Zvířata Velká dětská encyklopedie
499 Kč 224 Kč

Encyklopedie je rozdělená do sedmi kapitol. První kapitola seznamuje se světem živočichů: s jejich tříděním, chováním, životním prostředím a hrozbami, jimž čelí.

Alastair Fothergill: Naše planeta
599 Kč 539 Kč

Publikace tvoří pozoruhodný fotografický doprovod stejnojmenného původního dokumentárního seriálu společnosti Netflix Naše planeta, jehož tvůrci stojí i za úspěšným dokumentárním seriálem Planeta Země.

Kouzelné čtení - Zpívánky 1 - Interaktivní mluvící kniha
199 Kč

Interaktivní mluvicí kniha Zpívánky ve 2. vydání je aktualizovaná verze prvního dílu této oblíbené knihy z edice Kouzelné čtení. Zpívánky obsahují 12 lidových písní včetně not, které si děti mohou pomocí Albi tužky přehrát a zazpívat.

Zvířata - 501 otázek a odpovědí
399 Kč 359 Kč

Víš, jak funguje žaludek mořské hvězdice? Čím je zajímavá kukačka? Toto a mnohem více věcí se dozvíte v této zábavné knize. Otevři a budeš žasnout!

Pozor, doktor! - Dějiny medicíny v sedmi dnech
350 Kč 315 Kč

Člověk každou chvíli stoná, něco se mu vykloubí. Nemít možnost jak to spravit, stál by život za houby. Od pravěku lidstvo zkouší kouzla, čáry, různé triky. Například jsme vymysleli doktory a lékárníky!

Jiří Dvořák: Bydlíme!
299 Kč 269 Kč

Jak bydlí zvířata a jak bydlíme my? Zvířata si ryjí nory, lepí hnízda z bláta, pletou pavučiny, budují složité stavby z jehličí, skládají kameny na sebe. My si stavíme zámky, vztyčujeme mrakodrapy a spouštíme na vodu plující ostrovy.

Lollipopz: My jsme Lollipopz
269 Kč 242 Kč

Jsme Lollipopz a teprve když nás poznáš, dostane tvůj život tu správnou barvu! Jsme čtyři veselé a bláznivé holky a ať už točíme videa na YouTube nebo zpíváme na koncertě, máme jasný cíl: předat svou energii našim úžasným fanouškům.

Jiří Klusáček: Teorie bečky - Jak uspořádat dobrou pařbu
269 Kč 242 Kč

Po přečtení Teorie bečky pozvete své kamarády a narazíte sud s pivem! Takovou sílu má tato kniha, která vtipným způsobem popisuje český fenomén pořádání beček, sudů, soudků… tedy setkávání se lidí a jejich společné konzumace piva mimo běžné restaurace či domov.

Roblox - Nejlepší bojové hry
249 Kč 224 Kč

Roblox je plný vzrušujících her, které vás staví proti jiným ctihodným soupeřům. Pokud se vydáte do bitvy, měli byste se řádně připravit.

Fortnite - 100% neoficiální příručka Top 100
249 Kč 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baví vás Fortnite: Battle Royale, ale chcete znát všechny skvělé vychytávky? Tak se připravte, začíná odpočítávání – nejlepších 100 kousků z famózního světa Fortnitu je tady! Naskočte do Battle Busu a buďte ve střehu, ať o nic nepřijdete!

Eva Tinková: České svátky a tradice
220 Kč 198 Kč

Titul České svátky a tradice za pomocí krásných ilustrací popisuje historii, legendy, souvislosti, vývoj a současnou podobu významných českých státních a církevních svátků. Jaký je historický vývoj vánoc, velikonoc nebo dušiček? Proč slavíme svátek české státnosti?

Encyklopedie * Dinosauři * Pravěký svět
199 Kč 179 Kč

V této knížce poznáte nejzajímavější dinosaury, rohaté, s hřebeny, s dlouhými krky, neuvěřitelně obrovské…Dozvíte se, jak žili a co jedli.

