Benjamin Graham: Inteligentní investor
749 Kč 674 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století se od nejzasvěcenějšího „guru investování“ dozvíte, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnete závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování máte uplatnit.

Všichni jsou psychopati jenom já jsem letadlo
299 Kč 254 Kč

Akce

Žijeme v neklidné době, která od politiků žádá neustálou improvizaci. Problémy, se kterými se společnost v dalších letech utká, budou složité a nové. Jednu krizi vystřídá jiná.

Hana Marková: Daňové zákony 2021 - Úplná znění k 1. 1. 2021
119 Kč 107 Kč

Nejprodávanější daňová publikace v ČR! Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů k 1. 1. 2021 včetně všech čísel zákonů. Pozor – zapracovány jsou  i všechny změny nově schváleného daňového balíčku.

Anna Erelle: Džihád - V kůži bojovníka Islámského státu
299 Kč 269 Kč

Internet a sociální sítě, to je loviště náborových specialistů z Islámského státu, kteří přesvědčují mladé lidi ze západní Evropy, aby konvertovali k islámu, opustili své domovy a připojili se ke „svaté válce“ proti nevěřícím.

Dominik Stroukal: Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny
279 Kč 251 Kč

Dark Web je tajemné a mýty opředené místo na internetu, kde se za virtuální peníze dá koupit téměř cokoliv. Lidé si posílají poštou drogy a padělané dokumenty a nakupují z ukradených kreditních karet. Kniha je průvodcem temnou částí internetu.

ÚZ 1367 Stavební zákon
259 Kč 233 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Publikace obsahuje novelizovaný stavební zákon se změnami, které se týkají menších vodních děl a terénních úprav k zadržování vody v krajině, oznamování dokončených staveb, podrobností územního a regulačního plánu, a další změny.

ÚZ 1371 Předpisy související s NOZ
75 Kč 67 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S občanským zákoníkem souvisí několik dalších zákonů, nařízení vlády a vyhlášek, které jsou obsahem této samostatné publikace edice ÚZ.

100 otázek a odpovědí - Daň z příjmů FO a PO
189 Kč 170 Kč

Publikace obsahuje nasledovní kapitoly: Základ daně, Závislá činnost, Daň z příjmů FO, Daň z příjmů PO, Daňové výdaje, Daňové odpisy, Daňová přiznání FO a PO.

1000 řešení 3/2021
89 Kč 80 Kč

Očekávaná novela zákona o daních z příjmů přinesla mnoho podstatných změn, které se týkají oblasti sazby daně FO i daňových výdajů. V názorných příkladech Ing.

a kolektiv René Petráš: Menšiny a právo v České republice
330 Kč 297 Kč

Právní postavení menšin patří v řadě zemí k velmi citlivým až výbušným problémům. Předkládaná kolektivní monografie je výjimečným dílem v oblasti problematiky menšin na našem území, které co do rozsahu a podrobnosti zpracování nemá u nás obdoby.

a kolektiv Richard Ebeling: Autoři CEPu o euru
190 Kč 171 Kč

CEP nabízí knížku „Autoři CEPu o euru“, do níž přispěli Václav Klaus, Miroslav Singer, Mojmír Hampl, Vladimír Tomšík, Jiří Weigl, Stanislava Janáčková, Petr Mach, Jan Skopeček, Wilhelm Hankel a Richard Ebeling.

Abeceda mzdové účetní 2012
609 Kč 548 Kč

Tento bestseller Abeceda mzdové účetní 2012 je určen pracovníkům, kteří se zabývají především mzdovou a personální agendou.

Adam Smith: Bohatství národů
690 Kč 621 Kč

Kniha Pojednání o podstatě a původu bohatství národů, pro niž se vžil zkrácený název Bohatství národů, je považována za první systematický a konzistentní výklad ekonomie v historii lidstva.

Adolf Hitler: Mein Kampf
555 Kč 499 Kč

Kniha Mein Kampf představuje jeden ze základních dokumentů nacistické ideologie, která v minulosti zapříčinila miliony mrtvých.

Adriana Knápková: Finanční analýza - Komplexní průvodce s příklady
329 Kč 296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třetí, kompletně aktualizované vydání knihy zohledňuje všechny změny v oblasti účetnictví, které od roku 2016 vstoupily v platnost. Nová legislativa přinesla změny v účetních výkazech, které jsou používané ve finanční analýze.