HABA Magnetický labyrint MĚSTO
620 Kč

Originálních hraček není nikdy dost! Chcete pro své dítě hračku, která je zajímavě výtvarně řešena, rozvíjí jeho jemnou motoriku   i schopnost koncentrace a stimuluje jeho logické myšlení? Jednoduše řešeno, chcete pro ně hračku, u které se kromě zábavy i něco naučí?

HABA Magnetický labyrint STAVBA
620 Kč

Grafomotorická pomůcka pro nejmenší! Doveď kuličku na místo určení pomocí magnetického pera. Vzpomínáte na hraní kuliček? Tato hračka je velmi moderní způsob této hry, pro nejmenší! Kuličky jsou ve hře ukryty, takže se nemohou zakutálet a děti je nemohou polknout.

HABA Magnetický labyrint VLÁČEK
620 Kč

Naprosto unikátní dětská hra, pro rozvoj logického myšlení a motorických schopností Proč nechat Vaše dítě přejíždět jen prstem po obrazovce tabletu, když s Magnetickým labyrintem můžete rozvíjet i jeho logické myšlení? Vhodné pro děti od 2 let. Garantujeme možnost vrácení zboží do 30 dnů od koupě.

HABA Magnetický labyrint HASIČI
620 Kč

Hledáte něco výjimečného, čím zabavíte Vaše dítko? Magnetické hračky jsou u dětí rok od roku oblíbenější! Pomocí magnetického pera veďte kuličky a autíčka napříč labyrintem na místo, kam patří. Kuličky jsou ukryty pod plexisklem, takže nemusíte mít strach, že se někam zakutálejí.

Hape Velká dřevěná motorická kostka
3 570 Kč

‏‏Pro ty nejmenší děti je tu multifukční hrací kostka. Skvělá dřevěná hračka, která děti nejen zabaví, ale rozvíjí. O jejich jemnou motoriku a soustředěnost máte postaráno!

BuitenSpeel Házení na cíl
830 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zkus se trefit polštářkem s pískem do připravného otvoru a snaž se nasbírat co nejvíce bodů. Sada obsahuje 3 terče a 3 různých průměrech (8, 9 a 11 cm) a 6 pískových sáčků. Vhodné pro děti starší 5 let.

Paola Reina Panenka Carla - bílá baletka
1 125 Kč

Panenka je 32 cm vysoká a je vyrobena z kvalitního bezftalátového vinylu.  Vaší holčičce udělá velkou radost nejen svým jedinečným provedením, ale i krásnou vůní vanilky.  Součástí balení je i hřebínek, neboť má panenka nádherné dlouhé česací vlásky. Vhodné pro děti starší 3 let.

HABA Balanční hra Zvířátko na zvířátko
585 Kč

Zvířátka chtějí ukázat, jak vysokou pyramidu jsou schopni udělat! Kdo umístí tučňáka na krokodýla, ovci na tučňáka, hada na ovci, tukana na… Hra podporuje především rozvoj zručnosti a soustředěnosti.

Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně
955 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

‏‏‎Každá malá hospodyňka uvítá pro sebe i svoji panenku tuto krásnou kuchyňku s příslušenstvím, díky kterému se bude cítit jako opravdová kuchařka.

Le Toy Van Petilou Balační věž Afrika
465 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací věž obsahuje:

9 dřevěných stohovacích zvířátek v látkovém pytlíku pomáhá rozvíjet rané vývojové dovednosti v prostředí zábavné hry vyrobeno z kaučukového dřeva navrženo s hladkými, bezpečnými hranami, zdobené netoxickými barvami

Tento stohovač obsahuje 9 divokých dřevěných zvířat včetně…

HABA Stolní hra VLÁČEK

HABA Stolní hra VLÁČEK

Hodnocení: 4,8
798 Kč

Každý jako dítě chtěl být strojvedoucím! Se stolní hrou Haba VLÁČEK se stanete strojvedoucím vlaku a budete si připadat jako v opravdovém vláčku! Hra není jen o házení kostkou, ale především o hýbání mašinkou a nakládání pasažérů. To dětem umožňuje zlepšení motorických schopnosti a logiky.

