10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Widmann Paruka Tekno růžová neonová Widmann Paruka Tekno růžová neonová
Widmann Paruka Tekno růžová neonová

Paruka Tekno růžová neonová je uletěná paruka svítící pod UV světlem. Kvalitní paruka Tekno je balena v průsvitné umělohmotné krabičce. Vhodná na karnevalový večírek.

můžete mít 16.7.

Widmann Paruka Víla zelená neonová Widmann Paruka Tekno růžová neonová
Widmann Paruka Víla zelená neonová

Paruka Víla zelená je paruka neonové barvy, která je balena v sáčku se závěsným otvorem. Je vhodná na karneval nebo Halloween.

můžete mít 16.7.

Widmann Pavučina s dvaceti pavouky Widmann Paruka Tekno růžová neonová
Widmann Pavučina s dvaceti pavouky

Pavučina s dvaceti pavouky je umělá imitace pavučiny s dvaceti černými plastovými pavouky. Perfektní dekorace na karneval nebo Halloween. Hmotnost pavučiny je 500 g.

můžete mít 16.7.

Widmann Velká barevná paruka pro klauna Widmann Velká barevná paruka pro klauna
Widmann Velká barevná paruka pro klauna

Velká barevná paruka pro klauna je žertovná rozcuchaná paruka pro dospělé vhodná na každou karnevalovou oslavu. Paruka pro klauna je v průhledném sáčku.

můžete mít 16.7.

Winkee Deštník ve tvaru střelné zbraně Widmann Velká barevná paruka pro klauna
Winkee Deštník ve tvaru střelné zbraně

Deštník ve tvaru střelné zbraně je originální deštník, který je věrnou napodobeninou zbraně. Složený v pěkném obalu ho lze nosit na rameni jako skutečnou zbraň. Rukojeť je z plastu a tak, jak na zbrani, je na ní spoušť, kterou když stisknete, deštník se otevře.

můžete mít 16.7.

Winkee Hrnek na kávu s malou placatkou Widmann Velká barevná paruka pro klauna
Winkee Hrnek na kávu s malou placatkou

Některé rána vám káva jednoduše nestačí. Bílý keramický hrnek na kávu Extra Shot má originální příslušenství – hnědý kožený pásek na suchý zip, do kterého je zastrčena úhledná malá placatka z nerezavějící oceli. Můžete si tak zvolit extra dávku, kterou si zpříjemněte svůj den.

můžete mít 16.7.

Winkee Hrnek pro milovníky golfu Winkee Hrnek pro milovníky golfu
Winkee Hrnek pro milovníky golfu

Hrnek pro milovníky golfu je pěkný porcelánový hrnek s golfovým hřištěm na vnější straně a golfovou holí s míčkem. Pomocí něj si můžete procvičovat své golfové schopnosti, aniž byste opustili svou kancelář. Hrnek pro milovníky golfu je pěkný dárek pro všechny milovníky golfu.

můžete mít 16.7.

Winkee Hydro váza Blossom Winkee Hrnek pro milovníky golfu
Winkee Hydro váza Blossom

Stylová hydro váza ze dřeva a skla má prostor pro tři rostlinky. Můžete ji využít jako vázu na čerstvé či sušené květiny nebo jako pěstitelskou stanici. Chcete-li v ní nechat zakořenit odřezky pokojových rostlin, stačí je vložit do vody ve váze.

můžete mít 16.7.

Winkee Hydro váza Fleur Winkee Hrnek pro milovníky golfu
Winkee Hydro váza Fleur

Stylová hydro váza ze dřeva a skla má po bocích prostor pro dvě rostlinky. Můžete ji využít jako vázu na čerstvé či sušené květiny nebo jako pěstitelskou stanici. Chcete-li v ní nechat zakořenit odřezky pokojových rostlin, stačí je vložit do vody ve váze.

můžete mít 16.7.

Winkee Hydro váza Lilly Winkee Klasická sklenice na whisky s držákem na doutníky
Winkee Hydro váza Lilly

Stylová hydro váza ze dřeva a skla má prostor pro jednu rostlinku. Můžete ji využít jako vázu na čerstvé či sušené květiny nebo jako pěstitelskou stanici. Chcete-li v ní nechat zakořenit odřezky pokojových rostlin, stačí je vložit do vody ve váze.

můžete mít 16.7.

Winkee Klasická sklenice na whisky s držákem na doutníky Winkee Klasická sklenice na whisky s držákem na doutníky
Winkee Klasická sklenice na whisky s držákem na doutníky

Dopřejte si opojnou chuť doutníku, zatímco popíjíte svůj oblíbený drink. Stylová sklenice na whisky, koňak, nebo jiný alkoholický nápoj podrží váš doutník při pití. Originální sklenice s nevšedním designem představuje díky vytvarovanému otvoru na doutníky ideální způsob ukončení skvělého dne.

můžete mít 16.7.

Winkee Laboratorní zkumavky na pití Winkee Klasická sklenice na whisky s držákem na doutníky
Winkee Laboratorní zkumavky na pití

Laboratorní zkumavky na pití jsou malé skleněné panáky, které jsou důkazem toho, že pít alkohol se dá i netradičně. Jak na to? Do zkumavek nalijete vzorky a laboratorní výzkum může začít.

můžete mít 16.7.

Winkee Měřič na špagety ve tvaru plátku sýra Winkee Moderní sklenice na whisky s držákem na doutníky
Winkee Měřič na špagety ve tvaru plátku sýra

Stává se vám často, že vyhodíte zbytky špaget, protože jste je uvařili příliš mnoho? Tato originální kuchyňská vychytávka ve tvaru plátku švýcarského sýra vám pomůže odměřit to správné množství. Jednotlivé otvory jsou určeny pro měření počtu porcí oblíbených těstovin.

můžete mít 16.7.

