Alena Mornštajnová: Listopád
369 Kč 313 Kč

Akce

Ptali jste se někdy sami sebe, jaký by byl váš život, kdyby v listopadu 1989 dopadlo všechno jinak?

Sandra Pogodová: Buď v pogodě
249 Kč 211 Kč

Akce

Mám intenzivní pocit, že zatímco jiní stáli před narozením frontu na chytrost a šikovnost, já jsem se omylem zatoulala ke stánku, kde rozdávali nemotornost a nepoučitelnost.

Marek Eben: Myšlenky za volantem
299 Kč 254 Kč

Akce

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne.

Zdeněk Svěrák: Povídky a jedna báseň
249 Kč 211 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zcela nové povídky různého ladění z pera českého velikána, z nichž některé jsou humorné, jiné vedou k zamyšlení, ale všechny jsou protkané autorovou laskavostí a životní moudrostí.

Táňa Keleová-Vasilková: Julinčina pekárna
329 Kč 279 Kč

Akce

Příběh čtyřicátnice Kláry, jejíž život je naplněn vším podstatným – láskou, přátelstvím i sny. Sny, které se jí zdají v noci, ale i těmi, které sní přes den. Touží jet do okouzlující Francie a poznat místa, které zná jen z internetu a knížek.

Gillian Oliverová: Eva Romanová Vzpomínky
299 Kč 254 Kč

Akce

Sourozenci Eva a Pavel Romanovi, kteří závodili v tancích na ledě, se stali v první polovině 60. let minulého století krasobruslařskými legendami. Byli miláčky národa, a když jeli své povinné i volné jízdy, fandilo jim u televizních obrazovek celé Československo.

Julie Caplin: Čajovna v Tokiu
349 Kč 296 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fiona bloguje o cestování, své největší vášni. Na prvním místě seznamu jejích vysněných destinací je, a vždy bylo, Japonsko. Když vyhraje plně hrazenou cestu do země vycházejícího slunce, neváhá tak ani vteřinu.

Mám tě ráda, mami - Originální vyznání, které můžete vyplnit a darovat
199 Kč 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je jediná na světě a nedá se k ničemu přirovnat: maminka. Je vždy na naší straně, ať děláme dobré, či špatné věci. Je naší první a nejdůležitější životní láskou. Chrání nás a utěšuje, je naším nejlepším kritikem a největším fanouškem.

Barbora Šťastná: Hezčí svět
349 Kč 296 Kč

Akce

Začátkem května 1986, když se nad naši zem pomalu sunul radioaktivní mrak z Černobylu, bylo Zdeně šest let. A tenkrát se stala věc, která změnila osud celé její rodiny. Co se událo? Proč nechce její matka mluvit o minulosti?

Danielle Steel: V pravý čas
299 Kč 254 Kč

Akce

Poté, co malou Alexandru Winslowovou opustila v sedmi letech matka, zůstala sama se svým otcem. Útočištěm se jí stává četba a netrvá dlouho a sama začíná psát své vlastní příběhy. S podporou otce uniká do světa fantazie a brzy je jasné, že je velmi talentovaná.

Ivanka Devátá: Džungle v kuchyni
249 Kč 211 Kč

Akce

Čekáte od Ivanky Deváté omračující recepty z ingrediencí neslýchaných a cizokrajných? Omyl. Spíše se dozvíte, že ve dvaceti letech ještě neuměla uvařit ani kafe a jaké to bylo dobrodružství.

Ivanka Devátá: Džungle v kuchyni
249 Kč 211 Kč

Akce

Čekáte od Ivanky Deváté omračující recepty z ingrediencí neslýchaných a cizokrajných? Omyl. Spíše se dozvíte, že ve dvaceti letech ještě neuměla uvařit ani kafe.

Jean Christophe Grangé: Purpurové řeky
399 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V prostředí skal a ledovců jsou postupně nalezena tři zmučená těla – všechna ve stejné, zvláštní pozici. Rituální vraždy, nebo dílo šílence?

Jiřina Bohdalová: Jiřina Bohdalová: Můj život mezi slzami a smíchem
399 Kč 339 Kč

Akce

Knižní událost podzimu – Jiřina Bohdalová téměř v devadesáti letech vypráví o svém životě. Poprvé knižně. Fotografie z osobního archivu. Jak Jiřina Bohdalová bilancuje svůj život? Čeho si považuje ve své herecké dráze, kterou začala před 81 lety jako osmiletá?

Jojo Moyesová: Jako hvězdy v temné noci
399 Kč 339 Kč

Akce

Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala.

Kerry Lonsdaleová: Všechny vlny oceánu
359 Kč 305 Kč

Akce

Nový příběh od bestsellerové autorky Všechno, co máme. Po tragickém incidentu, který zničil její rodinu, opustila Molly Brennanová muže, kterého nade všechno milovala, a utekla co nejdál od domova. Chyby, které napáchala, nechala daleko za sebou.

Lotta Sonninen: Deník špatných nálad pro matky
199 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řekněme si to na rovinu, mateřství nám (přes všechno dobré) dává spoustu příležitostí cítit se špatně. Od strií na různých částech těla po pohlcující pocit viny, batolecí záchvaty vzteku a trucování teenagerů – někdy si prostě přejeme celý ten kolotoč zastavit.

Pro Tebe, mami, s láskou
279 Kč 237 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný a a milý dárek pro maminku. Knížka byla navržena tak, aby jí mohla dělat společnost na nočním stolku a každý den jí připomínala, jak je nepostradatelná, oceňovaná a milovaná. 365 citátů pro nejdražší bytosti na světě.

Radka Třeštíková: Bábovky (filmové vydání)
299 Kč 254 Kč

Akce

Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má její sestra tak špatný vztah se svou dcerou? Jak se cítí ta patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas?

René Decastelo: Slunečná
349 Kč 296 Kč

Akce

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem.

Šárka Konečná: Deník jóga matky
299 Kč 254 Kč

Akce

Odjet do Indie a přijet jako nový, osvícený člověk je jedna věc. To jde skoro samo, to mi věřte. Ale jak kdysi řekl jeden moudrý muž, tou pravou sádhanou, tedy duchovní praxí, je rodinný život. A měl pravdu.

Sinead Moriarty: Sedm dopisů z lásky
399 Kč 339 Kč

Akce

Každý rok na narozeniny své milované dcery Izzy píše Sarah dopis. Nyní je Izzy právě sedm let a Sarah zjišťuje, že je těhotná. Slibuje Izzy, že s příchodem bratříčka bude jejich rodina konečně kompletní.

Vzpomínky mojí maminky
349 Kč 296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Víte, kde vaše maminka bydlela jako malá a jestli měla domácího mazlíčka? Jakou měla ve škole přezdívku? Učila se dobře? Jak se seznámila s tátou a jaká byla jejich svatba?