Oldry Bystrc: Stopa ještě nevychladla
199 Kč 179 Kč

Novinka

Určeno lesníkům, lovcům, myslivcům, ale to neznamená, že knížku nemohou číst i ostatní. Svoje bohaté poznatky a zkušenosti bych chtěl předat všem, proto je nabízím nejen široké myslivecké veřejnosti.

Iveta Toušlová: Toulavá kamera 31
299 Kč 269 Kč

Novinka

Další díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera s tipy na výlety po celé České republice.

David Walliams: Něfo
298 Kč 268 Kč

Novinka

Myrta Mírná má všechno, na co si vzpomene. Jenže mít všechno jí pořád ještě není dost. Chce víc, víc a ještě víc! Když přijde se svým dalším přáním, má to malý háček. Nikdo neví, co to je.

Bernard Minier: Údolí
449 Kč 404 Kč

Novinka

Malá vesnice v srdci Pyrenejí je po sesuvu půdy naprosto odříznutá od okolního světa a zdejší obyvatele navíc děsí sériový vrah, který za sebou nechává znetvořené oběti. Kriminalista Martin Servaz čelí disciplinárnímu řízení, přesto se však na místo vydává.

Charles Dowding: Zahradničení bez rytí
428 Kč 385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradničit bez rytí – je to vůbec možné? A proč vlastně? Autoři této knihy (a mnozí jiní) svou zahradu tímto způsobem obdělávají již celá desetiletí.

Aleš Novotný: Osud kláštera sázavského
349 Kč 314 Kč

Novinka

Kdo chce pochopit svět, ve kterém žije, musí se ponořit do hlubin věků, tato konstanta lidského bytí platí v jakémkoliv století. Proč opustili mniši ze Sázavy právě v roce 1096 navždy naši zemi?

Benjamin Kuras: Malá paměť
348 Kč 313 Kč

Novinka

Malá paměť je memoár, napsaný v trysku za první koronavirové karantény, komponovaný na přeskáčku, komicky vzpomínající na události a osobnosti, které Bejamina Kurase přivedly k psaní jako celoživotnímu řemeslu.

Felix Francis: Krize
299 Kč 269 Kč

Novinka

Harrison Foster pracuje jako krizový ředitel pro londýnskou firmu, která se specializuje na právní záležitosti. Po požáru ve stájích v Chadwicku, při němž zemře šest velmi cenných koní, včetně favorita derby, je povolán do Newmarketu.

Iveta Fabešová: Vše sladké
499 Kč 449 Kč

Novinka

V nové kuchařce Ivety Fabešové najdete recepty na dezerty, které tvoří základy cukrařiny. Od naprosto jednoduchých až po ty, co vyžadují kus umu. Všechny jsou ale volené tak, abyste je zvládli v pohodlí vašich domácích kuchyní. Výběrem receptů myslí Iveta na všechny.

Louise Candlish: Náš dům VENDETA
399 Kč 359 Kč

Novinka

Náš dům je psychologický thriller, který čtenáře udržuje v neustálém napětí a nejistotě. Do domu Fi Lawsonové se ze záhadného důvodu stěhují cizí lidé. Co se děje a jak k tomu došlo?

Marie Lacrosse: Vinařství: Nový začátek
449 Kč 404 Kč

Novinka

Strhující rodinná sága z Alsaska a působivý obraz měšťanské společnosti na konci 19. století Druhý díl trilogie Manželství služebné Ireny a bohatého dědice Franze mělo být sňatkem z lásky.

Sibel Hodge: Zmizelí
359 Kč 323 Kč

Novinka

Při rutinním letu z Afriky do Anglie doktor Mason Palmer tragicky umírá, když lehké letadlo po cestě havaruje a zmizí kdesi uprostřed husté buše. Ještě deset měsíců poté si Nicole Palmerová nedovoluje po svém náhle zemřelém manželovi truchlit.