Dan Brown: Počátek
399 Kč 359 Kč

Ať jsi kdokoli. Ať věříš čemukoli. Všechno se brzy změní. Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. Čte Martin Sláma.

Umberto Eco: Nulté číslo
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V Nultém čísle se vrací Ecovo oblíbené prostředí redakce. Ztroskotaný nájemný spisovatel připravuje nulté číslo bulvárního plátku Zítřek, jehož cílem je spíš vydírat než informovat.

Ladislav Frej: Alex Ferguson Můj příběh
339 Kč 305 Kč

Ještě v dobách své hráčské kariéry přestoupil Ferguson (*1941) do Glasgow Rangers za tehdy nevídaných 65 000 liber. V roce 1974 již začal pracovat v managementu.

Krkonošská pohádka 3CD
319 Kč 287 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krkonošská pohádka spisovatelky Boženy Šimkové si už několik desetiletí drží prvenství mezi televizními večerníčky. Patří totiž stále k nejoblíbenějším.

Jiřina Bohdalová: Rákosníček
105 Kč 94 Kč

Rákosníček – Nejhezčí pohádky od rybníka Brčálníku – příhody skřítka z rybníka Brčálníku Jaromíra Kincla s nezapomenutelnou interpretací Jiřiny Bohdalové.

Mika Waltari: Tajemný Etrusk - CD mp3
299 Kč 269 Kč

Hrdinou nevšedního dramatického příběhu z počátku 5. století př.n.l. je Etrusk, pocházející z řeckých měst Malé Asie, jehož putování sleduje autor z Milétu přes bojiště starého Řecka, Kypros a Salamis až k řeckým osadám v dnešní Itálii.

Šárka Váchová: Chaloupka na vršku (audiokniha pro děti)
299 Kč 269 Kč

Další příběhy z večerníčku! Vraťte se do doby, která na vás dýchne svou mírností, hlubokým spojením s přírodou a duchovním odkazem předchozích generací! Vyprávění o dětech z malé podhorské vesničky působí v dnešní době trochu jako z pohádky.

Jiří Žáček: Čarodějné pohádky - Čte Petr Kostka, 2 CD
269 Kč 242 Kč

Znamenité vyprávění pohádek z celého světa plné kouzel kouzelníků, čar čarodějnic, kouzelných předmětů, magických zaklínadel, zázračných schopností a divotvorných proměn, veselých i strašidelných, uvěřitelných i neuvěřitelných.

Stephen King: Nadaný žák - Čtyři roční doby
249 Kč 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Todd Bowden zjistí, že v sousedství žije Kurt Dussander, který se skrývá pod cizím jménem. Chlapec zločince pozná a nabídne mu dohodu za mlčenlivost. Odměnou mu bude vyprávění o tom, co se opravdu dělo v koncentračních táborech za druhé světové války.

Ivan Kraus: Medová léta
249 Kč 224 Kč

Mládí voní medem, hořkne trapasy a sládne vzpomínkou. V pozadí klukovských rošťáren, trápení s láskou jsou jen lehce načrtnuty příběhy lidí, které semlela doba.

Halina Pawlowská: Pravda o mém muži (audiokniha) - CD audio
249 Kč 224 Kč

Příběh manželství Haliny Pawlowské „Jak jste se seznámila s vaším mužem? Co na něm nejvíc nesnášíte? Co na něm máte nejradši? Prožili jste nějakou manželskou krizi? Máte recept na šťastné manželství?

Alena Ježková: Příběhy českých knížat a králů - obsahuje 3 CD-41%
372 Kč 219 Kč

O knížeti Boleslavovi II. a biskupu Vojtěchovi, o knížeti Oldřichovi a Boženě, o knížeti Břetislavovi a Jitce, o králi Vladislavovi I. a statečných českých rytířích, o Anežce české, o železném a zlatém králi Přemyslu Otakarovi II., o králi Václavovi II.

Jiří Žáček: Hrůzostrašné pohádky podruhé
239 Kč 215 Kč

Druhá sbírka strašidelných pohádek oblíbeného Jiřího Žáčka potěší i příjemně zamrazí všechny malé strašpytlíky. A proč hrůzostrašné? Protože čím víc nám běží mráz po zádech, tím dychtivěji čekáme na šťastné rozuzlení.

Pohádky z Krakonošovy zahrádky - CD
229 Kč 206 Kč

Tyto nádherné poudačky, vyprávěnkyči jednoduše pohádky, se odehrávají v dobách již dávno minulých, kdy ještě člouječí pokolení bylo s přírodou spjato. V dobách, kdy v zimě ouplně pokaždé byly stromy sněhem zavěšené a v lese tak vytvořena pohádková vidina.

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - CD
265 Kč 238 Kč

Obdobou TV večerníčku je v rozhlasovém vydání o pár let starší Hajaja, pohádka před spaním vysílaná pro děti na stanici Českého rozhlasu Praha. Těší už pět desetiletí velké oblibě.

Pavel Neuman: Pohádky o mašinkách
212 Kč 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V roce 1942 napsal dnes již skoro zapomenutý český spisovatel, novinář a historik Pavel Nauman (*2. 5 . 1907 – 24. 9. 1976) pohádky ze železničářského prostředí.

