David Bonamy: Technical English 4 Coursebook CD
446 Kč 392 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Technical concepts are clearly presented using motivating texts and clear illustrations. Topics reflect the latest developments in technology and are relevant to the students' needs. The course uses core language common to a range of specialisations.

Hervé Tullet: Knížka
185 Kč 166 Kč

Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku.

Jaroslav Runštuk: Receptury teplých pokrmů 8.v
595 Kč 523 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aktuální 8. přepracované vydání souboru „Receptury teplých pokrmů“ – Jaroslav Runštuk a kol., které téměř na 600 stranách představuje tradiční i moderní pokrmy především české kuchyně.

Jaroslav Runštuk: Receptury studených pokrmů
495 Kč 435 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aktuálně vydaný soubor, již na 832 stranách, je doplněn o receptury s využitím především na rautech a cateringových akcích. Dále obsahuje sdělení Hygienické služby, včetně výtahu z hygienických předpisů.

Lída Holá: Česky krok za krokem 1 Pracovní sešit Lekce 1-12-18%
249 Kč 204 Kč

První díl pracovního sešitu doplňuje lekce 1–12 publikace Lídy Holé Česky krok za krokem 1. Přináší množství různých aktivit a úkolů sloužících k procvičení jazykových dovedností, slovní zásoby a gramatických jevů představených v učebnici.

Školní atlas světa
349 Kč 324 Kč

Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách velmi usnadněna.

Vladimír Linc: Tabulky ke čtení I.
269 Kč 236 Kč

Tabulky ke čtení pro 1. ročník základní školy postihují a zpracovávají učivo vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura dané Rámcovým vzdělávacím programem základního vzdělávání – přílohou upravující vzdělávání žáků se speciálními potřebami.

Luci Gutierrez: English Is Not Easy-18%
299 Kč 245 Kč

Víte, kdy použít whether a kdy if? Díky příkladové větě si to jistě ujasníte: I wonder whether I should have added a little more poison to his tea? Nevíte, kam umístit čárku v podmínkových větách? Chce si ujasnit a zopakovat základní předložky pomocí krys a popelnice?

Dana Gazárková: Testy 2021-2022 z matematiky pro žáky 9. tříd ZŠ
219 Kč 201 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cílem publikace je důkladně vás připravit na jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Oceníte zejména systematické procvičení jednotlivých tematických celků s užitečnými radami a doporučeními, jež vám ostré přijímací zkoušky ještě více usnadní.

Petra Adámková: Testy 2021-2022 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ
219 Kč 201 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cílem publikace je důkladně vás připravit na jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Oceníte zejména systematické procvičení jednotlivých tematických celků s užitečnými radami a doporučeními, jež vám ostré přijímací zkoušky ještě více usnadní.

Testy 2019 -2020 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ
219 Kč 201 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Publikace je určena žákům 5. a 7. tříd, kteří se hlásí na víceletá gymnázia. Poskytuje jim základní informace, tipy a doporučení k jednotným přijímacím zkouškám, a obsahuje zásobu úloh na procvičení znalostí a dovedností potřebných k přijímačkám.

Lída Holá: Česky krok za krokem 1. Pracovní sešit: Lekce 13–24-18%
249 Kč 204 Kč

Druhý díl pracovního sešitu doplňuje lekce 13–24 publikace Lídy Holé Česky krok za krokem 1. Přináší množství různých aktivit a úkolů sloužících k procvičení jazykových dovedností, slovní zásoby a gramatických jevů představených v učebnici.

Angličtina do kapsy – základní slovní zásoba na kartičkách-17%
229 Kč 190 Kč

Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň. Na jedné straně kartičky je slovo v angličtině, na druhé v češtině. Správnou výslovnost se naučíte podle přiloženého CD. Kartičky díky perforaci snadno oddělíte.

Ladislav Kaska: 333 x česky - Zábavná čítanka pro cizince
220 Kč 189 Kč

Zábavná čítanka pro cizince studující češtinu, a to i pro začátečníky. Hádanky, anekdoty a veselé historky, ale i kriminální povídky, jak je autor nasbíral za 41 let své práce s cizinci. K složitějším textům jsou testy porozumění s klíčem.

