Mahoosive Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky T280
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný motýlek T279 je vytvořený z lehkého, elegantního dřeva s jedinečným vzorem, a je doplněn velmi kvalitní látkou. Lehký materiál zajistí, že dřevěný motýlek T279 na krku ani neucítíte. Elastický, regulovatelný pásek zajistí, že dřevěný motýlek snadno nasadíte na jakýkoliv krk.

MXM Odporová guma 7-16kg - 208cm, červená
219 Kč

Posilovací gumy (expandéry) jsou ideální jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. S odporovou gumou procvičíte veškeré partie vašeho těla.

Secutek Dětské GPS hodinky Secutek SWX-KT06 Modré
1 795 Kč

Hodinky Secutek SWX-KT06 potěší nejen všechny předškoláky, ale také jejich rodiče. Jako všechny hodinky, i tyto umožní Vašemu dítěti sledovat aktuální čas, navíc disponují množstvím dalších praktických funkcí.

Secutek 4G LTE Fotopast SST-801LTE - 16MP, IP65
5 995 Kč

Fotopast je zařízení, které se nejčastěji používá pro sledování pohybu divoké zvěře. Skvěle ale také poslouží jako efektivní zabezpečovací zařízení k ochraně vašeho majetku před zloději a vandaly nebo k odhalení pohybu neoprávněných osob na soukromém pozemku.

Esonic MQ-U350 - diktafon ve flash disku, výdrž baterie 25 dní
2 295 Kč

Esonic MQ-U350 je nástupcem nejpopulárnějšího minidiktafonu ve flash disku MQ-U300. Nová verze MQ-U350 má vyřešené nešvary, které úspěšného předchůdce dělily od dokonalosti. Oproti úspěšnému modelu MQ-U300 umožňuje tento diktafon záznam data a času u každé nahrávky a navíc má posílenu paměť na 8GB…

Secutek GPS hodinky pro děti Secutek SWX-KT03 Černé
1 995 Kč

Hodinky Secutek SWX-KT03 černé jsou spojením digitálních hodinek pro děti a GPS lokátoru v jediném zařízení. Hodinky jsou vhodné pro všechny děti, ať už předškoláky nebo školáky na prvním stupni ZŠ, které rodiče chtějí vést k samostatnosti, ale nechtějí ještě pořizovat první mobilní telefon.

MXM Univerzální hrazda do dveří 60-100cm
299 Kč

Nebaví vás již cvičit v posilovně a chtěli byste cvičit doma? Pokud ano, tak právě pro vás je zde univerzální hrazda. Je vhodná zejména pro posilování zádových partií, břicha i paží. Univerzální hrazda do dveří je vhodná pro pravidelné i občasné posilování v „domácí posilovně“.

SupFire Supfire LED čelovka Cree LED 280lm, USB-C, Li-ion
495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka s kombinovaným světlem je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou o výkonu 2 watty, která nabízí světelný tok až 280 lumenů. Její výkon poskytuje dosvit až do vzdálenosti 150 metrů.

Secutek WiFi IP videozvonek DBV02P s RFID čtečkou + 433MHz zvonek
4 995 Kč

Unikátní kombinace WiFi videotelefonu, komunikujícího přes mobilní s vnitřní vyzváněcí jednotkou, která díky využití 433MHz frekvence může být až 50 metrů vzdálená od venkovního videotelefonu. Jedná se o kombinaci, kterou většina našich klientů dlouhodobě preferuje.

MXM Škálovatelný gumový expandér (11ks)
349 Kč

Přenosný set posilovacích gum s pěnovou rukojetí a kotníkovými pásky nabízí 5 stupňů obtížnosti. Lze použít až na 50 cviků. 5 kousků gum lze použít až na 50 různých cviků. Vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Celý set lze dát do látkové tašky a vy ho tak můžete vzít kamkoli.

Secutek WiFi Fotopast SST-WiFi810 - 20MP, IP65
3 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fotopast je zařízení, které se nejčastěji používá pro sledování pohybu divoké zvěře. Skvěle ale také poslouží jako efektivní zabezpečovací zařízení k ochraně vašeho majetku před zloději a vandaly nebo k odhalení pohybu neoprávněných osob na soukromém pozemku.

MXM Reflexní boxovací míček
189 Kč

Zlepšete fyzickou kondici, koordinaci i vaše reflexy extrémně zábavnou formou pomocí reflexního boxvacího míčku.

Secutek Digitální dveřní kukátko STZ-DB006P s WiFi
4 495 Kč

Evidence návštěv co stiskli zvonek, i těch co se jenom pohybovali před dveřmi, možnost online náhledu přes mobilní telefon, obousměrná komunikace v reálném čase a mnoho dalších užitečných funkcí, nabízí speciální digitální dveřní kukátko s WiFi Secutek STZ-DB006P.

SupFire Supfire LED čelovka CREE XML-T6 LED 900lm, 4xAA Ni-MH baterie
1 395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou CREE XML-T6 LED o výkonu 16 wattů, která dosahuje svítivosti až 1040 lumenů.

SupFire Supfire LED čelovka CREE-XPE2 LED 300lm, USB, Li-ion
2 395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka s kombinovaným světlem je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou CREE-XPE2 LED o výkonu 5 wattů, která nabízí světelný tok až 300 lumenů.