To nejlepší pro nejmenší
212 Kč 190 Kč

Vybrané kapitoly z těch nejoblíbenějších Čtvrtkových pohádek. Název i výběr koresponduje se stejnojmennou knihou, vydávanou nakladatelstvím Albatros.

Uspávanky - CD
229 Kč 206 Kč

Pro každý den do postele, od pondělí do neděle. Pohádkové povídání, pro poklidné usínání. Spousta skvělých veršovaných pohádek, říkanek a uspávanek.

Agatha Christie: Druhý gong
199 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hercule Poirot byl povolán na jedno z nejstarších šlechtických sídel na anglickém venkově milionářem Hubertem Lytchamem Rochem, aby vyšetřil podezření ze zpronevěry.

Jack London: Bílý tesák (audiokniha pro děti)
199 Kč 179 Kč

Již více než sto let provází malé i velké čtenáře příběh Bílého tesáka, psa, v jehož žilách koluje i vlčí krev. Nyní máte možnost si ho poslechnout a budete poslouchat se zatajeným dechem!

Květa Legátová: Želary, Jozova Hanule
199 Kč 179 Kč

Je to silný lidský příběh, brilantně napsaný autorkou, která se po roce 2000 náhle zjevila a zazářila na literárním nebi. Věra Hofmanová alias Květa Legátová byla za knihu Želary v roce 2002 vyznamenána Státní cenou za literaturu.

Miloš Kirschner st.: Hurvínkova strašidýlka
212 Kč 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osmnáctý titul archivní řady Divadla S+H s Milošem Kirschnerem, dlouholetým interpretem Spejbla a Hurvínka, přunáší tři zvukové snímky natočené v sedmdesátých letech uplnynulého století.

Různí interpreti: Písničky z Večerníčků - Včelí medvídci - CD
212 Kč 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ty nejznámější večerníčky provází většinou úvodní a závěrečná písnička, která se spojí s oblíbeným pořadem v jeden nedílný celek. Bylo tomu například u večerníčku Mach a Šebestová, když se písnička o utrženém sluchátku se stala hymnou žáků tříd 3.B..

František Nepil: Hurvínek a drak
212 Kč 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jubilejní edicí alba “Hurvínek a drak” si připomínáme nejen nedožité 85. narozeniny spisovatele Františka Nepila, ale i jeho spolupráci s Divadlem Spejbla a Hurvínka.

Helena Štáchová: Hurvínek a lupiči
212 Kč 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

O hříčku Divadla S + H Hurvínek a lupiči z roku 1979, která vyšla ještě na černé gramofonové desce, si posluchači už několik let psali.

Hurvínek skloňuje kočku - CD
212 Kč 190 Kč

Na albu najdete různé příběhy o Hurvínkovi, nejznámější české loutce (známá po celém světě) v podání Miloše Kirschnera a Heleny Štáchové.

Vlastimil Vondruška: Apage satanas - CDmp3-46%
249 Kč 134 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čte Valérie Zawadská a Vladislav Beneš. Přítelkyni Ludmily z Vartemberka trápí podivné sny. V pitoreskním reji se jí zjevuje dílna obklopená skálami a démon, který se necudně zmocňuje jejího těla. Její otec povolá exorcistu, jenže Ludmila ví, že Anna není blázen.

Zuzana Pospíšilová: Pohádky plné pohody - CD
129 Kč 116 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spisovatelka pohádek a příběhů pro děti má dar obléknou klasické pohádky do moderního hávu, přiblížit je současnému čtenáři, diváku, či posluchači.

Eduard Cupák: O víle Amálce
105 Kč 94 Kč

O víle Amálce – Amálka patří k nejoblíbenějším postavám Václava Čtvrtka. Na této audioknize ožívá v podání Eduarda Cupáka.

Jules Verne: Ocelové město - CD
105 Kč 94 Kč

‚Verneovka‘ v dramatizaci Jiřího Horčičky, který snímek zároveň režíroval, patří ve svém žánru k tomu nejlepšímu, co bylo pro Supraphon natočeno.

Jára Cimrman: Divadlo J.C. - Lijavec - CD-40%
158 Kč 94 Kč

Když na sklonku života bilancoval Cimrman svou uměleckou činnost, došel neradostnému poznání: ani jedno z děl, které podepsal, nedošlo uznání. A proto se rozhodl ustoupit do anonymity a stát se autorem folklórním.

Jára Cimrman: Divadlo J.C. - Němý Bobeš - CD
105 Kč 94 Kč

To, co se stalo s Cimrmanovou hrou Němý Bobeš, je výsledkem střetnutí dvou myšlenkových živlů: nezkrotného tvořivého pudu umělcova se stejně nezkrotným pudem malého českého samozásobitele.

Ladislav Smoljak: Akt-40%
158 Kč 94 Kč

Tradiční seminář vás seznámí s nejzákladnějšími fakty o Járovi Cimrmanovi. Následná hra ukáže, jak těžko se smiřují někteří lidé s novými poznatky ze své minulosti.