MASUTAZU s.r.o.

MASUTAZU Rukavice MMA RED, XL

MASUTAZU Rukavice MMA RED

365 Kč

Rukavice MMA RED – vhodné pro zápasníky MMA, Ju-Jitsu, Grapplingu. Rukavice jsou vyrobeny z eko-kůže. Výhodou materiálu je velká pevnost, odolnost a vysoká prodyšnost, splňují tak všechny požadavky pro MMA bojových umění. Rukavice perfektně sedí na rukou a jejich upevnění je zajištěno suchým zipem.

MASUTAZU Kimono Basic 350 g, bílá, 130 cm

MASUTAZU Kimono Basic 350 g, bílá

490 Kč

Čistě bílé kimono ve struktuře rýžového zrna. Elegantní design a střih kabátu, příjemné na tělo, pohodlné. Novinka od naší značky Vás okouzlí vynikajícím poměrem kvality a ceny, vyrobeno z kvalitní 100 % bavlny, Kabát s tuhým límcem. Lehké a pevné kimono na judo tréninky i závody.

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, modrá, 170

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, modrá

1 250 Kč
1 100 Kč

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílé a modré barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty všech věkových kategorií. Kimono se zesílenými vyztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké. Dodáváme včetně bílého pásku.

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g, růžová, 140 cm

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g, růžová

1 590 Kč
1 480 Kč

Kimono IZANAMI v gramáži 450 s jedinečným zobrazením samuraj girl uvnitř zad metodou sublimační tisku na látku. Nejnovější model pro začátečníky i pokročilé za velmi příznivou cenu. Kimono s elegantním designem a střihem vám zaručí pohodlí i při největším úsilí. Revoluce v kimonech na českém trhu.

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g , 100cm

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g ,modrá

1 420 Kč
1 300 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimono IZANAMI v gramáži 450 s jedinečným zobrazením samuraj girl uvnitř zad metodou sublimační tisku na látku. Nejnovější model pro začátečníky i pokročilé za velmi příznivou cenu. Kimono s elegantním designem a střihem vám zaručí pohodlí i při největším úsilí. Revoluce v kimonech na českém trhu.

MASUTAZU Černý pásek se zlatou výšivkou "JUDO", Šíře 5 cm , 280 cm

MASUTAZU Černý pásek se zlatou výšivkou "JUDO", Šíře 5 cm

355 Kč

Černý pásek ke kimono s nášivkou a se zlatou výšivkou japonskými znaky v překladu znamenajícími JUDO. Pevný a odolný černý pásek je vyroben z velmi kvalitní 100 % bavlny a je několikrát prošitý. Černý pás je určen pro nositele mistrovského stupně. Šíře pásku je 5 cm.

MASUTAZU Kimono VASHI 2, bílá, 190

MASUTAZU Kimono VASHI 2, bílá

1 065 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejoblíbenější model kimona u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyrábíme v bílé a modré barvě.Gramáž kimona je 450 g. Kimono se zesílenými výztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké, vhodné pro trénink i závody. Kimono je dodáváno včetně bílého pásku.

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g, bílá, 110 cm

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g, bílá

1 150 Kč

Kimono IZANAMI v gramáži 450 s jedinečným zobrazením samuraj girl uvnitř zad metodou sublimační tisku na látku. Nejnovější model pro začátečníky i pokročilé za velmi příznivou cenu. Kimono s elegantním designem a střihem vám zaručí pohodlí i při největší námaze. Revoluce v kimonech na českém trhu.

MASUTAZU Kimono VASHI 2, modrá, 180 cm

MASUTAZU Kimono VASHI 2, modrá

1 190 Kč
1 110 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílé a modré barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty a závodníky všech kategorií. Vyrobeno ze 100% bavlny ve struktuře rýžového zrna. Kimono s vyváženou gramáží ocení každý judista.

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, bílá, 210

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, bílá

1 340 Kč
1 190 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílém a modrém provedení. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty všech věkových kategorií. Kimono se zesílenými výztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké. Dodáváme včetně bílého pásku.

-22%
MASUTAZU Kimono KIDS PASSION, bílá, 140 cm

MASUTAZU Kimono KIDS PASSION, bílá

898 Kč
699 Kč

Kimono KIDS PASSION – Oblíbený model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona jsou vyráběna v gramáži 350 v bílé barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i judisty závodníky všech kategorií. Vyrobeno ze 100% bavlny ve struktuře rýžového zrna. Kimono s vyváženou gramáží ocení každý judista