MXM Závěsný posilovací systém
399 Kč

Závěsný posilovací systém  je vyroben ve vysoké kvalitě a celá sada obsahuje: dva pevné popruhy zakončené gumovými (TPR) madly pro ruce či nohy prodlužovací popruh s karabinou prodlužovací popruh (pro kotevní body s obvodem vyšším než 25 cm, např.

Esonic MQ-99 diktafon v propisce, 8GB
1 695 Kč

Esonic MQ-99 je novým modelem špičkové propisky s diktafonem, který má oproti předchozím modelům několik vylepšení. První podstatnou změnou je záznam data a času u každé nahrávky a navíc má posílenou paměť na 8GB.

Secutek SST-801A
1 995 Kč

Fotopast je maskovaná kamera určená především pro venkovní použití. Nejčastěji se využívá ke sledování divoké zvěře, ale uplatnění nalezne i jako bezpečnostní kamera k ochraně majetku nebo pro kontrolu neoprávněného pohybu v určité lokaci.

SupFire Supfire LED čelovka JIGNRUI XG2 LED 273lm, USB, Li-ion
655 Kč

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka s kombinovaným světlem je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou Jingrui XG2 LED o výkonu 5 wattů, která nabízí světelný tok až 300 lumenů.

Secutek SWX-GW500S Růžové
1 295 Kč

Dětské hodinky s GPS lokátorem, svítilnou a možností pořizování fotografií skrze vestavěnou kameru.

SupFire Supfire LED čelovka JIGNRUI XG2/COB LED 300lm, USB-C, Li-ion
595 Kč

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka s kombinovaným světlem je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou JIGNRUI XG2/COB LED o výkonu 5 wattů, která nabízí světelný tok až 300 lumenů.

Esonic Diktafon Esonic MQ-L500 v powerbance, 16GB
2 495 Kč

Diktafon v powerbance Esonic MQ-L500 je dalším šperkem mezi kamuflovanými diktafony. Disponuje všemi výhodami jako velmi úspěšný Esonic MQ-U350 a navíc má ještě pětinásobnou výdrž v módu detekce zvuku. Mikrofon v tomto diktafonu je velmi dobře maskován.

Secutek Mini diktafon s praktickým klipem Modrý
795 Kč

Mini diktafon s praktickým klipem, který může posloužit k nahrávání přednášek, školení, či rozhovorů. Na rozdíl od většinu diktafonů v podobné ceně umožňuje nastavit datum a čas nahrávky. Další vychytávkou je okamžitá možnost přehrání záznamů pomocí dodávaných sluchátek.

MXM Zahradnické rukavice s drápy
149 Kč

Šikovné hrabací rukavice s drápy, které při práci na zahrádce nahradí hned několik nástrojů. Snadno se s nimi hrabe zemina, takže můžete plít, sázet a upravovat svou zahrádku bez obav že si zničíte klasické rukavice, nebo dokonce své ruce. To vše je možné díky speciálním hrotům z plastu.

MXM Sada odporových gum 0-45kg, 4ks
749 Kč

Zvýhodněná sada 4 kusů odporových gum pro efektivní cvičení doma. Posilovací gumy (expandéry) jsou ideální jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. S odporovou gumou procvičíte veškeré partie vašeho těla.

Secutek Bezpečnostní pouzdro pro bezklíčové auta SAI-OT71
329 Kč

Bezpečnostní pouzdro pro bezklíčové auta Secutek SAI-OT71 je ochranné pouzdro, které díky speciální vložce blokující signál zabraňuje bezdrátové komunikaci s okolím bez vašeho vědomí. Pouzdro má elegantní vzhled umělé kůže a zapíná se suchým zipem.

SupFire Supfire LED čelovka Jing Rui XD LED 100lm, USB, Li-ion
299 Kč

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou o výkonu 2 wattů, která dosahuje svítivosti až 100 lumenů. Její výkon poskytuje dosvit až do vzdálenosti 55 metrů.

LED LINE Led Line LED žárovka G4/MR11 3W 255lm teplá (20W)
89 Kč

Patice – G4/MR11 Příkon – 3W Světelný tok – 255lm Napájení – 12V – stejnosměrné DC Barva světla – teplá 3000K Úhel osvětlení – 38° Životnost – až 30 000h Rozměr (mm) – průměr 35, délka 36

MXM Sada odporových gum 0-40kg, 3ks
477 Kč

Zvýhodněná sada 4 kusů odporových gum pro efektivní cvičení doma. Posilovací gumy (expandéry) jsou ideální jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. S odporovou gumou procvičíte veškeré partie vašeho těla.

SupFire Supfire LED čelovka Jing Rui XD LED 160lm, USB, Li-ion
445 Kč

Praktická a výkonná nabíjecí LED čelovka s kombinovaným světlem je ideálním pomocníkem do tmavých prostor, ve kterých potřebujete mít volné ruce. Je vybavena kvalitní LED diodou o výkonu 2 watty, která nabízí světelný tok až 160 lumenů. Její výkon poskytuje dosvit až do vzdálenosti 125 metrů.

MXM Odporová guma 15-30kg - 208cm, zelená
299 Kč

Posilovací gumy (expandéry) jsou ideální jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. S odporovou gumou procvičíte veškeré partie vašeho těla.

LEDOM Ledom LED reflektor 50W 3500lm denní
299 Kč

Příkon – 50W Světelný tok – 3500lm Napájení – 230V Barva světla – denní 4000K Úhel osvětlení – 120° Životnost – až 50 000h Rozměr d/š/v (mm) – 205 / 30 / 160