Karel Jaromír Erben: Kytice
599 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Snad nejznámější česká sbírka balad 19. století je natolik nadčasová, že oslovuje čtenáře již neuvěřitelných 150 let. Verše plné tajemna, mystiky a poučení jdou až do hloubky české duše.

Ted Chiang: Výdech

Ted Chiang: Výdech

Hodnocení: 5
369 Kč 332 Kč

Nová kniha kultovního autora science fiction Devět ohromujících povídek z blízkých realit, v nichž je něco zásadně jinak. Ted Chiang přináší fantastické odpovědi na otázky, které nás zajímají od nepaměti, a do nich vnáší nová dilemata.

Omalovánky se samolepkami Tlapková patrola
79 Kč 71 Kč

Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 20 samolepek. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovými kamarády!

60 aktivít Autá

60 aktivít Autá

Hodnocení: 5
120 Kč 108 Kč

S touto knihou sa deti nudiť nebudú. Blok obsahuje 60 strán zábavných aktivít a vymaľovaniek a viac než 30 samolepiek

100 samolepek Auta

100 samolepek Auta

Hodnocení: 5
79 Kč 71 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá zábava se samolepkami! Set obsahuje 12 listů k vybarvení a více než 120 barevných samolepek v atraktivním holografickém obalu.

60 aktivít Princezné

60 aktivít Princezné

Hodnocení: 5
120 Kč 108 Kč

S touto knihou sa deti nudiť nebudú. Blok obsahuje 60 strán zábavných aktivít a vymaľovaniek a viac než 30 samolepiek.

Barcelona - Easy Map 1:15 000
229 Kč 206 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová řada EasyMap … s tenkou vrstvou laminace papíru jsou extrémně odolné a velmi lehké. Každá mapa obsahuje hlavní a speciální mapy, rejstřík a turistické zajímavosti.

Richard Biolek: Šachová zahájení - Polootevřené hry
450 Kč 405 Kč

Kniha mezinárodního mistra a trenéra Richarda Biolka pojednává o Polootevřených hrách,což jsou zahájení, kdy po 1.e4 černý odpoví jinak než 1..e5. Jmenovitě se jedná o Sicilskou obranu, Francouzskou obranu, Caro-Kann, Pircovu hru, Alechinovu hru, Skandinávskou hru atd.

100 samolepek Princezny

100 samolepek Princezny

Hodnocení: 5
79 Kč 71 Kč

Skvělá zábava se samolepkami! Set obsahuje 12 listů k vybarvení a více než 120 barevných samolepek v atraktivním holografickém obalu.

Corina Bomannová: Agnetino dědictví
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Agnetino dědictví je první část švédské ságy o rodu Lejongardů a jeho panství, jež líčí osudy několika generací šlechtického rodu v průběhu 20. století. Rod Lejongardů vlastní nádherné staré panství na jihu Švédska.

Objevujeme svět! Farma - MiniPEDIE
249 Kč 224 Kč

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem?

Samantha Shannonová: Převorství u pomerančovníku
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svět je nesmiřitelně rozdělený. Královenství nemá dědičku. A dávný nepřítel se probouzí. Inyské říši už přes tisíc let vládne berethnetská dynastie. Královna Sabran musí povít dědičku, aby svou zemi zachránila před zkázou.

Dinosauři - Vybarvovací samolepky
179 Kč 161 Kč

Set obsahuje 12 listů samolepek a 16 barevných pastelek v uzavíratelném plastovém obalu, to vše v kroužkové vazbě.

Superstroje - Plakát a 100 samolepek
179 Kč 161 Kč

Jaké znáš superstroje? Víš, co všechno jezdí, létá a plave? Potřebují všechny vlaky koleje? Jak funguje vznášedlo? Tady najdeš odpovědi na tyhle i další otázky. Čeká na tebe úžasný plakát, spousta samolepek a hlavně zajímavosti o různých superstrojích.

Vítězslav Hrčka: Helmut - Přiběh opravdoveho člověka
249 Kč 224 Kč

Kniha o Helmutovi, chlapci z prajzkych Ludgeřovic, který byl ikonou přelomu osmdesátých a devadesátých let na Ostravsku, vás spolehlivě vrátí o 30 let zpět. Kompilací mnoha osudů vytvořili autoři unikátní obraz ostravského antihrdiny.

Daniela Fischerová: Duhová jiskra
229 Kč 206 Kč

Moudré příběhy Daniely Fischerové, současné dramatičky a spisovatelky, jsou určeny nejen dětem, ale i všem dospělým, kteří mají rádi laskavý humor a poučení.

Jaroslava Černá: Doktor Jessenius
269 Kč 242 Kč

Doktor Jan Jessenius se na první pohled zamiloval do Prahy. Ta pro něj představuje město, kde sídlí císařský dvůr, kde nalezl přátele, kde mu císař Rudolf II. povolil ukázku veřejné pitvy a přijal ho do svých služeb jako svého osobního lékaře.

Minnie - První kreslení
99 Kč 89 Kč

Tyto tituly obsahují 12 stran se speciální vrstvou ke kreslení i obtahování. Dále jsou v titulech zahrnuty 4 strany grafomotorických cvičení.

