Zdeněk Pohlreich: Super jednoduše
459 Kč

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti.

Roman Vaněk: Jednoduše & dokonale
299 Kč 269 Kč

Ve své nové edici Jednoduše & dokonale vydává autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk první kuchařskou knihu v pořadí: Jednoduše & dokonale – KUŘE.

Alena Doležalová: HRNÍČKOVÉ MOUČNÍKY – vyzkoušené recepty
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchařka obsahuje výběr nejoblíbenějších a mnohokrát vyzkoušených hrníčkových moučníků a dezertů, a to od těch nejjednodušších, až po sváteční řezy, dorty a rolády, včetně různých variant a dobrých rad. Všechny recepty jsou doplněny fotografiemi.

Roman Vaněk: Sladké POKLADY české a moravské kuchyně.
399 Kč 359 Kč

Autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk s manželkou Janou a jejich hvězdným kulinářským týmem přicházejí s kuchařskou novinkou, která již jen svým názvem způsobí velký rozruch na naší gastronomické scéně. Sladké POKLADY české a moravské kuchyně.

Kateřina Kuranova: České smoothie - Kuchařka s duší
279 Kč 251 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha známé české foodblogerky Kateřiny Kuranovy z blogu Smoothcooking.cz ukazuje, jak si jednoduše připravit smoothie se sezónních, snadno dostupných a lokálních surovin.

Cséfalvay Ildikó: Maďarská kuchařka
220 Kč 198 Kč

… gulyás, pörkölt, paprikás… aneb to nejlepší z maďarské kuchyně. Osobitým stylem napsaná kuchařka je souborem receptů nejtypičtějších maďarských jídel, od polévek, přes masová či rychlá a jednoduchá jídla až po moučníky.

Jaroslav Vašák: Pomazánky
299 Kč 149 Kč

Nová ze série Ottových kuchařek přináší na 400 vyzkoušených receptů na chutné pomazánky pro každou příležitost. Bohatý fotografický doprovod vám usnadní jejich přípravu a obohatí možnosti úprav před podáváním na stůl.

Babiččino pečení
499 Kč 149 Kč

Vůně pečiva, cukroví, buchet, koláčů či lákavých ovocných dobrot spolu s žárem a praskotem dřeva ve venkovské peci pomyslně provází stovku receptů z dávných let.

Alena Doležalová: Rychlé večeře
129 Kč 116 Kč

Pestrý výběr rychlých a chutných receptů, vhodných nejen pro přípravu každodenních večeří. Recepty z edice Nové recepty naší rodiny obsahují běžně dostupné suroviny a jsou jednoduché na přípravu, takže je zvládne opravdu každý.

Claire Beltonová: Pusheen Peče! - Kuchtíme s košištou
299 Kč 269 Kč

Naprosto nepostradatelná kuchařka pro všechny milovníky Pusheen a koček obecně. Přináší čtyřicet receptů na sladké dobroty a lahodné svačinky inspirovaných touto rozkošnou buclatou a nezbednou košištou.

Josef Maršálek: Moje sváteční pečení
399 Kč 339 Kč

Akce

Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco výjimečného.

Sandra Schmidová: Zdravě kdykoliv a kdekoliv
299 Kč 269 Kč

Tato kniha vám ukáže, že jíst správně, vyváženě a současně chutně se dá opravdu kdykoliv. Naučí vás nakoupit správné zásoby potravin a pak z nich vykouzlit velmi snadné a rychlé pokrmy, které zasytí a dodají vyvážený poměr živin.

Blanka Malchárková: Rychlé fit recepty - Sladké i slané, snadné a zdravé
349 Kč 314 Kč

Vyzkoušejte jednoduché recepty, které využívají úplně běžné ingredience, přitom jsou lákavé a moc dobré a navíc budou podporovat i vaše předsevzetí žít zdravě. Můžete mlsat bez cukru, protože autorka vás naučí využívat přírodní sladidla (banány, med, jablka…).

