ZOO - Samolepková knížka
139 Kč 125 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek – zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu!

Samolepková knížka Zvířátka
139 Kč 125 Kč

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek – zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu!

Peppa Pig - Hravá knížka
299 Kč 269 Kč

Hurá, svítí sluníčko! Peppa, Tom, maminka a tatínek se vypravili na pláž. Kdo se k nim přidá? 16 barevných magnetek umožní dětem vymyslet a rozehrát vlastní příběhy prasátka Peppy a jejích kamarádů!

Tlapková patrola - Knížka zábavných úkolů
199 Kč 179 Kč

Připoj se k Ryderovi, Chaseovi, Marshallovi, Rubbleovi, Skye, Rockymu a Zumovi a bav se hravými úkoly v tomto sešitu! Můžeš kreslit, malovat, vystřihovat, hrát si a mnoho dalšího!

Objevujeme svět! Farma - MiniPEDIE
249 Kč 224 Kč

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem?

Vodová omalovánka Tlapková patrola
149 Kč 134 Kč

Větší A4 formát obsahuje 24 kouzelných obrázků s oblíbenými psími hrdiny, k jejichž vybarvení dětem stačí pouze štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, získají krásně barevné ilustrace.

Omalovánky se samolepkami Tlapková patrola
79 Kč 71 Kč

Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 20 samolepek. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovými kamarády!

Lego® Kniha nápadů - Vdechni svým kostkám život-71%
599 Kč 169 Kč

Akce

Ať už se chystáš stavět kouzelný les, nebo armádu robotů, uvnitř LEGO® Play Book nalezneš mnoho modelů a nápadů od fanoušků LEGO, kterými se můžeš nechat inspirovat. Různé tipy a triky tě naučí lepším stavebním technikám.

Tvarované omalovánky Frozen II
99 Kč 89 Kč

Originální omalovánka se samolepkami a tvarovanými listy nabízí novou formu zábavy a navíc padne jako ulitá do každých dětských ručiček. Děti si ji zkrátka zamilují!Originální omalovánka se samolepkami a tvarovanými listy nabízí novou formu zábavy.

Keri Smithová: Destrukční deník: Tentokrát barevně
249 Kč 224 Kč

Destrukce je hra, to už všichni víme. Ale tentokrát si ji užijeme v barvě! Oblíbený Destrukční deník je tu znovu, v doplněném a hlavně barevném vydání. Některé úkoly vám budou připadat známé, jiné trochu povědomé a spousta z nich vás překvapí.

Beadit 3D mazlíčci
500 Kč 450 Kč

Inovace ve světě kreativních sad s korálky. Už žádné lepidlo, jenom obyčejná voda. Už ne jenom 2D obrázky, ale i 3D obrázky! Použijte Beadit předlohu nebo použijte vlastní fantazii.

Zvuky zvířat - Velká zvuková kniha
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato barevná knížka seznámí děti se zvířaty celého světa. Poutavé fotografie jsou doprovázeny stručnými popisy zvířat a zajímavostmi z jejich života. Stisknutím obrázků se navíc děti naučí rozpoznávat zvířecí zvuky.

333 zvířat
229 Kč 99 Kč

Barevné rozkládací leporelo pro děti s mnoha barevnými fotografiemi. Obsahuje 333 obrázků zvířat, které jsou tematicky seřazeny.

Mega kreativní set Ledové království 2
349 Kč 314 Kč

Set s oblíbeným motivem Ledového království 2 obsahuje 14 barevných fixů, 12 voskovek, 10 vodovek, 2 listy se šablonami oblíbených hrdinů, štětec, blok se samolepkami a blok s motivem filmu ke kreslení. Děti si s ním užijí hodiny zábavy.

Pyžamasky - Hravá knížka
299 Kč 269 Kč

Neohrožené Pyžamasky jsou stále ve střehu, zvlášť když je poblíž zlomyslný Noční nindža a lstivá Měsíčnice. Sovička, Gekko a Kočičák budou muset opět vyrazit do noci, aby se utkali s padouchy a zachránili den!

MiniPEDIE - Objevujeme svět hrou! Barvy
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Víš, jakou barvu má beruška? Je velryba opravdu modrá? A co třeba malina? V této knížce naleznete mnoho krásných ilustrací, které jednoduchou formou ty nejmenší čtenáře seznámí se základními barvami a předměty v jejich okolí.

U nás na farmě - 8 zvukových tlačítek
299 Kč 269 Kč

Jaké zvuky se každý den ozývají na farmě? Každé zvířátko si zpívá svoji písničku a strýček Donald, ten si zvířecí písničky vypůjčil do té své…

Richard Powell: Malý beránek
99 Kč 89 Kč

Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového.