Hape Kroket
755 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokuste se dostat svou kuličku skrz 4 barevné branky. Obsah: 2 hole, 2 míčky, 4 branky. Vhodné pro děti starší 3 let.

HABA Dřevěná 3D aranžovací mozaika
745 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S dřevěnými kostičkami můžete vytvářet a budovat fascinující vzory a tvary. Nekonečné aranžování a stohování přináší zábavy pro malé i velké. Stavět můžete buď dle vlastní fantazie nebo můžete pro inspiraci použít šablony. Kostičky jsou provedeny v jemných pastelových barvách.

HABA Dřevěná zatloukačka s xylofonem
740 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná hudební zatloučka upoutá pozornost Vašich dětí svým krásným designem. Hračka pomáhá dětem s rozvojem jejich motorických dovedností a zároveň rozvíjí i hudební sluch.  Rozměr: 26 × 23 × 13 cm Vhodné pro děti starší 2 let.  Materiál: dřevo

Hape Dřevěný kávovar
705 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Posezení u kávy není jen pro dospělé. I děti si díky našemu kávovaru a jeho přísluševství mohou vychutnat vynikající kávu. Sada obsahuje: kávovar, šálek, lžičku, cukr a mléko do kávy. Materiál: dřevo Vhodné pro děti od 3 let.

Le Toy Van Miminko do domečku pro panenky
680 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné miminko, kočárek, jídelní židlička, lahvička a mistička – nic víc malá maminka v domečku pro své miminko nepotřebuje. Miminko má ručně šité oblečení, vlněné vlasy a pohyblivé končetiny. Rozměr jídelní židličky: 5 × 6 × 8 cm Vhodné pro děti starší 3 let.

Hape Dřevěný toustovač
649 Kč

Nikdy dříve nebyla snídaně taková legrace… vychutnejte si ji s Vašimi dětmi a nechte se od nich hýčkat a obsluhovat. Balení obsahuje toustovač, 2 toustové chleby, talířek, nůž, med a máslo. Materiál: dřevo Vhodné pro děti od 3 let.

Hape První tkalcovský stav
585 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto dřevěným tkalcovským stavem vytvoří Vaše malé švadlenky nové vzory a vyzkouší si, jak je práce na tkalcovském stavu jednoduchá. Rozměr stavu: 28,5 × 24 × 7,5 cm. Vhodné pro děti starší 3 let.

Le Toy Van Narozeninový dort Vanila
545 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný narozeninový dort se svíčkami a servírovacím nožem. Dort lze rozdělit na 6 dílků, jsou opatřeny suchým zipem. Svíčky lze odejmout. Vhodné pro děti starší 3 let.  Rozměr: 13×13×9 cm

HABA Dřevěné puzzle s úchytem DOPRAVA
280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo správně pozná, které autíčko patří do kterého otvoru? Velké snadno uchopitelné úchyty budou dětem velkou pomocí.  Dřevěná vkládačka pomáhá dětem s rozvojem jemné motoriky.  Počet vkládacích dílků: 8 Vhodné pro děti starší 12 měsíců.

Hape Hudební otočná skříňka
500 Kč

Uklidňující a jemná hračka, která vzbudí ve vašich nejmenších zájem o hudbu. Vhodné pro děti již od narození. Rozměr: 10,8 × 10,4 × 10,8 cm

Le Toy Van Bedýnka s ovocem
494 Kč

‏‏‎Bedýnka obsahuje 5 kusů různobarevného ovoce, které vašim dětem doplní sortiment v obchůdku.   Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů. Ručně domalováno ekologickými barvami. Rozměr: 16×12×6 cmVhodné pro děti starší 2 let.