Eliq Maranik: Detox smoothies - Zdravé dobroty na hubnutí
99 Kč 89 Kč

V dalším svém bestselleru se známá autorka zaměřuje na detoxikaci organismu: jak se na ni připravit, na co myslet v jejím průběhu i po ní, jaké jsou její vedlejší účinky, co při ní jíst a jakých potravin se naopak vyvarovat. Pomozte svému tělu, aby se pročistilo samo!

Eva Francová: Recepty ze Svatojánu BOX
1 199 Kč 1 079 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mlsáte rádi? Dejte si některý z veganských dezertů, které neobsahují téměř žádný cukr. Pokud máte hlad, zkuste některou z úžasných polévek, plných zeleniny, luštěnin, obilovin a bylinek. A na stole rozhodně po celý rok nesmějí chybět saláty.

Genny Gallo: Atlas jídla - Objev chutě a tradice všech světových kuchyní
399 Kč 359 Kč

Na svět se můžeme dívat z mnoha různých úhlů pohledu, ale tou jednoznačně nejzajímavější optikou je jídlo. Vždyť se přeci říká „jste to, co jíte“, a tak se není čemu divit, že určitá jídla odráží kulturu, zvyky a vztahy k přírodě těch, kteří je stvořili.

Kouzelná Beruška a Černý Kocour - Vaříme s Beruškou
229 Kč 194 Kč

Akce

Beruška zve ke společnému vaření! Teď se můžeš i ty stát kuchyňskou superhrdinkou a všechny překvapit lahodnými pokrmy. Základ k posilnění na snídani, něco lehkého pro rodinu k obědu a pak překvapení pro kamarády na večer, aby si všichni pochutnali a dobře se bavili.

Roman Vaněk: Kouzlo kuchyně Čech a Moravy aneb dědictví našich babiček
399 Kč

Knižní bestseller „Poklady klasické čeké kuchyně“ doplňuje tato ještě lépe propracovaná a obsáhlejší kuchařská kniha Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. Do detailu popisuje více než 200 receptů české a moravské kuchyně řazené do 17 ti sekcí.

Roman Vaněk: Pražská kuchařka
999 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doposud nejrozsáhlejší publikace autora kuchařských bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu.

Sýry
349 Kč 314 Kč

Sýrů jsou na světě stovky druhů a receptů se sýry je ještě víc! Další, už 15.

Barbora Svobodová: Hravé fit recepty
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sen o dokonalé postavě a životě plném dobrého sladkého jídla nemusí být jen snem! Instagramová bloggerka @baru_svobb o tom přesvědčuje každý den desetitisíce svých fanoušků.

Bylinková lékárna
49 Kč 44 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Bylinková lékárna patří do edice Babiččin receptář. Tato edice představuje život našich předků spojený s bylinkami, znovuobjevené i novější recepty a návody na jejich využití v současnosti. Bylinky – to není jen vůně a chuť.

Bylinky do kuchyně
79 Kč 29 Kč

Kniha Bylinky do kuchyně patří do edice Babiččin receptář. Tato edice představuje život našich předků spojený s bylinkami, znovuobjevené i novější recepty a návody na jejich využití v současnosti. Patří vaření k vašim zálibám?

Dieta Speciál - Sexy zadek
99 Kč 89 Kč

Problematické partie jsou věčné téma. Podle mezinárodních průzkumů trápí až 87% žen na celém světě. Vede samozřejmě břicho, ale hned za ním stojí ve frontě zadek a boky.

Dita Pecháčková: Dita P. Dětem
675 Kč 607 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila“, narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila.

F. A. Elstner: Zálesácká kuchyně
99 Kč 89 Kč

Víte, že… …cestování nemusí být vždy jen zdrojem poznání cizokrajných pozoruhodností ve smyslu geografickém či etnografickém? Dejte se přesvědčit a uvidíte, že člověk, který je tak vnímavým pozorovatelem, jakým byl spisovatel F. A.

Gabriele Gugetzerová: Veganská kuchařka
169 Kč 152 Kč

Ochutnejte zdravé pokušení S touto kuchařkou můžete uvařit rychle, po vegansku a každý den. A začít můžete hned. Třeba když vám u snídaně váš puberťák řekne, že odteď svým veganstvím bude zachraňovat svět.