Hervé Tullet: Barvy
195 Kč 175 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová kniha autora oblíbené Knížky nás originálním a hravým způsobem vtahuje do světa barev, jejich kombinací a míchání.

Hervé Tullet: La! - Knížka, která dělá zvuky
199 Kč 173 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Další hravá kniha známého výtvarníka Hervé Tulleta je tentokrát zaměřená na zvuky. Hravou formou, jakou známe z jeho Knížky nebo Barev, rozpohybovává barevné puntíky, které tentokrát děti doprovázejí zvuky.

Mira Nábělková: Slovenčina a čeština v kontakte
191 Kč 164 Kč

Priestor, do kterého sa čiastkovými sondami pokúša preniknúť táto kniha, je súčasnost slovensko-českých a česko-slovenských jazykových vzťahov. Ako súčasnosť v tomto pohlade vystupuje obdobie od rozdelenia spoločného štátu v r.1993.

Michaela Křivancová: Koumák pro prvňáky Český jazyk
149 Kč 137 Kč

Představujeme Vám nový zábavný a poutavý pracovní sešit pro bystré, zvídavé či nadané žáky 1. ročníku základní školy. Oproti předchozím dílům jsme pracovní sešit rozdělili do dvou dílů.

Dita Nastoupilová: ČÍTANKA - VELKÁ TISKACÍ PÍSMENA-17%
79 Kč 65 Kč

Doplňková učebnice pro výuku čtení genetickou metodou. Obsahuje pro děti atraktivní texty, které lze využívat již od první fáze nácviku čtení. Skladba písmen zohledňuje aktuální znalosti čtenáře, procvičovaná písmenka jsou po stranách viditelně znázorněna.

Moje první abeceda a první čtení-17%
149 Kč 123 Kč

V této jedinečné knize najdete pestré příběhy, verše, říkadla, bajky, hádanky a abecedu pro začínající čtenáře. Jsou zde také rady a příklady, jak psát dopisy. Pestré první čtení, které je oblíbenou četbou ve školách.

Vlasta Gazdíková: Diktáty a testy pro 8. třídu-17%
149 Kč 123 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cvičebnice Diktáty a testy pro 8. třídu je v pořadí již třetím dílem z ucelené řady titulů určených k procvičování učiva 2. stupně základní školy. Je vhodný pro žáky 8. tříd a studenty 3. ročníků osmiletých gymnázií.

Jan Smolík: Šimonovy pracovní listy 11 - Grafomotorická cvičení
135 Kč 121 Kč

Zábavná grafomotorická cvičení poskytují průpravu k psaní, přispívají k lepšímu ovládání tužky a nácviku různých druhů čar. Od jednodušších uvolňovacích cviků v prvním tematickém celku se postupuje k opakování složitějších tvarů.

Přehled české gramatiky-18%
49 Kč 40 Kč

Ucelený přehled české gramatiky vhodný pro studenty základních i středních škol, přehledně graficky členěný do tabulek. Titul obsahuje kapitoly pravopis, tvarosloví a skladba.

Písanka Pracovní sešit pro první třídu-18%
119 Kč 97 Kč

V tomto pracovním sešitě najdete mnoho zábavných cvičení na uvolnění ruky, na procvičování tahů, čar a psaní písmen, praktická cvičení na psaní písmen, slov a vět i cvičení zaměřená na psaní složitějších slov a slovních spojení.

Úkoly pro 1. třídu-18%
119 Kč 97 Kč

Sešit je určen všem žáčkům první třídy kteří si chtějí procvičit psaní, počítání, abecedu, logické myšlení. Sešit je také vhodný pro předškoláky, kteří by se chtěli naučit něco víc.

Přehled anglické gramatiky-18%
49 Kč 40 Kč

Ucelený přehled anglické gramatiky vhodný pro studenty základních i středních škol. Členění podle slovních druhů. Obsahuje kapitoly přímý a obrácený slovosled, časová souslednost, souvětí. Navíc strana s přehlednou tabulkou tvarů nepravidelných sloves.