Staň se hvězdou TikToku
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Od šílených výzev přes odvážné taneční kreace až po mistrovský lip-sync. Díky tipům od legend TikToku to všechno zvládneš levou zadní!

Encyklopedie Lidské tělo - zábavné informace pro děti
299 Kč 169 Kč

Všechny děti jistě zajímá, jak funguje jejich tělo a různé orgány, ústrojí a soustavy, které ho tvoří. Tato knížka jim poskytne jasnou odpověď na většinu otázek. více než 150 obrázků lidského těla kosti, svaly, vnitřní orgány smysly fáze života

José R. Díaz Morfa: Moje první knížka o sexu
249 Kč 134 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jak přicházejí děti na svět? Proč jsme chlapci a děvčata? Odpověď na tyto a na mnoho dalších všetečných dětských otázek najdete právě v této knize. Doporučeno dětem od 9 let.

Kniha aktivit - Já a moje emoce
169 Kč 152 Kč

Titul obsahuje 48 stran plných příběhů na téma emoce od pondělí do neděle. Jednoduché aktivity a hravé úkoly pro zvládnutích a pochopení každodenních emocí, s kterými se děti mohou potkat.

Moje první kuchařská knížka - Učím se vařit
160 Kč 144 Kč

Vaření a pečení je úžasná věc, a neexistuje lepší pocit, než když můžeš rodinu překvapit vlastnoručně připraveným jídlem! Na začátku Mojí první kuchařské knihy jsou jednoduché recepty, jako např.

Emoce Hněv
129 Kč 116 Kč

Knížečky s poučnými příběhy o základních emocích (hněv, radost, plachost, závist a strach). Pomáhají dětem vyrovnat se s vlastními emocemi. Knížky obsahují 20 stran.

Emoce Plachost
129 Kč 116 Kč

Knížečky s poučnými příběhy o základních emocích (hněv, radost, plachost, závist a strach). Pomáhají dětem vyrovnat se s vlastními emocemi. Knížky obsahují 20 stran.

Emoce Strach
129 Kč 116 Kč

Knížečky s poučnými příběhy o základních emocích (hněv, radost, plachost, závist a strach). Pomáhají dětem vyrovnat se s vlastními emocemi. Knížky obsahují 20 stran.

Emoce Závist
129 Kč 116 Kč

Knížečky s poučnými příběhy o základních emocích (hněv, radost, plachost, závist a strach). Pomáhají dětem vyrovnat se s vlastními emocemi. Knížky obsahují 20 stran.

Antonín Šplíchal: Bezva hry a rošťárny pro kluky a holky
89 Kč 80 Kč

Došly tobě a tvým kamarádům nápady na to, jaké hry si společně zahrát? Tak sáhni po této knížce! Na sultána Tleskaná Přehazovaná Zaháněná Drápky a spousta dalších bezva her na doma, do školy, na tábor nebo školu v přírodě…

Jak to tedy je se sexualitou?
129 Kč 69 Kč

Tituly z edice, do které patří i tato knížka, jsou nejen ideálními pomocníky pro tatínky, maminky a vychovatele, ale jsou hlavně určeny pro samotné holky a kluky od 6 let.

Zázraky přírody
79 Kč 71 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této knize na vás čeká jedno překvapení za druhým.

Hurvínkova nedělní chvilka pandemie
50 Kč 45 Kč

Hurvínkova poučení o tom, proč nosit roušku od ouška až k oušku, že neposedný vir může být na tyči v autobuse i u cizího kluka v puse a že je třeba mýt si ruce nejen když přijdeš zvenku, ale i když jsi hladil svoji fenku.

Kouzelné čtení - Zpívánky 2
199 Kč

Dvanáct nových lidových písniček s interaktivními obrázky a notami. Oblíbené Zpívánky se dočkaly nového dílu, ve kterém si děti opět mohou zazpívat a také zahrát na Kouzelné piáno.

