JOVI vodové barvy 22 ks + štětec
169 Kč 152 Kč

Jasné barvy s vysokým obsahem pigmentu. Výborná krycí schopnost. Po zaschnutí odolné proti otěru, nešpiní, nepraskají. Možnost použití na sklo.

Peppa - Razítka 5+1
169 Kč 152 Kč

Skvělá zábava s razítky! Díky aktivitě s razítky procvičují děti nejen svou fantazii a kreativitu, ale i jemnou motoriku. Balení obsahuje 5 snadno uchopitelných dřevěných razítek a barevnou podušku s oblíbeným motivem.

Koh-i-noor razitkova barva 50 g černá
42 Kč 37 Kč

Razítková barva bez oleje je na vodní bázi pro napouštění plstěných podušek. Z podušek se snímá gumovým razítkem na papír.

Kores TEMPERAS - tempery v tubě 12ml x 12 barev
125 Kč 112 Kč

Sada obsahuje barvy: černá, hnědá, tmavě zelená, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá, fialová, růžová, červená, oranžová, žlutá a bílá. Barvy jsou snadno míchatelné a ředitelné vodou. Ideální do školy i pro volný čas.

Pastel - kulaté pastelky 10 barev
89 Kč 80 Kč

Kvalitní klasické pastelky pro extra měkké kreslení pastelovými barvami. Tuha pastelky je lepená po celé délce – extra odolná proti lámání. Hroty jsou mimořádně odolné vůči tlaku na papír. Snadné ořezávání. Balení: 10 barev.

JOVI modelovací hmota samotvrdnoucí 1000g, bílá
99 Kč 89 Kč

Hmota vyrobená z hlíny, na vzduchu ztvrdne, vhodná pro výchovné účely ve školách, případně ve školách s uměleckým zaměřením. Může sloužit jako odrazový můstek pro sochaření. Tvaruje se ručně, ale mohou se využívat různé doplňky.

Křídy kulaté v kyblíku 15ks
69 Kč 62 Kč

Dětské chodníkové kulaté křídy v plastovém kyblíku – ideální pro venkovní aktivity ve volném čase. Tyto křídy jsou určeny pro výtvarné a umělecké účely.

Razítka Stampo baby - Princezny
380 Kč 342 Kč

První výtvarná hračka – sada 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Snadný úchop, hluboká textura, velikost obtisku: cca 5 cm.5 ergonomicky tvarovaných razítek + razítkovací poduška. První výtvarná hračka, kterou snadno uchopí batole od cca 1,5 roku.

Aladine pružný pečetní vosk - perleťový 4 ks
210 Kč 189 Kč

Pružný pečetní vosk. Vosk je na bázi umělé hmoty, je tak pružný a neláme se v poště. Je vhodný k pečetění korespondence, pečetě drží i na sklě a dalších površích. Pozor: vosk nelze roztavit nad svíčkou, je potřeba využít nízkotavnou pečetní pistoli.

Koh-i-noor fixativ spray 300 ml
165 Kč 148 Kč

Lihový roztok vhodné pryskyřice, sloužící k fixati kreseb nakreslených zejména tužkou, uhlem nebo pastele. Yzabraňuje sprašování kreseb z podkladu a omezuje jejich otěr ve spreji. Aplikace na papír křížem ve vzdálenosti asi 20 až 30 cm . Parfemováno.

Koh-i-noor temperové barvy soupravy 10 ks
159 Kč 143 Kč

Barvy určené především pro výuku výtvarné výchovy ve školách, ale používají je i profesionální výtvarníci. Jsou vysoce kvalitní, husté, vzájemně se mísitelné, vodou ředitelné, jsou bezpečné a spolehlivě vypratelné.

Pastel - temperové barvy 6 barev
69 Kč 62 Kč

Sada 6 temperových barev v krabičce. Kvalitní barvy v jemných pastelových tónech jsou skvěle přilnavé. Každá barva v praktickém kelímku o obsahu 20 ml. Ředitelné vodou. Barvy jsou netoxické. Balení: 6 barev.

Razítka s příběhem StampoMinos - Dopravní prostředky
330 Kč 297 Kč

Gumová razítka na pěnové hmotě. Razítka jsou dostatečně velká k vybarvení a dalšímu tvoření, k vytváření desítky příběhů. Razítka se hodí na papír, použitím textilní brvy lze razítkovat trička a další textilní projekty. Díky hluboké textuře lze použít i n

Royal & Langnickel Plátno v rámu 40x60cm
259 Kč 233 Kč

100% bavlněné plátno v gramáži 280 g / m2. Šepsované malířské plátno v dřevěném rámu – tloušťka rámu 1,8cm. Plátno je 3× našepsované, připraveno ihned k malbě. Ideální pro olejovou nebo akrylovou malbu nebo jsou plátna vhodná pro různé koláže, mixed media…atd.

JOVI vodové barvy 12 ks + štětec
109 Kč 98 Kč

Jasné barvy s vysokým obsahem pigmentu. Výborná krycí schopnost. Po zaschnutí odolné proti otěru, nešpiní, nepraskají. Možnost použití na sklo.

Koh-i-noor křídy chodníkové
49 Kč 44 Kč

Souprava 6 kusů čtyřhranných chodníkových kříd o rozměrech 20×20×100 mm, které jsou určeny pro kreslení na chodníky a jiné asfaltové, betonové plochy.

