Judith Anodea: Jóga podle čaker
449 Kč 404 Kč

Kniha, která nesmí chybět v knihovničce žádného studenta ani učitele jógy! Díky této dlouho očekávané knize uznávané odbornice na čakry Anodey Judith lépe pochopíte systém jógy a posunete svoji praxi o stupeň dál.

Richard Biolek: Šachová zahájení - Polootevřené hry
450 Kč 405 Kč

Kniha mezinárodního mistra a trenéra Richarda Biolka pojednává o Polootevřených hrách,což jsou zahájení, kdy po 1.e4 černý odpoví jinak než 1..e5. Jmenovitě se jedná o Sicilskou obranu, Francouzskou obranu, Caro-Kann, Pircovu hru, Alechinovu hru, Skandinávskou hru atd.

Adrianna Staniszewska: Šachy - Výuka hry pro děti
249 Kč 224 Kč

Šachy jsou právem nazývané hrou králů. Poskytují zábavu, povzbuzují představivost a logické myšlení a zároveň trénují paměť, soustředění a trpělivost. Tato kniha vypráví příběh o obyvatelích Šachohradu a chystané Šachové bitvě o následnický trůn.

Max Lowenstein: Jóga pro lepší flexibilitu
359 Kč 323 Kč

Na cestu za jógou můžete vykročit kdykoli a odkudkoli. Nezáleží na vzrůstu, formě nebo věku, tady jde o to, objevit svou sílu a propojit se s vlastním tělem a pohybem. Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli.

Anna Repková: Pilakalajóga
208 Kč 187 Kč

Chcete mít zdravé, pevné a pěkné tělo? Je tu nová, jednoduchá metoda cvičení a relaxace, která v sobě spojuje prvky pilates, kalanetiky a jógy. Příručka obsahuje 20minutový nenáročný program.

Barbara Kündig: Těhotenská jóga
398 Kč 358 Kč

Tato kniha je vyzváním k rozhodnutí ponořit se s plnou radostí do tématu těhotenství a jógy. Proč vám tento krok prospěje? Jóga posilní vaše tělo a vašeho ducha a nejlépe vás během těhotenství připraví na porod.

Drak ve stínu lva
349 Kč 314 Kč

Čeští basketbalisté v září 2019 pobláznili všechny sportovní fanoušky. Díky tvrdé práci, týmovému výkonu a lvímu srdci dosáhli na historické šesté místo na mistrovství světa. Na turnaji v Číně za sebou nechali celou řadu velikánů světového basketbalu.

Kateřina Pohlová: Sportuj se psem - Canicross - běh pro radost
299 Kč 269 Kč

Kniha pro ty, kteří chtějí běhat a sportovat se svým psem. Autorky vás zbaví zbytečných obav, zda to zvládnete a poradí vám, jak začít, jaké pomůcky se vám můžou hodit, jak postupně zlepšovat kondici vaši i vašeho psa.

Stanislav Benčat: Hokejoví hrdinovia
268 Kč 241 Kč

„Hokej mi predĺžil detstvo takmer do štyridsiatky“ – veta z úst Miroslava Šatana, ktorá asi najlepšie vystihuje, čo znamenalo naháňať sa za pukom pre jednu z ikon slovenského hokeja. A nielen pre ňu.

Tom Madsen: Krav Maga Survival
299 Kč 269 Kč

Sebeobrana – přímo a úspěšně. Zkušený bojovník a instruktor boje zblízka Tom Jayo" Madsen objasňuje bez falešných představ a nereálné akrobacie, jak přežít na ulici.

Aaron Nimcovič: Jak jsem se stal velmistrem
199 Kč 179 Kč

Aron Nimcovič, 1886–1935, v této autobiografické knize popisuje svoji cestu mezi špičkové šachisty, doplněné komentovanými partiemi převážně z jeho raného období. Na konci přehled výsledků. Knížka poprvé vyšla v Petrohradě v roce 1929, toto je první české vydání.

Adam Ruck: Jak blafovat o golfu
149 Kč 134 Kč

Soubor nejdůležitější znalostí, které potřebujete znát, abyste se mohli tvářit jako expert na vše, co se týká golfu. Už nikdy se vám nestane, že si spletete kedíka s kadidlem, stanete se znalcem na všechny hole, druhy trávy a značky whiskey.