Guy Gilbert: Čas žít
149 Kč 134 Kč

Známý autor spirituálních knih Guy Gilbert hledá v dnešní době moudrost a upozorňuje, jak je potřebná a jak příklady a vzory moudrých lidí scházejí. Jak ale moudrost pěstovat?

Bratislava City Guide - Inclused Pull-out Map
283 Kč 254 Kč

Lost in Bratislava? With this City Guide it's impossible! No matter whether you are a Slovak or a foreigner, the first edition of our Bratislava City Guide introduces the beauties of the Slovak capital and its surroundings to everyone.

Jan Kvirenc: Slavné bitvy českých dějin
499 Kč 449 Kč

Vojenské konflikty – ať už v našich hranicích, nebo v daleké cizině – představují dramatickou osu starších i novějších českých dějin. „Slavné bitvy“ nabízejí 44 střetnutí, počínaje bojem Sámovy říše v 7. století až po 19.

Dubaj / průvodce na spirále s mapou MD
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Informace v kostce: – Top 10 – Nenechme si ujít – Kam ještě můžeme zajít (zajet)? Mapy a obrázky – 3D ilustrace – Podrobné plánky – Plán města – Vyjímatelná skládací mapa Praktická vazba – Skrytá spirála – Snadné listování

David Long: Egypt pod lupou
449 Kč 404 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každý správný egyptolog potřebuje lupu! Tak vezmi do ruky tu svou a prostuduj s ní stránku za stránkou. Hledej na 200 předmětů či postav ukrytých v obrázcích. Najdeš je všechny? Tím ale dobrodružství objevování zdaleka nekončí!

Katarína Sakálová: Matematika 2
129 Kč 118 Kč

Publikáciu si môžete zakúpiť vo vydavateľstve ELITA. Učebný text druhého dielu je venovaný problematike funkcií viac premenných a lineárnej algebre, ktorú ekonómovia pokladajú za najdôležitejšiu zo všetkých matematických disciplín.

Jason Aaron: Doctor Strange 4 - Mr. Misery
349 Kč 314 Kč

Mr. Misery má jediný cíl. Ublížit člověku, který ho stvořil. Doctoru Strangeovi. A začne tím, že zaútočí na jednoho z kouzelníkových nejbližších spojenců. Připoutejte se a připravte se na návrat děsivého Dormammua a na pomstu Empirikul! Epické finále éry Jasona Aarona!

Tereza Matoušková: Válka zrcadel
185 Kč 166 Kč

O očích se říká, že jsou oknem do duše. Ty Ankařiny připomínají pohled do zrcadla a kdo do nich pohlédne, znovu spatří své milované. Kaltská čarodějka a schovanka arcimága se naučila se svým darem žít, a už ani nepřemýšlí, zda to není spíš prokletí.

Lubomír Typlt: Lubomír Typlt - Vizionáři / Visionaries
250 Kč 225 Kč

Katalog k výstavě L. Typlta “Vizionáři” se zaměřuje na specifickou část jeho tvorby – kresbu temperou. Tempera je pro Typlta prostorem pro živelný experiment, pro hledání a ověřování malířských záměrů.

Najdi, nalep - Úžasní dinosauři
75 Kč 67 Kč

Představujeme vám pracovní sešity pro děti s oblíbenými zvířecími postavičkami. V každé knížce najdete několik překvapujících i zábavných údajů o zvířatech a způsobu jejich života.

Karel Černý: Muži z první linie
349 Kč 314 Kč

V prvních mírových týdnech roku 1945 se do Československa začali vracet naši vojáci, kteří dlouhé roky bojovali za hranicemi za svobodu své vlasti. Spolu s nimi se vrátilo i osm mužů, kteří v tomto boji zaplatili tím nejcennějším – vlastním životem.

Oliver Hilmes: Berlín 1936
329 Kč 296 Kč

V srpnu 1936 se v Berlíně všechno točí kolem olympijských her. Do německého hlavního města, které chtějí národní socialisté prezentovat jako světovou a otevřenou metropoli, proudí desetitisíce lidí.

Antonín Dufek: Kolín 1923 - Jaromír Funke
450 Kč 405 Kč

Unikátní album sedmdesáti dvou nedatovaných fotografií Kolína a okolí vzniklo zřejmě v roce 1923. Ač předchází Funkeho avantgardní dílo, jedná se o album mimořádně závažné.

Stephen Williams: Dívka, která si říkala Tuesday
399 Kč 359 Kč

Hluboko pod ulicemi Londýna žije Tuesday. Labyrint opuštěných tunelů se stal jejím domovem i útočištěm. Sem se uchýlila, aby se schovala před lidmi, kteří jí krutě ublížili. Odtud se jim mstí. Ukradli jí celý život. A ona jim teď vezme ten jejich.

Piotr Paziński: Ptačí ulice
249 Kč 224 Kč

Čtyři povídky v Ptačí ulici jsou magickou procházkou předválečnou židovskou Varšavou, která zmizela a už se nevrátí. Krajinou polozapomenutých, pozvolna zanikajících vzpomínek na předky, k nimž autora váže hluboký osobní vztah.

Matouš Jaluška: Eseje o poezii a době Karla IV.
219 Kč 197 Kč

Rok 2016 byl do hloubi prostoupen oslavami 700. výročí narození Karla IV. – krále a císaře, s jehož jménem si často spojujeme představu nebývalého kulturního rozkvětu zasahujícího rovněž oblast literatury.