POSCA akrylový popisovač - modrozelený 2,5 mm
69 Kč 62 Kč

Nepostradatelný popisovač se střední velikostí hrotu je „víceúčelový“ člen řady Posca. Vytvoří elegantní a přesné linie a je ideální pro vybarvování. Oblíbený jak profesionály, tak začátečníky. Tl.

Royal & Langnickel Plátno v rámu 60x60cm
329 Kč 296 Kč

100% bavlněné plátno v gramáži 280 g / m2. Šepsované malířské plátno v dřevěném rámu – tloušťka rámu 1,8cm. Plátno je 3× našepsované, připraveno ihned k malbě. Ideální pro olejovou nebo akrylovou malbu nebo jsou plátna vhodná pro různé koláže, mixed media…atd.

Set Chameleon Color & Blending System 04 / Tělové tóny
1 189 Kč 1 070 Kč

Chameleon Color & Blending System, jedinečná kombinace barevných nástavců Chameleon Color Tops, Chameleon popisovačů a bezbarvého blenderu, díky které vytvoříte více jak 50 odstínů a barevných tónů. Inkoust na alkohollvé bázi. Balení obsahuje 1 x bezbarvý

Artist - kreslířská sada grafitových tužek a uhlů kulaté kovový box
185 Kč 166 Kč

Sada dřevěných grafitových tužek a kreslicích uhlů vysoké kvality. Baleno v elegantní kovové krabičce. Celkem 10 tužek různých tvrdostí: B, 2B, 4B, 6B, 8B,H, 2H, 4H, HB, F a dále měkký a tvrdý uhel. Odolné tuhy proti lámání. Vhodné pro kreslení a skicování.

CARIOCA MASK UP PRINCESS sada 3ks
159 Kč 143 Kč

Barvy na obličej s mnoha různými odstíny. Pevné barvy možné používat jako normální fixy. Kvalitní jednoduše omyvatelné barvy, dermatologicky testované. Lze mezi sebou míchat odstíny. Vhodné pro děti od 5 let.

JOVI bezbarvý lesklý lak fosforescent 250 ml
239 Kč 215 Kč

Snadno a rovnoměrně roztíratelný akrylový lak, schne do 10 min. Vhodný hlavně pro povrchovou úpravu již zaschlých barev. Chrání před mechanickým poškozením a UV. Vhodný k dekoračním účelům.

JOVI křídy školní 100 kusů barevné
239 Kč 215 Kč

Kompaktní křídy vysoké kvality, nevytvářejí prach, jsou totiž vyrobeny převážně z přírodních surovin (98% tvoří uhličitan vápenatý). Lehce se stírá a jsou velmi pevné, výhodou je i to, že nepoškrábou povrch.

JOVI temperové barvy 6x15ml v kelímku
79 Kč 71 Kč

Temperové barvy nejvyšší kvality, obsahují vysoké množství přírodního pigmentu, což zaručuje po zaschnutí zářivé a intenzivní barvy. Výborně kryjí, vzájemně se dají míchat. Vhodné na papír, karton, lepenku, dřevo, sklo.

Koh-i-noor souprava akrylovych barev 10 x 16 ml
299 Kč 269 Kč

Jedná se o vodou ředitelné disperzní barvy vysoké kvality. Lze je nanášet štětcem, válečkem nebo špachtlí na jakýkoliv nemastný podklad. Barvy se vyznačují vysokým obsahem pigmentu a barevnou světlostálostí. Po zaschnutí vytvoří pružný nekřehnoucí film od

POSCA akrylový popisovač - 0,9 - lila 1,3 mm
59 Kč 53 Kč

Univerzální popisovač Posca se zakulaceným hrotem patří do rukou odborníků. PC-3M je určen pro úpravu, tvoření, dekoraci a popis všeho, co potřebuje pevnou linku. Tl. linky: 0,9–1,3 mm tenký, hrot: polyester/zakulacený, tělo: plast (PP), barvy: 32 vč. metalických.

Razítka Stampo Minos - Lenochodi
330 Kč 297 Kč

Velká tematická sada razítek na pěnové hmotě. Balení včetně inkoustového polštářku připraveného k razítkování.Kvalitní gumová razítka na pěnové hmotě zaručí plný otisk a má dlouhou životnost.

Razítka StampoBullet Journal - Podzim
220 Kč 198 Kč

Nápaditá diářová razítka. Razítka jsou ideální na kreativní plánování, dozdobení diářů či deníků, motivy se dají vybarvit, využít na výrobu vlastních nálepek, záložek, rozdělovníků, ale i přáníček a drobných dárků.

Royal & Langnickel Akvarelové barvy ARTIST 12x12ml
199 Kč 179 Kč

Vodové akvarelové barvy vynikají skvělou transparentností a sytostí barev. Navlhčením plátna pomocí mokré houbičky a nanesením barev lze dosáhnout pomalé roztékání čímž je dosaženo efektu rozmazání .

Royal & Langnickel Plátno v rámu 60x80cm
429 Kč 386 Kč

100% bavlněné plátno v gramáži 280 g / m2. Šepsované malířské plátno v dřevěném rámu – tloušťka rámu 1,8cm. Plátno je 3× našepsované, připraveno ihned k malbě. Ideální pro olejovou nebo akrylovou malbu nebo jsou plátna vhodná pro různé koláže, mixed media…atd.