Olga Krumlovská: Horoskopy 2018
9 Kč 8 Kč

Stalo se již dobrou tradicí, že každým rokem vydává známá astroložka horoskopy, v nichž si mohou čtenáři najít základní předpovědi na následující rok, rady, čím se řídit a čeho se vyvarovat, jak pečovat o partnerské vztahy, své zdraví a finance.

Jan-Michal Mleziva: Slovníček Vyjmenováček MY-20%
10 Kč 8 Kč

Víte, čím paní myslivcová chtěla nahradit mušku u pušky? A co postihlo přemýšlivce, když tak neustále přemýšlel a přemýšlel? Anebo proč dostal kluk smyk? Nejrůznější příběhy, povídání a říkanky seznamují děti zábavnou formou s vyjmenovanými slovy po M.

Jan-Michal Mleziva: Slovníček Vyjmenováček PY-20%
10 Kč 8 Kč

Víte kde žijí pytláci? Nač je pyšná selka? Proč je netopýr šťastný, kráva si pochutnává na pýřavce a proč vězeň zpytuje svědomí na Opyši? Humorné příběhy a říkanky seznamují děti zábavnou formou s vyjmenovanými slovy po PY. .

Lenka Svobodová: Anglické idiomy-20%
10 Kč 8 Kč

Idiomy jsou nedílnou součástí angličtiny, bez jejich znalosti se neobjede žádný pokročilejší student. Jejich výuce však není věnována taková péče, jakou by s ohledem na četnost použití zasloužily.

Jan-Michal Mleziva: Slovníček Vyjmenováček VY-20%
10 Kč 8 Kč

Víte, proč vlci vyjí na měsíc? A jaké podivné zvyklosti měla bílá číča Havlínů? Anebo co způsobilo vydře záchvat, jakmile sežrala ulovenou rybu? Nejrůznější příběhy, povídání a říkanky seznamují děti zábavnou formou s vyjmenovanými slovy po V.

Daniel Sieberg: Digitální dieta
9 Kč 8 Kč

Tato kniha obsahuje plán, jak omezit používání digitálních přístrojů, sociálních sítí i videoher, a nabízí šanci stát se zdravějšími, šťastnějšími a celistvějšími bytostmi 21. století.

Jan-Michal Mleziva: Slovníček Vyjmenováček SY-20%
10 Kč 8 Kč

Víte, proč byl pan Drobeček nenasytný? A proč král nevybral za následníka trůnu žádného ze svých synů? Anebo k čemu slouží ve třídě přesýpací hodiny? Nejrůznější příběhy, povídání a říkanky seznamují děti zábavnou formou s vyjmenovanými slovy po S.

Stanislav Juhaňák: Jak jsem měl ZOO
10 Kč 9 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když máte doma ZOO, musíte dávat pozor, aby zvířátka neutekla, čistit jim domečky, krmit je zbytky od snídaně a nenechávat mamince na očích pulce ani brouky. Výborné je, když si do sklenice s pavouky schováte sladkosti – nikdo je nesní.

Jan Mihálik: Jarní veselá škola-25%
12 Kč 9 Kč

Jarní veselá škola je dalším tématickým sešitem, tentokrát jsou všechny úkoly pochopitelně ve znamení „Jara“. Připravte se tedy na motýlky, kytičky nebo kuřátka v úkolech jako bludiště, doplňování, vybarvování podle vzorů, počítání nebo bludiště.

Mihálik Jan: Počítám s beruškami do 5-25%
12 Kč 9 Kč

Zábavný sešit pro předškoláky a prvňáčky nahrazuje černobílé kopírované pracovní listy. Veselý doplněk k procvičení prvních početních úloh dětí. Všechny úkoly jsou doplněny obrázky berušek.

Jan Mihálik: Zimní veselá škola-25%
12 Kč 9 Kč

Pracovní sešit Zimní veselá škola obsahuje grafomotorická cvičení, bludiště, početní příklady, křížovky, doplňovačky – vše se zimní tématikou. Typ. věková skupina: 5 – 7 let.

Mihálik Jan: Sněhulácká školička-25%
12 Kč 9 Kč

Tématický sešit s mnoha úkoly, které jsou připraveny ve sněhulácko-zimním duchu… Čekají nás jednoduché početní úkoly, dokreslování podle osy souměrnosti, hledání rozdílů, omalovánky, grafomotorické úlohy, vybarvování v pořadí…

Jan Mihálik: Počítám s mravenečky do 10-25%
12 Kč 9 Kč

Pokračování pracovního sešitu č. 1 s beruškami, tentokrát s maličko obtížnějšími příklady do 10, které jsou v „mravenčím“ duchu. Základ tvoří příklady na sčítání a odčítání do 10, doplněno logickými úlohami, bludišti, vybarvováním…

Jan-Michal Mleziva: Zoo
10 Kč 9 Kč

Také byste si chtěli vybudovat svou zoologickou zahradu? Pojďte se tedy podívat do jedné vysněné zoo a dozvědět se něco o jejích obyvatelích. Pocházejí z různých koutů světa. A čeká na vás rovněž hádanka, kterou při troše všímavosti nakonec zajisté uhodnete.

Viola Somogyi: O červené karkulce
10 Kč 9 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická pohádka o neposlušném chlapečkovi. Smolíček si prostě nedá říct. Neposlouchá a neposlouchá, vpustí dovnitř jezinky, přestože mu to jelen přísně zakázal – není divu, že i král lesa se zlatými parohy ztratí trpělivost a vrátí ho rodičům!