Le Toy Van Bedýnka se zeleninou
494 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

‏‏‎ ‎​   Ať už v kuchyňce  při vaření, nebo v obchůdku s dobrotami nesmí chybět zelenina:o) Nabízíme vám ji v krásné dřevěné bedýnce, díky které bude mít zelenina vždy svoje místo. Dřevěná bedýnka Le toy Van obsahuje  3 druhy zeleniny a žampióny. Dřevěná zelenina je doplňěna textilními listy.

HABA Terra Kids Dalekohled kovový
535 Kč

Proč nechat děti kazit si oči koukáním do telefonu, když mohou jít ven a díky dalekohledu vidět i to, co by normálně neviděli? Dalekohled má možnost zvětšení až 30-ti násobně. Pro děti skvělý zážitek, když budou moci vidět tak daleko, jako normálně nemohou.

Hape Kuchyňka
456 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňka obsahuje naprosto vše, co by měla hospodyňka v kuchyni mít. Vše je vyrobeno ze dřeva v kombinaci s látkou. Hračka je vyrobena pro děti starší 3 let.

HABA Terra Kids Dalekohled
450 Kč

Voláme všechny průzkumníky světa! Pokud vás baví pozorování ptáků a zvířat z velké vzdálenosti, je tento dalekohled pro Vás to pravé. Funkce zaostření přiblíží lesní zvířata do a Vy je můžete krásně z dálky nerušeně pozorovat. Dalekohled je lehký, skladný a tak se hodí na každou cestu.

Beleduc Knoflíkové puzzle DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKA
415 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné puzzle se čtyřmi vkládacími díly. Každý dílek má knoflíkový úchyt pro lepší manipulaci. Naše knoflíková puzzle lákají svými veselými barvami zvláště ty nejmenší děti, aby se pokusily puzzle složit. Velké knoflíkové úchyty umožňují snadné uchycení jednotlivých dílků i úplně malým dětem.

Vilac Dřevěné magnetky - Iceland
395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné magnetické obrázky s tématem zvířátek z polární krajiny jsou opatřeny magnetickou vrstvou po celé zadní straně, takže velmi dobře drží. Krásně propracovaná ilustrace vybízí děti k vytváření a vyprávění vlastních příběhů. Stylový doplněk na ledničku nebo na dětskou magnetickou tabuli.

HABA Přiřazovací hra BARVY
345 Kč

Jednou z prvních věcí, kterou budete chtít své děti naučit, je rozeznávat jednotlivé barvy. Přiřazovací hra BARVY Vám to usnadní. Budete své děti moci učit, jakou barvu má třeba beruška nebo autíčko. Jednotlivé dílky jsou dostatečně veliké, aby se s nimi dětem dobře manipulovalo.

Little Dutch Velká plyšová velryba ocean mint
310 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato plyšová hračka je 35 cm dlouhá a nádherně měkká. Tkanina má různé textury, které jsou velmi příjemné. Velryba je pěkným doplňkem dětských postýlek a pokojíčků. Ideální na mazelní.   Rozměr 13,5×18×35 cm Vhodná pro děti od narození.

BuitenSpeel Neoprenová síťka na ryby
270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

‏‏‎S touto neoprenovou síťkou Vám neuteče v moři žádná rybka. Rozměr: 22 × 39 cm. Vhodné pro děti starší 3 let.

HABA Dřevěné puzzle s úchytem FARMA
280 Kč

Kdo správně pozná, které zvířátko patří do kterého otvoru? Velké, snadno uchopitelné úchyty budou dětem velkou pomocí.  Dřevěná vkládačka pomáhá dětem s rozvojem jemné motoriky.  Počet vkládacích dílků: 8 Vhodné pro děti starší 12 měsíců.

Hape Barevné koleje

Hape Barevné koleje

Hodnocení: 5
249 Kč

Rozzářete svoji vláčkodráhu pomocí těchto kolejnic v barvě duhy. Sada obsahuje 4 ks kolejí čtyřech různých barev, které se dají spojit do okruhu. Hračka je kompatibilní s tradičními výrobci dřevěných vláčkodráh (např. Ikea, Woody) Hračka je vhodná pro děti starší 18 měsíců.