Winkee Moderní sklenice na whisky s držákem na doutníky Winkee Moderní sklenice na whisky s držákem na doutníky
Winkee Moderní sklenice na whisky s držákem na doutníky

Dopřejte si opojnou chuť doutníku, zatímco popíjíte svůj oblíbený drink. Stylová sklenice na whisky, koňak, nebo jiný alkoholický nápoj podrží váš doutník při pití. Originální sklenice s nevšedním designem představuje díky vytvarovanému otvoru na doutníky ideální způsob ukončení skvělého dne.

můžete mít 16.7.

Winkee Nůžky na krájení a servírování pizzy Winkee Moderní sklenice na whisky s držákem na doutníky
Winkee Nůžky na krájení a servírování pizzy

Už máte dost nerovnoměrných, asymetrických a náhodně nakrájených kousků pizzy? Tyto nůžky na pizzu vyřeší všechny vaše problémy. Jejich použitím dosáhnete dokonale nařezané a rovnoměrné plátky pizzy. To znamená, že každý dostane stejné množství jídla.

můžete mít 16.7.

Winkee Oddělovač žloutků Mr. Chef Winkee Oddělovač žloutků - ptáček v hnízdě
Winkee Oddělovač žloutků Mr. Chef

Možná si myslíte, že není dobrý nápad mít ve své kuchyni vyhlášeného šéfkuchaře, ale tento vám zaručeně pomůže, protože je to vtipný a praktický oddělovač vaječných žloutků. Originální kuchyňská pomůcka je vyrobena z kvalitní keramiky a působí jako přísný kuchař.

můžete mít 16.7.

Winkee Oddělovač žloutků - ptáček v hnízdě Winkee Oddělovač žloutků - ptáček v hnízdě
Winkee Oddělovač žloutků - ptáček v hnízdě

Tento roztomilý malý zelený ptáček vám pomůže s vajíčkem jiným způsobem, jak byste to od něj očekávali. Má totiž speciální schopnost – dokáže oddělit žloutek od vaječného bílku. Tato designová vychytávka určitě udělá radost každé malé či velké hospodyňce při vaření nebo pečení. Cena je za 1 kus.

můžete mít 16.7.

Winkee Otvírák na lahve Sekerka Winkee Oddělovač žloutků - ptáček v hnízdě
Winkee Otvírák na lahve Sekerka

Originální otvírák na láhve ve tvaru sekerky by neměl chybět ve výbavě žádného správného chlapa a zároveň milovníka piva. Tento originální otvírák, který je tvarován jako malá sekyrka, vzbudí respekt okolí a zároveň pobaví vaše přátele a známé při jakékoli příležitosti.

můžete mít 16.7.

Winkee Puzzle Pizza v originální krabici 500 ks Winkee Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny
Winkee Puzzle Pizza v originální krabici 500 ks

Při skládání této netradiční stavebnice puzzle byste raději neměli být hladoví. Pizza puzzle do sebe lehce zapadají a po poskládání vypadají jako čerstvě upečená lahodná salámová pizza. Budete v pokušení si zakousnout!

můžete mít 16.7.

Winkee Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny Winkee Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny
Winkee Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny

Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny je vhodná na většinu hrnců. Je odolná vůči teplu, proto je ideální na nalévání polévek, slévání těstovin nebo vyprazdňování kapalin. Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny je vhodná pro použití v myčce.

můžete mít 16.7.

Winkee Sítko na čaj Delfín Winkee Silikonová výlevka na hrnec ve tvaru kachny
Winkee Sítko na čaj Delfín

Toto zábavné sítko na sypaný čaj ve tvaru krásného delfína je stylovým a zároveň praktickým doplňkem do každé kuchyně. Pokud vaše děti dosud odmítaly pít čaj, díky tomuto milému sítku si jej zaručeně oblíbí. Produkt je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu. Cena je za 1 kus.

můžete mít 16.7.

Winkee Sítko na čaj Hroch Winkee Sítko na čaj Mořský koník
Winkee Sítko na čaj Hroch

Toto nádherné sítko na sypaný čaj ve tvaru hrocha je stylovým a zároveň praktickým doplňkem do každé kuchyně. Pokud vaše děti dosud odmítaly pít čaj, díky tomuto milému sítku si ho zaručeně oblíbí. Produkt je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu. Cena je za 1 kus.

můžete mít 16.7.

Winkee Sítko na čaj Jednorožec Winkee Sítko na čaj Mořský koník
Winkee Sítko na čaj Jednorožec

Toto nádherné sítko na sypaný čaj ve tvaru jednorožce je stylovým a zároveň praktickým doplňkem do každé kuchyně. Pokud vaše děti dosud odmítaly pít čaj, díky tomuto milému sítku si ho zaručeně oblíbí. Produkt je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu. Cena je za 1 kus.

můžete mít 16.7.

Winkee Sítko na čaj Mořský koník Winkee Sítko na čaj Mořský koník
Winkee Sítko na čaj Mořský koník

Toto nádherné sítko na sypaný čaj ve tvaru mořského koníka je stylovým a zároveň praktickým doplňkem do každé kuchyně. Pokud vaše děti dosud odmítaly pít čaj, díky tomuto milému sítku si ho zaručeně oblíbí. Produkt je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu. Cena je za 1 kus.

můžete mít 16.7.