Lilia Khousnoutdinova: Ženské příběhy - Cyklická cesta životem
245 Kč 220 Kč

Ženské příběhy – smutné a veselé, inspirující a děsivé, autentické a osobní Příběhy, které vycházejí z pravdivé zkušenosti několika desítek odvážných žen, které se rozhodly promluvit nahlas o tom, co je tichým tabu. Poznejte vnitřní krajinu ženy!

Andrew Moncur: Průvodce špatným sexem
69 Kč 62 Kč

Jste zaplaveni sexuálními příručkami, které jsou plné pozic, jež by bylo lepší ponechat hadím mužům s dlouhodobým tréninkem a zdravými zády?

Chia Mantak: Alchymie sexuální energie - Léčivý čchi-kung
398 Kč 358 Kč

Dozvíte se, jak transformovat přebytečnou sexuální energii (čch ing čchi) v léčivou energii, která vám pomůže se uzdravit. Autor předkládá techniky kosmického léčivého čchii-kungu, které mobilizují neomezené zdroje kosmické čchii za účelem léčení.

Kat Harding: Lesbická kámasútra-60%
499 Kč 199 Kč

Kniha LESBICKÁ KÁMASÚTRA je velkým povzbuzením, aby se ženy zušlechťovaly učením, vzájemným poznáním a láskou. Podporuje sex, rozkoš, citovost i sexuální hrátky.

Amana Trobe: Zranitelnost a intimita
255 Kč 229 Kč

Když se s někým seznámíme a zamilujeme se, je sex většinou vášnivý a vzrušující. Ale čím hlubší je intimita, mění se také sex. Při milování může vyvstat strach, stud a pochybnosti o nás samých.

Amy Jo Goddard: Tajemství lesbického sexu pro muže
298 Kč 268 Kč

Co přináší ženám největší slast? Lesbická tajemství sexu pro muže otevírají dveře do ložnic homosexuálních žen a odpovídají na intimní otázky o jejich sexualitě. Tato upřímná a otevřená kniha pomáhá mužům stát se lepšími milenci.

Benjamin Kuras: K.O. sexu: Jak blaho vymýtit
249 Kč 224 Kč

K. O. sexu volně navazuje na předchozí trilogii Tao sexu, Ciao sexu a Mao sexu a sleduje postmoderní vývoj sexuálních vztahů. Analyzuje tři fáze a tři generace feminismu, od Simone de Beauvoir přes Germaine Greer po MeToo, od emancipace ženy po psychický masakr mužů.

Bernice Kanner: Jste normální - láska, sex a vztahy
149 Kč 134 Kč

Jste normální v sexu, v lásce a ve vztazích? Ne, že by bylo snadné určit, co vlastně normálnost je…
Americká autorka Bernice Kanner předkládá třicet okruhů otázek, které se točí kolem sexu, lásky a mezilidských vztahů.

Daniel Odier: Posvátnost sexuality - Setkání s absolutní láskou
275 Kč 247 Kč

Tantrismus je jedinou starobylou filozofií, jež přežila veškeré dramatické historické otřesy, invaze a vlivy, a dostává se k nám prostřednictvím nepřerušeného předávání od mistra k žákovi a jako jediná si také uchovala obraz Velké Bohyně coby nejvyššího zdroje síly.

Daniele Starenkyj: Touha ženy - Více si rozumět a lépe milovat
198 Kč 178 Kč

Srdce ženy je kompas, jehož střelka ukazuje vždycky k lásce, bez ohledu na to, kterým směrem se žena vydá. Proto by si měla každá žena uvědomit, že být milována je její výsadou i právem; měla by tuto potřebu s radostí přijmout a poddat se pravé touze svého srdce.

Debra Hirsch: Svatý sex
299 Kč 269 Kč

O čem dnešní společnost mluví, píše, vášnivě diskutuje a točí filmy? O sexu a sexualitě. O čem církev zarytě mlčí? O sexu a sexualitě. Pokud ale člověka stvořil Bůh, je také autorem sexu!

Diana Richardson: Tantrický orgasmus pro ženy
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

REVOLUČNÍ PŘÍSTUP K ŽENSKÉ SEXUALITĚ – UVOLNĚNÍ JAKO KLÍČ K DOSAŽENÍ HLUBOKÝCH ORGASMICKÝCH STAVŮ! Naplno prožitý sex nás vyživuje láskou, omlazuje tělo a obnovuje duševní zdraví.

Emily Witt: Sex Budoucnosti
279 Kč 251 Kč

Emily Witt má za sebou třicítku a žádný vztah na obzoru. Sex měla naposled před několika lety – jednak má za sebou špatnou zkušenost a jednak má problémy odhalit se před jinou lidskou bytostí. Sex je ochotná podstoupit jen za jediným účelem – dítě.

Energie sexu
320 Kč 288 Kč

Kniha se zamýšlí nad sexem a je plná překvapivých zjištění! Je ale také plná sexuálních zážitků a „lechtivých“ příběhů, co se skutečně udály během milování.

Esther Perelová: Ochočená touha - Probuďte svou erotickou inteligenci
289 Kč 260 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V čem tkví tajemství partnerů, kteří po sobě i po dlouhých letech touží? A proč se vlastně touha časem vytrácí? Lze ji získat zpět? Úspěšná párová terapeutka Esther Perelová odpovídá na všechny tyto otázky na základě své mnohaleté praxe.

Jan Hýsek: Obrazový knihopis českých erotic - Kryptadia IV.
456 Kč 410 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jako čtvrtý svazek edice Kryptadia jsme vydali zásadní dílo Obrazový knihopis českých erotic, obsahující bezmála 600 podrobně zpracovaných popisů u nás do roku 1989 vydaných erotických bibliofilií, grafických cyklů a pornografických tisků.

Jiří Weiss: Sloupky o sexu
239 Kč 215 Kč

Renomovaný sexuolog Petr Weiss v letech 2006–2009 pravidelně přispíval do časopisu Moje psychologie články věnovanými lidské sexualitě, které nyní přinášíme knižně, v doprovodu ilustrací Vladimíra Jiránka.

Josef Hejnák: Intimní poradna
149 Kč 134 Kč

Nová škola partnerských vztahů, založená na pochopení a uznání potřeb našich těl a nikoliv na jejich popírání, přináší nový úhel pohledu na partnerský život vůbec.

Josef Hejnák: Intimní vztahová poradna II.
99 Kč 89 Kč

Nová škola partnerských vztahů, založená na pochopení a uznání potřeb našich těl a nikoliv na jejich popírání, přináší nový úhel pohledu na partnerský život vůbec.

Jutta Wellmannová: Fit pro sex - Sex posiluje imunitu-35%
178 Kč 115 Kč

Kdo by si nepřál najít partnera na celý život? Když to konečně zajiskří a zamilujeme se, zdá se nám, že společné štěstí bude nekonečné a naše láska nikdy nezevšední. Nepřipouštíme si, že do každého vztahu se vkrade po čase nuda a stereotyp.

Kámasútra - Od čísla k číslu
149 Kč 134 Kč

Číslo po číslu budete správně nažhavení. A jako zábavu a vzrušení berte všechny oblíbené obrázky z této dokreslovací příručky.