Věk dinosaurů
259 Kč 233 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po našem úžasném světě kdysi dávno putovaly i dinosauři. Objevujte období druhohor stranu po straně a naučte se vše o životě, druzích a historii dinosaurů.

autorů kolektiv: Objevujeme: Vesmír
499 Kč 449 Kč

Zábavní box pro školáky obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o vesmíru, velkou magnetickou tabuli a puzzle se čtyřmi sadami magnetů (Sluneční soustava, zásobovací loď ATV, vesmírná raketa a skafandr), dohromady s více než 30 dílky.

Jana Martincová: Desatero pro kluky - Jak na pubertu, holky i sex
451 Kč 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.   Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života.

Královny a princezny
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Napínavé příběhy pro každou zvídavou dívku, která se jen trošičku zajímá o dějiny a má ráda princezny. Kdo to byla císařovna Sissi? Jak se jmenuje nejmladší královna na světě? Co vlastně dělají princezny? Žije vůbec ještě nějaká opravdová královna?

Nick Crumpton: Proč se psi očmuchávají? - Vše o psech
349 Kč 314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kdysi pradávno žili psi divoce ve volné přírodě a živili se tím, co ulovili. Dnes jsou nejoblíbenějšími domácími zvířaty na světě. Přátelství mezi psem a člověkem vzniklo již před desítkami tisíc let. Přečtěte si tuhle knížku a staňte se psími experty.

Roblox Ve světě Robloxu
249 Kč 224 Kč

Setkejte se s talentovanými členy komunity, prohlédněte si ty nejlepší položky z Katalogu a nechte se pozvat na exkluzivní prohlídku sídla společnosti Roblox.

Tak chutná duha - Dětská kuchařka
249 Kč 224 Kč

Dopřejte dětem vyzkoušet si, jestli je vaření jejich parketa, a hravou formou je naučte jíst a zamilovat si ovoce a zeleninu. Tahle barevná kuchařka pro děti obsahuje více než 20 receptů, jejichž hlavními hrdiny jsou různé druhy ovoce a zeleniny.

Wargaming.net: World of Tanks - Příručka velitele
399 Kč 359 Kč

Hra World of Tanks se stala světovým fenoménem a stále se těší obrovské oblibě. S touto oficiální příčkou budete porážet nepřátele, ať jste právě nasedli do svého prvního Lechttraktoru nebo se zrovna prokousali až k tankům desáté úrovně.

Ako to funguje Prehistorické obdobie
193 Kč 173 Kč

Od dinosaurov po prvých ľudí, od objavenia fosílií po ich rekonštrukciu. Zistite, ako sa zhromažďujú a analyzujú dôkazy, ktoré odhaľujú pravekú minulosť Zeme. o Aká stará je Zem? o Prečo vyzmizli dinosaury? o Ako sa tvoria fosílie? o Ako kedysi žili ľudia?

Apex Legends - 100% neoficiální základní průvodce
249 Kč 224 Kč

Vrhněte se díky této komplexní příručce směle a v plné zbroji do fenomenální battle royale hry Apex Legends! 100% neoficiální základní průvodce hrou Apex Legends je skvělý pro hráče všech úrovní od začátečníků až po experty.

Benny Blu Počítač - Od počitadla k internetu
42 Kč 37 Kč

Pro všechny, kteří chtějí vědět, co jsou bity a byty. E-mail, obrazovka, klávesnice. Benny Blu tě vezme s sebou do světa počítačů. Jak dlouho existují počítače? Co dělá v počítači virus? Co je to hardware a software? Co je to www? A co dělá v počítači červ?

Cesta kolem světa
299 Kč 134 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Knížka nabízí čtenářům dvě dobrodružné výpravy – ze severu na jih a z východu na západ. První trasou jde rodina opravdových cestovatelů, nebojí se ani nebezpečí, ani liduprázdných míst. Musí však spolupracovat, aby zdolala všechny nástrahy.