mcePharma FAST Sleep - tablety s melatoninem a rostlinnými extrakty - 60 tablet
419 Kč

Nemůžete usnout? Máme řešení!

První tableta s melatoninem v ČR, která se rozpouští v ústech do jedné minuty. Díky okamžitému uvolnění melatoninu navozuje rychlý spánek, hluboký spánek a čerstvost při probuzení je zaručena v důsledku postupného uvolňování přidaných rostlinných výtažků a vitaminů.

mcePharma Vitamin D ODT 1000 IU, 30 tablet
179 Kč

Vitamin D je nesmírně důležitý pro podporu imunitního i nervového systému, zdravých kostí a svalů.

Doplněk stravy v inovativní formě tablet rozpustných v ústech pro jednodušší užití a vstřebatelností přímo v ústech, bez nutnosti zapíjet a s úžasnou pomerančovou chutí tablet.

mcePharma No Stress ODT - duševní pohoda, 30 tablet
299 Kč

Skoncujte se stresem jednou provždy!

Jedinečný přípravek s rostlinnými extrakty z meduňky, magnolie a čajovníku s L-theaninem, které přispívají k lepšímu zvládání stresu a napětí.

Také obsahuje vitamin skupiny B pro zklidnění mysli i těla, pro pozvednutí nálady a relaxaci.

mcePharma BEAUTY BOOSTER s vitaminem C, 300g
890 Kč

Dávka klinicky ověřených, vysoce vstřebatelných kolagenních peptidů Peptan® s prokázanou vysokou vstřebatelností a anti-aging efektem pro zlepšení pružnosti a hydrataci pokožky.

mcePharma Colostrum pet

mcePharma Colostrum pet

Hodnocení: 1
455 Kč

Colostrum pet je čistě přírodní sypká krmná surovina, jedná se o kravské prvotní mateřské mléko, s vysokým obsahem imunoglobulinů, vitaminů a minerálů.

Určeno k podpoře růstu, imunity nebo při rekonvalescenci. Colostrum pet je skvělý zvláště v prvních hodinách po porodu k posílení životaschopnosti.

mcePharma Vitamin C, 60 tablet
109 Kč

Základní podpora vaší imunity.

Vitamin C významným způsobem přispívá k udržení normální funkce našeho imunitního systému, zároveň je považován za jeden z nejdůležitějších vitamínů v našem těle.

mcePharma Proteinový nápoj s kolagenem- příchuť tropical, 525 g
699 Kč

Skvělý letní drink s jedním gramem cukru i tuku zároveň! Hýčkejte své tělo a dopřejte mu tu správnou výživu. Prvotřídní koktejl, který kombinuje účinky 10.000 mg vysoce vstřebatelných kolagenních peptidů prvotřídní značky Peptan®, vitaminů B2, C a stopových prvků selenu a zinku.

Prostate support, 60 tablet
319 Kč

Speciálně vyvinuto pro muže, obsahuje kombinaci extraktu Serenoi plazivé a vysoce biodostupný standardizovaný extrakt Kurkumy dlouhé (95 % kurkuminu a dalších kurkuminoidů), které přispívají k normální funkci prostaty.