Bible - Překlad 21. století
390 Kč 351 Kč

Nejoblíbenější „základní“ verze Bible21 je zpět v nové podobě, tentokrát jako kvalitní a praktický paperback. Překlad 21. století se ihned po svém vydání v r. 2009 stal českým bestsellerem (dodnes vyšlo již 145.000 výtisků).

Robert E. Detzler: Duchovní léčení - Spiritual Healing
619 Kč 557 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této knize naleznete jednoduchý a praktický způsob práce s našimi duchovními pomocníky, postup, jak pro sebe najít nejvhodnější léčení, i sérii obrazců k aplikování léčivé energie.

Bible - Český ekumenický překlad s DT
540 Kč 486 Kč

Vydání včetně deuterokanonických knih. Nové vydání středního formátu Bible zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy.

Jan Tuček: Octavia - dáma značky Škoda
469 Kč 422 Kč

Kniha je věnována všem automobilům Škoda Octavia z let 1959 až 2020. První Octavia vznikla v lednu 1959 modernizací vozu Škoda 440. Výroba její základní verze skončila na jaře 1964, kariéra kombi však pokračovala až do prosince 1971.

Jeruzalémská Bible
390 Kč 351 Kč

Nová zmenšená verze Jeruzalémské Bible. Velikost knižního bloku je 120 × 155 mm. Bible má vykrojené záložky biblických knih podobně jako ve výpravném provedení.

Jan Mendel: Cesta ven ze šíleného světa
249 Kč 224 Kč

Žijeme ve světě, kde je stále těžší uchovat si psychické zdraví a vnitřní rovnováhu. Mnoho lidí se proto začíná odklánět od hektického a materialistického životního stylu a snaží se vést alternativnější a duchovnější způsob života.

Huehuehtlahtolli - Svědectví starého slova
220 Kč 198 Kč

V knize je shromážděna moudrost mužů a žen žijících před mnoha staletími v indiánském Mexiku. Jejich svědectví jsou známá pod jménem „staré slovo“ či „huehuehtlahtolli“ a zahrnují soubor morálních naučení, jež dávají nahlédnout do tajů aztéckého myšlení.

Brian L. Weiss: Mnoho životů, mnoho Mistrů
199 Kč 179 Kč

Autor téhle knížky měl zavedenou psychiatrickou praxi, spokojené manželství a klidný život. To všechno ovšem jen do chvíle, než do jeho ordinace vstoupila Catherine, mladá žena trpící úzkostí a děsem z celého světa.

(Rabi Löw) Maharal: Stezka Tóry
219 Kč 197 Kč

Třetí díl edice Sifrej Maharal. Obsahuje překlad nejvýznamnější a nejobsáhlejší kapitoly díla rabi Löwa – Netivot olam – Stezku Tóry. Překlad knihy je doplněn komentáři dr. J.

Rabi Löw: Stezka návratu - Výběr z knihy Netivot olam
219 Kč 197 Kč

Překlad knihy Stezka návratu je doplněn:- komentáři dr. J. Diveckého- stručným životopisem a bibliografií rabi Löwa- slovníkem pojmů Ústředním tématem knihy Netivot olam je vnímání etiky lidského konání podložené citáty z Tanachu a Talmudu.

Ma´ase Merkava
169 Kč 152 Kč

Kniha se zabývá fascinujícím pozdně starověkým mystickým textem, který vznikl v talmudickém období v židovském prostředí v oblasti Blízkého východu. Patří mezi několik málo textů, u nichž není pochybnost, že náleží k žánru hejchalotické literatury.

Doreen Virtue: Léčení s vílami - kniha a 44 karet
319 Kč 89 Kč

Tento soubor 44 vykládacích karet a knihy vám zprostředkuje hluboce osobní vztah s úžasnou říši víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu. Naučí vás přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou.

Antonie Krzemieňová: Síla myšlenky IV. - Emocí k nemoci
249 Kč 224 Kč

Slíbené platí. Také o čtvrté knize z cyklu Síla myšlenky, tentokrát s podtitulem Emocí k nemoci. Jedinečným způsobem psaný cyklus se v této části věnuje vlivu emocí na onemocnění fyzického těla. Říká nám, kde děláme chyby.

