psů a uvádí tipy na výcvik i zkušenosti českých chovatelů.

Immanuel Birmelin: Andulka
249 Kč 224 Kč

Poznejte svou novou kamarádku – andulku! Andulka je veselý a neposedný společník. Je to něžný mazlíček i divoký letec. Pro svůj spokojený život ovšem potřebuje náležitou péči a pozornost svého chovatele.

Hildegard Niemann: Andulka
149 Kč 134 Kč

Andulky stále létají a hrají si, s čím a jak se dá. Svým veselým zpěvem a švitořením oživují celý dům. Pokud se vyzbrojíte trochou trpělivosti, může se vám dokonce podařit naučit andulku mluvit.

Miluše Franklová: Králík zakrslý
129 Kč 116 Kč

Představujeme již pátou knihu z řady „Edice chovatele“, tentokrát věnované chovu zakrslých králíků. Na své si přijdou jak začínající, tak i zkušenější chovatelé. Najdete zde vše co potřebujete vědět.

Ryba na talíři
240 Kč 216 Kč

Sbírka vtipných i nostalgických povídek s více jak dvaceti skvělými, vyzkoušenými i překvapivými rybářskými recepty rodiny a přátel spisovatele Oty Pavla.

Anna Horáková: Potkan laboratorní
129 Kč 116 Kč

Kniha Potkan laboratorní obsahuje rady od chovatelky, které mají pomoci jak dospělým, tak dětem pečovat správně o potkana a udělat si z něj kamaráda.

Bob Bennett: Chov králíků
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická příručka pro chovatele králíků, kterou sepsal autor na základě svých bohatých zkušeností.

Carin Oliverová: Hračky a domečky pro křečky
249 Kč 224 Kč

Po ty, kteří si pořizují svého prvního domácího mazlíčka, jsou křečci jako stvoření. Není těžké se o ně starat; když je ale člověk dostatečně nezaměstná, prokousali by se vším. Řešením je hřiště pro křečky!

Carin Oliverová: Kočičí pelíšky
249 Kč 224 Kč

Krabice od bot a papírové tašky možná některým kočkám stačí. Ale vaše milovaná míca si zaslouží luxusní obydlí!

Gabriele Linke-Grün: Hry s kočkou - Nápadité, zábavné, napínavé
119 Kč 107 Kč

Udělejte si test, zda vaše kočka patří k hravým typům. Tak zjistíte, jakou zábavu bude zvíře provozovat nejraději. Pomocí správných nápadů ke hře rozhýbete i tu nejlínější šelmu. Jaké jsou nejskvělejší hračky pro gaučové povaleče i kočičí akrobaty?

Josef Zadina: Chov králíků
220 Kč 198 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická příručka určená především drobnochovatelům obsahuje vše, co je potřebné vědět pro úspěšný chov a výkrm králíků.

Monika Wegler: Zakrslý králík - Šťastně prohopkaný život
149 Kč 134 Kč

Zakrslí králíci potřebují společnost, chtějí hrabat, schovávat se a mít dostatek pohybu. Navíc milují pestré krmení. Pokud jim to všechno poskytnete, budete bohatě odměněni překvapivým nahlédnutím do králičího života.

Nataša Velenská: Želva zelenavá
129 Kč 116 Kč

Další kniha z edice „Abeceda teraristy“ vám přibližuje nejčastěji chovanou suchozemskou želvu zelenavou – Testudo hermanni. Autorka, paní Nataša Velenská, naše přední odbornice na chov želv, již řadu let působí v pražské ZOO.

Sven Seim: Chov králíků nejen pro začátečníky
309 Kč 278 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Snad žádné jiné hospodářské zvíře nemá tolik předností jako králík. Chov králíků umožňuje částečné samozásobování masem za cenově velmi výhodných podmínek.

Ádám Miklósi: Pes - Fakta, historie a vztah k člověku
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro některé z nás jsou psi společníci, kteří nám pomáhají při práci, pro jiné stále představují vlky, pozůstatky nefalšované divočiny. Městský člověk psy často bere jako náročné děti, které vyžadují péči a lásku.

Agility Pracovní sešit
119 Kč 107 Kč

Agility – Pracovní sešit je užitečnou pomůckou pro všechny, kteří se věnují tomuto sportu.

Aleš Dostál: Na tý louce zelený
259 Kč 233 Kč

Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou.