HABA Textilní knížka ke kočárku PRVNÍ SLOVA
236 Kč

Textilní knížečka, kterou je možné upevnit na madlo kočárku. Obsahuje elementy k objevování a kousání. Rozměr: 10 × 12 cm. Údržba: ruční prací max. 3O°C Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Hape Bábovička Eiffelova věž
105 Kč

Pískoviště je malý dětský svět, kde si děti plní své sny! Co je to ale za sen bez Eiffelovy věže? Jaký je to asi pocit postavit tak honosnou stavbu? Víte, že hra na písku dětem rozvíjí představivost a fantazii?

Hape Bábovička Tádž Mahál
105 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pískoviště je malý dětský svět, kde si děti plní své sny! Co je to ale za sen bez pořádných báboviček? Postavit jednou takovou stavbu velikosti a jedinečnosti Tádž Mahálu. To by bylo něco! Co bylo dříve nemožným se pomalu, ale jistě stává realitou.

Le Toy Van Domeček Cherry Tree Hall
6 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký čtyřpatrový ručně malovaný domeček pro panenky je vysoký 92 cm. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Schodiště prolínající se středem domečku zároveň slouží jako předěl mezi jednotlivými pokoji. Domeček má funkční otvírací okna, okenice a dveře. Střecha je z poloviny odnímatelná.

Le Toy Van Domeček Mayberry Manor
5 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný luxusní třípatrový ručně malovaný domeček Mayberry Manor. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Obsahuje schodiště prolínající se středem domečku. Pokoje jsou odděleny příčnou stěnou.

Little Dutch Dřevěná kuchyňka mint
2 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kuchyňka má varnou desku se dvěma plotýnkami, troubu s otvíracími dvířky, odkládací poličky, dřez s kohoutkem a hodiny. Zároveň kuchyňka obsahuje nádobí, koření a rukavici na vaření. Knoflíky plynového sporáku a trouby vydávají klikací zvuky, když je jimi otáčeno.

Little Dutch Panenka Julia
460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s krásnou Julií. Tato roztomilá plyšová mazlící panenka od Little Dutch v šatech by se ráda stala tvou kamarádkou.  Ze všeho nejradši má Julia vycházky v dřevěném kočárku LittleDutch Panenka je vysoká 35 cm.  Vhodné pro děti od narození.  Rozměr: 9 × 35 × 6 cm.

BuitenSpeel Vodní balón
555 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připojte balón na zahradní hadici s vodou. Díky vzniklému tlaku bude z balónů stříkat voda všude po okolí. Míč vytvoří příjemné letní osvěžení.  Průměr míče je 50 cm.

Le Toy Van Dřevěný kočárek Sweet Dreams
2 725 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherný kočárek ve Vintage stylu vhodný pro panenky o velikosti do 30 cm. Kočárek je dokonalým doplňkem jídelní židle a dětské postýlky značky Le Toy Van.Dřevěný kočárek pro panenky byl navržen v klasickém tradičním a estetickém stylu s pěknými a jemnými detaily.

Le Toy Van Domeček Blue Bird Cottage
3 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní dvoupatrový ručně malovaný dřevěný domeček pro panenky obsahuje 37 kousků nábytku. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Schodiště uprostřed domečku rozděluje opticky spodní patro na dva pokoje. Domeček má funkční otvírací okna, okenice, dveře a odnímatelnou třpytivou střechu.

Vilac Dřevěný obchod
3 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný prodejní stánek, s kterým si děti mohou hrát na tradiční prodejce na městských trzích. Stánek vysoký 110 cm je pro tuto hru naprosto perfektní.

Paola Reina Panenka Paola
1 165 Kč

Paola má dlouhé světlé vlasy a hnědé oči. Je oblečena do bílých šatů s obrázky Mickey Mouse a šedých punčocháčů. Na nohou má vyšší černé boty na tkaničky. Jako doplněk má černou kabelku ve tvaru Mickeyho hlavy. Panenka je 32 cm vysoká a vyrobená z kvalitního vinylu.