Vladimír Socha: Výlet do vesmíru
10 Kč 9 Kč

Vesmír je neuvěřitelně zajímavým místem. A když se na výpravu Sluneční soustavou vydají dvě zvědavé a neposedné děti, není nouze o dobrodružství přímo galaktických rozměrů. Poleťte s nimi a objevte úžasné věci o Slunci a obřích kamenných i plynných planetách.

Věnceslava Tylová: Jak se Špindírek málem utopil
10 Kč 9 Kč

Jednoho dne zůstal kocourek Špindírek doma sám, a proto se rozhodl prozkoumat tmavý sklep. Průvan za ním zabouchl dveře a… Co se stalo pak? To se dozvíte v krátkém vyprávění, které napsala Věnceslava Tylová. Ale nebojte se, všechno dobře dopadne!

Alexandra Vokurková: O netrpělivé princezně
10 Kč 9 Kč

Umíte být trpěliví? Princezně Gertrudě to opravdu nejde, od toho je přece princeznou, aby nemusela na nic čekat! Co vše se musí stát, aby se její chování změnilo…?

Jan Mihálik: Počítám s včeličkami do 20-25%
12 Kč 9 Kč

Třetí z řady „matematických“ pracovních sešitů, tentokrát pro pokročilejší počtáře, nyní s úkoly do 20. Sešit obsahuje jako doplněk také spojovačky, doplňování číselných řad, omalovánky a logické úkoly. Vše v tématickém duchu včeliček.

Jan Mihálik: Veselé omalovánky s příklady do 10-25%
12 Kč 9 Kč

Další z oblíbené řady vybarvovacích cvičebnic. 16 plnobarevných stránek malinko obtížnějších, ale ještě zábavnějších úkolů, k jejichž vyřešení budou opět potřeba pastelky. Veselé procvičení počítání do 10.

Miloš Kratochvíl: Vodník a čert / Vosí med
10 Kč 9 Kč

Nahání lidem větší hrůzu vodník nebo čert? Kdyby si někdo troufl je požádat o pomoc, který z nich by pomohl víc? O tohle se hádali ve starém mlýně hastrman s čertem den co den, dokud se ve mlýně neobjevil Matěj… * Kdyby vosy chtěly pracovat jak včely, to by bylo medu!

Zdeněk Hanka: Proč si sumec nehraje?
10 Kč 9 Kč

Rytmické říkanky pro děti – o krokodýlovi, bobrovi, tučňákovi a dalších zvířátkách – doprovázené ilustracemi Markéty Vydrové.

Jan Mihálik: Obloučky s myškami (grafomotorická cvičení)-25%
12 Kč 9 Kč

4. „myšácký“ grafomotorický sešit, podle názvu je jasné, že tentokrát si s myškami budeme procvičovat obloučky. Čekají nás úkoly typu: Dokresli obláčky, domaluj smajlíkům veselé úsměvy, houbičkám klobouky, kopečkovou zmrzlinu atd…

Petr Čepek: Říkadla o autech 2
10 Kč 9 Kč

Je mnoho dětských rýmovaček o nejrůznějších autíčkách, ale naopak velice málo o vozidlech konkrétních značek.

Jan-Michal Mleziva: Cizokrajní ptáci
10 Kč 9 Kč

Kapesní atlásek vám, milí čtenáři, přiblíží některé podivuhodné ptačí obyvatele vzdálených cizích krajů. Dozvíte se, jak vypadají, a také mnoho zajímavostí o stavbě jejich těla či jejich životě.

Richard Skolek: O třech světluškách
10 Kč 9 Kč

Každou noc se na obloze rozzáří tisíce hvězd. Jak se tam dostaly? Kdo je uspořádal do různých souhvězdí? A kdo je každý večer rozžíhá? To vše se dozvíte v pohádce O třech světluškách.

Miloš Kratochvíl: Jak chtěl být Honza peciválem, Kouzelné nůžky
10 Kč 9 Kč

Jak chtěl být Honza peciválem Je to lákavé, stát se peciválem! Vyvalovat se na peci, hřát se a cpát se vším, co maminka přinese až pod nos… Jenže pecí ubývá. A kde je pec a v ní oheň, tam bývá obvykle poblíž i čert, protože oheň je čertovou nejmilejší hračkou.

Viola Somogyi: O Smolíčkovi
10 Kč 9 Kč

Klasická pohádka o neposlušném chlapečkovi. Smolíček si prostě nedá říct. Neposlouchá a neposlouchá, vpustí dovnitř jezinky, přestože mu to jelen přísně zakázal – není divu, že i král lesa se zlatými parohy ztratí trpělivost a vrátí ho rodičům!

Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník
10 Kč 9 Kč

Vodníci v Čechách jsou! Nejen říční a rybniční, ale i namyšlení hastrmani přehradní, co bydlí ve vlnodrapech, a módní vodníci bazénoví, sedící na umělých vrbách u luxusních vil.

Balázs Zágoni: Pohádka o nepořádnických bacilech
10 Kč 9 Kč

V Barnabáškově pokojíčku se pořád něco děje. Na psacím stole parkují auta, po koberci jezdí vlaky, a skoro tam není k hnutí. Zdá se, že se tam rozlezly nepořádnické bacily! Dokážou si s nimi Barnabášek s maminkou poradit?

Úkolníček A6: Speed Racing
12 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní deníček – úkolníček ve formátu A6 s rozvrhem hodin s možností zapisování úkolů a poznámek.

Úkolníček A6: Butterfly
12 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní deníček – úkolníček ve formátu A6 s rozvrhem hodin s možností zapisování úkolů a poznámek.