Kalorické Tabulky
448 Kč 403 Kč

Váš osobní pomocník na výživu… nyní i knižně. Aplikaci Kalorické Tabulky pravidelně používá více než milion lidí všech věkových skupin k tomu, aby zhubli, přibrali nebo „jen“ dodali svému tělu chybějící živiny.

Jan Vojáček: Jan Vojáček: Umění být zdráv
349 Kč 314 Kč

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu?

Ludmila Djemelová: Tajemství Feng Shui
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat.

Meik Wiking: Hygge - Prostě šťastný způsob života
298 Kč 268 Kč

Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.

Antonie Krzemieňová: Tělo napoví II
299 Kč 269 Kč

Tak jako poupata tvoří květy, tak slova se skládají ve věty. Člověk obdivuje jejich krásu a jiný zas hledá svoji spásu… jak žebrák s nataženou rukou chodí a přitom ví, že právě jeho mysl plodí, co v těle se odehrává… žádná sláva…

Audra Avizienisová: 501 nejlepších cviků pilates
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

501 nápaditých cvičení, která vám pomůžou udělat si trénink pestřejší a komplexnější. Díky cvičení pilates zlepšíte svou kondici, zpevníte tělo a dosáhnete optimální koordinace pohybů.

Jakub Závada: Revmatologie v klinických scénářích
420 Kč 378 Kč

Cílem této knihy je představit způsob uvažování revmatologa nad pacientem, který přichází s kombinací symptomů a objektivních nálezů svědčících pro možnou přítomnost zánětlivého revmatického onemocnění.

Wim Hof: Metóda Wima Hofa
448 Kč 403 Kč

„Dokážete doslova nemožné. Môžete prekonať chorobu, zlepšiť si psychické zdravie aj fyzický výkon, dokonca dostať pod kontrolu vlastnú fyziológiu.

Smoothies na každý den Detoxikace - 365 receptů-40%
299 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V dnešní uspěchané době je náš organismus neustále vystavován těžkým zkouškám – nezdravá strava, toxiny v ovzduší a všudypřítomný stres si dříve či později vyžádají svou daň. Právě v takových situacích se uplatní detox.

Vlastimila Chalupová: Somatologie Anatomie a fyziol. Člověka
220 Kč 198 Kč

Příručka s testovými otázkami z anatomie a fyziologie člověka pro střední zdravotnické školy. Pomůže procvičit a zopakovat učivo a bude výborná pro přípravu k přijímacím zkouškám na různé obory lékařských fakult.

1000 tipov pre zdravie
238 Kč 214 Kč

Zdravie je naším najcennejším pokladom. Tato knižka obsahuje rady, ktor vám pomôžu pri udržaní telesnej a duševnej rovnováhy a môžete sa ich pridŕžať aj v každodennom živote.

101 dní k sebevědomí
299 Kč 269 Kč

Sebevědomí není něco, co máte, nebo nemáte.Je to něco, co si vytvoříte.

101 dní ve vztahu
299 Kč 269 Kč

Věříme, že to, na co upřete pozornost, se začne objevovat ve vašem životě. A platí to i o partnerském vztahu. V podstatě máte dvě možnosti. Buď se zaměříte na pozitivní stránky svého partnera či partnerky, nebo budete vnímat převážně to, co vám vadí.

a kolektiv Jaromír Šimša: Karcinom žaludku
995 Kč 895 Kč

Karcinom žaludku zůstává v celosvětovém měřítku po karcinomu plic druhým nejčastějším maligním onemocněním. Předkládaná monografie čtenáře přehledně seznamuje s etiologií, diagnostikou, léčbou a dispenzarizací nemocných s touto závažnou chorobou.

a kolektiv Jaromír Šimša: Sentinelová uzlina
995 Kč 895 Kč

Označování lymfatického systému a vyhledávání sentinelových uzlin je novou, rychle se rozvíjející oblastí onkologické chirurgie. Princip metody spočívá v identifikaci lymfatické cesty od primárního nádoru k první uzlině, která se označuje jako sentinelová.

a kolektiv Jiří Ondruš: Screening karcinomu děložního hrdla
195 Kč 175 Kč

Karcinom děložního hrdla je pozdní komplikací banální infekce rozšířené po celém světě. Není však vzácným onemocněním, postihuje celosvětově každým rokem téměř půl milionu žen, z nichž více než polovina z této příčiny (v témže roce 273 000) umírá.

Ačárja Balkrišna: Ajurvéda - Kompletní průvdce teorií a praxí
499 Kč 449 Kč

Díky této knize snadno pochopíte základní principy tělesné konstituce, různých onemocnění i příslušných léčebných metod. Základní principy ájurvédy jsou také poprvé ilustrovány inspirativními, esteticky ztvárněným obrazovým materiálem.

Adenomy hypofýzy
795 Kč 715 Kč

Adenomy hypofýzy tvoří 10–15 % intrakraniálních nádorů. Jde sice o nádory benigní svou biologickou povahou, ale potenciálně rizikové svou lokalizací. Problematika jejich diagnostiky a léčby je proto předmětem zájmu řady oborů – především neurochirurgie a endokrinologie.

Adrian Owen: V šeré zóně - Mezi životem a smrtí
299 Kč 269 Kč

Neurovědec Adrian Owen učinil se svým týmem převratný objev. Prokázal, že vážně poškozený mozek některých nehybných a nereagujících pacientů vykazuje při snímkování funkční magnetickou rezonancí zřetelnou aktivitu.

Ajay Singh: Rýchle fakty: Ochorenia obličiek
601 Kč 540 Kč

Ochorenia obličiek patria medzi pomerne časté a ich výskyt neustále rastie. Akútne prejavy sú menej časté ako chronické ale nesprávna liečba môže viesť k trvalému poškodeniu až k smrti.

Aktivní naděje
349 Kč 314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jak čelit zmatku dnešní doby a nezbláznit se? Jak se vyrovnávat se změnou klimatu, mizejícími přírodními zdroji, ekonomickými kolapsy a environmentálním žalem?

Alan Bulava: Kardiologie pro nelékařské zdravotnické obory
299 Kč 269 Kč

Publikace podává stručný, výstižný, zapamatovatelný a čtivý přehled toho, co je dnes v kardiologii v klinické praxi běžné a dostupné a pomáhá se rychle zorientovat v této komplexní a složité problematice.