Al Kavadlo: Posouvání hranic
449 Kč 404 Kč

Co vám může poskytnout větší zadostiučinění, než mít opravdu výkonné, funkční a bestiálně silné tělo? Tělo, které dokáže rozdávat pořádné rány.

Alain Pénichot: Oční jóga
299 Kč 269 Kč

Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku.

Aleš Sirný: Česká zima
249 Kč 224 Kč

Česká sportovní zima je plná osobností a příběhů. Naši sportovci toho na lyžích i na bruslích dokázali mnoho a nesmazatelně se zapsali do historie zimních sportů. Připomeňte si některé z nich v naší velké výpravné knize.

Aleš Tvrzník: Tréninkový deník
159 Kč 143 Kč

Sportujte s rozmyslem a plánovaně! Tento tréninkový deník vám umožní přehledně a systematicky plánovat a vyhodnocovat sportovní přípravu.

Aleš Tvrzník: Tréninkový deník mladého sportovce - druhé vydání
89 Kč 80 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tréninkový deník je průvodcem sportovní přípravy každého úspěšného sportovce. Pravidelné vedení tréninkových záznamů, výsledků závodů a soutěží není samoúčelné a pro mladé sportovce by se mělo stát nedílnou součástí přípravy.

Aleš Tvrzník: Velká kniha běhání
399 Kč 359 Kč

Kniha, doplněná velkým množstvím popisných obrázků a ilustračních fotografií, je určena začátečníkům i pravidelně a systematicky běhajícím rekreačním a kondičním sportovcům, jejichž cílem je získání a udržení kondice, redukce váhy i zvyšování výkonnosti.

Alex Bellos: Fotbalová škola 2: Kde fotbal zachraňuje svět
259 Kč 233 Kč

Představ si školu, kde by se na každé hodině probíral jen fotbal! A rovnou na hřišti! Tahle úžasná kniha plná fotbalového hýření, žebříčků, výsledků, překvapujících faktů a zajímavostí tě provede tou nejbáječnější školou na světě.

Alex Bellos: Kde fotbal řídí svět
279 Kč 251 Kč

Dá se hrát fotbal i na Marsu? A co když se chce fotbalistovi během hry čurat? Dokážeš si představit, že bys chodil do fotbalové školy? Nemusel by ses učit češtině ani cizím jazykům, matematice ani přírodovědě a dalším příšerně nudným předmětům.

Alex Butcher: Džudo - Sprievodca bojovým umením
240 Kč 216 Kč

Kniha Džudo je užitočný sprievodca históriou, filozofiou a vývojom, základnými prvkami a technikami, zásadami správania i vhodného odevu, obrannými technikami, základnými pojmami, ale aj adresami národných asociácií džuda z celého sveta.

Alexandr Aljechin: New York 1924
149 Kč 134 Kč

Turnajová kniha slavného turnaje v New Yorku 1924. Hrálo 11 účastníků každý s každým dvoukolově. Zvítězil ve velkém stylu Dr. Emanuel Lasker, který získal 16 bodů z 20 a ve svých 55 letech hrál jako v dobách největší slávy.

Alexandr Aljechin: New York 1927
149 Kč 134 Kč

Turnajová kniha druhého slavného turnaje v New Yorku ve 20. letech. Hrálo 6 účastníků každý s každým čtyřkolově. S přehledem zvítězil Capablanca 14 ze 20, Následovali Aljechin 11.5, dále Nimcovič, Vidmar, Spielmann a Marshall.

Alexandr Aljechin: Nottingham 1936
149 Kč 134 Kč

Turnajová kniha jednoho z nejsilnějších turnajů v historii. Hrálo zde celkem 5 mistrů světa a celá světová špička. Vyhráli Botvinnik a Capablanca 10 bodů ze 14, následovali Euwe, Reshevsky a Fine 9,5, Aljechin 9, Flohr, Lasker 8,5, Vidmar 6, Bogoljubov a Tartakower 5,5 atd.

Alexandr Aljechin: Šachový kurz pro Artura Pomara
240 Kč 216 Kč

Soubor lekcí, které Aljechin připravil pro svého žáka Artura Pomara, se kterým spolupracoval během války. Arturo Pomar Salamanca, 1931–2016, první španělský velmistr, byl považován za zázračné dítě, s Aljechinem remízoval již ve svých 13 letech na turnaji v Gijónu.