Richard Powell: Mlsná myška - Kdopak mi to snědl?
99 Kč 89 Kč

Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového.

Moje první pohádky - Vodolepky Princezny
314 Kč 246 Kč

Pozvěte si do koupelny princezny. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.

Auta - Samolepková knížka
139 Kč 125 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samolepkové knížky v oblíbených motivech z dílny Disneyho potěší každé dítě, které má rádo tento pohádkový svět. Tento titul obsahuje 16 stran a více než 145 barevných samolepek, které dětem pomáhají s rozvojem jemné motoriky.

Traktory - Samolepková knížka
139 Kč 125 Kč

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek

Objevujeme svět! Louka - MiniPEDIE
249 Kč 224 Kč

Objevovat, co všechno lze vidět na louce, je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo žije v úlu? Kdo tká pavučinu? Kdo má rád lískové oříšky? Kdo má bodliny?

60 aktivít Autá

60 aktivít Autá

Hodnocení: 5
120 Kč 108 Kč

S touto knihou sa deti nudiť nebudú. Blok obsahuje 60 strán zábavných aktivít a vymaľovaniek a viac než 30 samolepiek

60 aktivít Princezné

60 aktivít Princezné

Hodnocení: 5
120 Kč 108 Kč

S touto knihou sa deti nudiť nebudú. Blok obsahuje 60 strán zábavných aktivít a vymaľovaniek a viac než 30 samolepiek.

Letadla/Lietadlá - Omalovánky
229 Kč 206 Kč

Omalovánky obsahují 16 stran s obrázky k vymalování a 6 skvělých letadel na setrvačník, které jsou součástí balení. Česko-slovenské vydání.

Puzzle pro nejmenší: Počítání
249 Kč 224 Kč

Tematické kufříky-boxy, které obsahují 28 velkých dílů puzzle ideálních pro malé ruce, nástěnný plakát a 16stránkovou knížku, jsou určeny pro nejmenší děti od tří do pěti let.

Zvuková pohádková knížka Sněhurka
239 Kč 215 Kč

Zajímalo vás někdy, jaké jsou zvuky Sněhurčina kouzelného lesa? V této naší nádherné knize to zjistíte! Díky šesti kvalitním zvukovým nahrávkám pohádka ožije tak jako nikdy předtím.

Podívej se pod okénko Co je to hovínko?
219 Kč 197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hovínko se dělá do plíny, splachuje se do záchoda, zvířátka dělají svá hovínka venku… Ale co to vlastně hovínko je? Víš, že jsou brouci, kteří si dělají z hovínek kuličky, a že králík svoje bobky dokonce jí?

Marcela Kotová: Domácí zvířátka - Čtení s babičkou
219 Kč 197 Kč

Rozárka je malé, zvídavé děvčátko. Ráda si s babičkou vypráví nad knihou plnou obrázků a příběhů o životě domácích zvířátek. Dozvídá se, co mají zvířátka ráda, kde bydlí, jaké vydávají zvuky a čím jsou nám užitečná, nebo naopak jak mohou být nebezpečná.

Omalovánky Kouzelní poníci
220 Kč 193 Kč

10 nádherných obrázků, které můžeš dozdobit nálepkami. 10 obrovských omalovánek, které můžeš vybarvit podle vlastního vkusu. Více než 500 nálepek, které můžeš nalepit na barevné obrázky anebo kamkoliv jinam podle vlastní fantazie.

3D samolepky na zeď Auta
199 Kč 99 Kč

Měj své kamarády stále při sobě! 3D samolepky v oblíbených pohádkových motivech se hodí na zeď každého dětského pokojíčku! Ozdob si ten svůj!

Maluj vodou Peppa ve školce
69 Kč 62 Kč

K vybarvení dětem stačí pouze štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, získají krásně barevné ilustrace! Tví pohádkoví kamarádi rázem ožijí barvami!

Doktorka Eliška - Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem
299 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na statku žije plno veselých zvířátek. Hrají si a skotačí, a tak není divu, že se občas některé z nich poraní nebo onemocní. Ale žádný strach! Mají svou zvířecí doktorku Elišku, na kterou je každá bolístka a nemoc krátká.

Malování podle barev Peppa
219 Kč 197 Kč

Procvič si barvy se svými oblíbenými kamarády! Malování podle barev obsahuje 30 stran k vybarvení podle barevných bodů a 12 voskovek.

Zuzana Neubauerová: Vtipy pro děti 4
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato kniha plná vtipů udělá radost všem. Ať už se začtete do vtipů o Pepíčkovi, ze školy, o prarodičích, z pohádek nebo dalších, pořádně se zasmějete a budete mít dobrou náladu.