Aleš Dostál: Pytlácké povídky - Dvanáct mzsliveckých příběhů
199 Kč 179 Kč

Prozaik Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a pracoval u Lesů České republiky. Je členem Obce spisovatelů a spolupracoval s Československou televizí a Filmovým studiem Barrandov.

Aleš Dostál: Řeky pramení v horách
209 Kč 188 Kč

Hynek se snadno a z hlediska malých dušiček neobyčejně lehkomyslně rozhoduje, kam nastoupí jako čerstvý absolvent lesařiny. Nezajímá ho za kolik, nýbrž skutečnost, že tam, kam má jít pracovat, pramení řeky. Je to ve vysokých horách a my je snadno identifikujeme jako Jeseníky.

Aleš Dostál: Všichni psi mého života
249 Kč 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud je psí nebe poblíž toho lidského, určitě tam potom zajdu navštívit své psy… slibuje v prologu pozoruhodné knížky Aleš Dostál, zkušený prozaik, lesník a myslivec a především zanícený chovatel psů.

Aleš Sirný: Oblečky a doplňky pro psy
249 Kč 224 Kč

Kabátky, obojky, polštářky, svetříky i milé zábavné hračky. Vybavte svého čtyřnohého miláčka originálními doplňky, které mu sami uháčkujete nebo upletete.

Alexandr Lebeděv: Velvyslanec vzpomíná
199 Kč 179 Kč

Tato knížka si nečiní nároky probrat systematicky a zevrubně vztahy SSSR a následně Ruské federace s Československem a později s Českou republikou.

Alexandra Horowitzová: Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí
349 Kč 314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Člověk a jeho pes… Pes a jeho člověk… Nakolik jsou si ale doopravdy ti dva „svoji“. Rozumíme svému psovi a rozumí pes svému člověku? Kniha známé etoložky Alexandry Horowitzové nám na tyto otázky neobyčejně zajímavým a často překvapujícím způsobem odpovídá.

Andrea Tvrdá: Canisterapie - Zvíře v sociálních službách
259 Kč 233 Kč

Co potřebuje pes, aby mohl dělat canisterapii? Páníčka, co o canisterapii hodně ví! Canisterapie je – stejně jako řada jiných terapeutických profesí – založená na komunikaci, a to jak mezilidské, tak v tomto případě i mezidruhové.

Andrej Renčo: Duriče
295 Kč 247 Kč

Praktická publikácia venovaná problematike chovu všetkých plemenných typov duričov, ich výchove, príprave a výcviku na pracovné využitie chovateľmi a poľovníkmi. Autor bol jedným zo zakladateľov chovu slovenského kopova.

Angela Herlihyová: Moje první kočička
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kočky jsou nezávislá stvoření, přesto potřebují určitou míru každodenní péče, pozornosti a pochopení. Tento kompletní a praktický průvodce s veselými ilustracemi pomůže dětem kočku lépe poznat a poradí jim, jak o ni pečovat.

Anna Vosolsobě: Psí atlas
249 Kč 224 Kč

Znáte dobře psí plemena? Víte, jak vypadá trišonek, faxteriér nebo dharmatin? To vše a ještě mnohem více zjistíte uvnitř této knížky.

Anne Lill Kvam: Pachové práce - Království vůní
229 Kč 206 Kč

Každý pes je nadán ohromující schopností orientovat se podle čichu, ale skutečný klíč od brány království vůní třímáte v ruce vy. Budete-li se svým psem provádět cvičení a hry označované jako pachové práce, umožníte mu naplno rozvinout jeho schopnosti.

Anton Fichtlmeier: Základní výchova štěňat
549 Kč 494 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Uznávaný kynolog, který je autorem této knihy, se výchově psů věnuje desítky let. „Fichtlmeierovou psí školou“ již prošlo a prochází mnoho majitelů čtyřnohých přátel. Ve skvělé knize shrnuje své cenné dlouholeté poznatky a zkušenosti.

Antonín Ešner: Moji psi a ti druzí
189 Kč 170 Kč

Pes je přítel člověka. Bohatého i chudého. V mnoha případech i přítel jediný, nejvěrnější. Provází ho odnepaměti. Pomáhá mu žít i přežít na světě plném dvounohých i čtyřnohých nepřátel a doprovází ho i na onen svět.

Arden Mooreová: Zdravá kočka
299 Kč 269 Kč

Berte tuto knihu jako na míru ušitou příručku o všem, co se týká koček. Najdete zde nejrůznější detailní postupy, tipy, triky a návody – všechny slouží k tomu, abyste svému kočičímu společníkovi mohli zajistit dlouhý, zdravý a krásný život.