Bible
1 190 Kč 1 071 Kč

Unikátní velkoformátové vydání ve zcela nové grafické úpravě. Jedná se o největší a nejlépe čitelnou Bibli v Českém ekumenickém překladu, vhodnou pro čtení v kostele, ve shromáždění či v rodině. Orientační výřezy umožňují rychlé vyhledávání jednotlivých knih.

Cassandra Easonová: RUNY a jak jim rozumět - Úvod do severského věštění
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slovo runa pochází ze starých severských jazyků a znamená tajná věc nebo záhada. Runy tak jsou znaky, které vypovídají o mnohém, co nás zajímá. Umožňují vyložit si svůj život, ať už v souvislosti s rodinou, cestováním, láskou, prosperitou, zdravím a naplněním osudu.

Kathleen McCormack: Tarot - Jak si vysloužit poselství karet
269 Kč 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete zjistit, co vás v životě čeká, co vás nemine a čemu můžete předejít? Vyzkoušejte si věštecké schopnosti pomocí tarotových karet. Karty vám řeknou, jak najít cestu k lásce, štěstí, úspěchu i harmonii v rodině.

Simon Loyd: Indigová realita
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Účinné techniky a praktiky vedoucí k osobnímu a duchovnímu růstu Hlavním tématem knihy je spirituální a osobní rozvoj.

Václav Sokol: Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona
348 Kč 313 Kč

Kniha obsahuje nejznámější a nejkrásnější příběhy z Bible, ale také písně, proroctví, modlitby a napomenutí. Není to ale převyprávění příběhů, s kterými se na knižních pultech můžeme setkat často a děti je rádi čtou: v této knize jde o výběr z Bible samé.

Bible
590 Kč 531 Kč

Nejnovější, již 5. opravené vydání populárního překladu Bible do současné češtiny. Od r. 2009, kdy Bible21 poprvé vyšla, se stala bestsellerem s více než 120.000 prodanými výtisky. Překlad si našel oblibu jak mezi odborníky, tak i mezi těmi, kdo Bibli dosud nečetli.

Bible - Český ekumenický překlad bez DT
820 Kč 738 Kč

Vydání bez deuterokanonických knih. Nové vydání kapesního formátu Bible zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy.

Bible - Český ekumenický překlad bez DT
620 Kč 558 Kč

Vydání bez deuterokanonických knih. Nové vydání kapesního formátu Bible zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy.

Bible - Český ekumenický překlad bez DT
460 Kč 414 Kč

Vydání bez deuterokanonických knih. Nové vydání kapesního formátu Bible zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy.

David Michie: Pes Jejího Veličenstva - a jeho mise
239 Kč 215 Kč

Štěně corgiho, kterého se jeho bezohlední chovatelé chtějí kvůli převislému uchu nemilosrdně zbavit, zachrání britská královna, a tak se malý corgi ocitne na zámku ve Windsoru, ve světě rudých koberců a přepychových komnat – a bez hromad špinavého prádla.

Hal Elrod: Zázračná rovnice
279 Kč 251 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kniha navazuje na předchozí titul Zázračné ráno a rozvíjí dále myšlenky Hala Elroda, prostřídané jeho zkušenostmi a životními osudy. Základem je „zázračná rovnice“ – přesvědčení, nebo afirmace, která řídí naše konání ve všem, co děláme.

Jak poznat svoji auru - Kniha a karty
328 Kč 295 Kč

Poznej a určí barvy své auty – jednoduše a spolehlivě. Pak zjisti, co tyto barvy znamenají. Všechno, co k tou budeš potřebovat, je AUROSKOP a jednoduché kyvadlo. AUROSKOP: 37 barevných karet ve zvláštní krabičce, příručka s návodem k použití a s vysvětlivkami k barvám aury.

Jára Guru: Tantrické transformace
329 Kč 296 Kč

Jak transformovat své emoce, svou sexuální sílu, své trable do setkání s Bohem nebo do životního úspěchu? To se dozvíte v knižním pokladu Tantrické Transformace . Součástí knihy je i magická kostka a božská hra Líla, která vám odhalí tajné zkratky vaším osudem.