miraponozky.cz

PVP Chromý Pracovní ponožky, 37 - 38

PVP Chromý Pracovní ponožky

175 Kč 35 Kč/ks

Pracovní hladké ponožky vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Díky elastickým zónám v místě kotníku a chodidla dobře drží na noze. Boční větrací kanálky pro odvod vlhkosti. Tříčtvrteční délka lýtka. Cenově příznivá varianta pracovních ponožek v balení po 5 párech, mix barev.

MIRA Vysoké outdoorové podkolenky, modrá, 42 - 44

MIRA Vysoké outdoorové podkolenky

122 Kč 122 Kč/ks

Outdoorové sportovní hladké elastické podkolenky pro teplejší dny vyrobené v České republice firmou PVP Chromý pod značkou MIRA. Zesílením pleteniny v místě chodidla jsou podkolenky vhodné i pro vysokou zátěž. Levé a pravé provedení designu.

PVP Chromý Volné ponožky, bílá, 37 - 38

PVP Chromý Volné ponožky

162 Kč 54 Kč/ks

Ponožky bez gumiček s nízkým svěrem lemu, pohodlné pro každodenní nošení vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Vhodné při křečových žilách, při natékajících nohách i pro diabetiky. Klasická délka lýtka.

MIRA Sportovní ponožky Racing bílé, neonová zelená, 45 - 47

MIRA Sportovní ponožky Racing bílé

228 Kč 76 Kč/ks

Sportovní funkční antibakteriální elastické hladké ponožky vyrobené v České republice firmou PVP Chromý pod značkou MIRA. Speciální vlákno POP Siltex je obohacené o antibakteriální přísady na bázi biogenických iontů stříbra, které neškodí tělu ani životnímu prostředí.

PVP Chromý Reflexní ponožky tmavé, žlutá, 39 - 41

PVP Chromý Reflexní ponožky tmavé

294 Kč 98 Kč/ks

Sportovní elastické hladké ponožky s reflexním prvkem, vhodné na běh, cyklistiku a další sporty vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Pro větší bezpečnost při snížené viditelnosti je zadní část ponožky opatřena reflexním proužkem odrážejícím světlo.

PVP Chromý Ponožky zimní vločka, bílá, 42 - 44

PVP Chromý Ponožky zimní vločka

228 Kč 76 Kč/ks

Teplé celofroté elastické ponožky s volným lemem, který se dá ohrnovat na výšku dle potřeby vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Velmi pohodlné ponožky se zimním motivem vločky pro chladnější dny, vhodné pro běžné nošení i venkovní aktivity. Odstíny barev a vzory se mohou mírně lišit.

PVP Chromý Veselé autoponožky, bílá, 42 - 44

PVP Chromý Veselé autoponožky

195 Kč 65 Kč/ks

Moderní pestré bavlněné elastické ponožky s kontrolkami z palubní desky, pro běžné nošení vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Díky použitému elastanu dobře drží na noze. Tříčtvrteční délka lýtka. Odstíny barev a vzory se mohou mírně lišit.

PVP Chromý Froté norský vzor, bílá/černá, 37 - 38

PVP Chromý Froté norský vzor

246 Kč 82 Kč/ks

Silné celofroté ponožky s atraktivním norským vzorem vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Ponožky jsou vhodné do chladných dnů, pro běžné nošení i venkovní aktivity. Klasická délka lýtka. Odstíny barev a vzory se mohou mírně lišit.

PVP Chromý Reflexní ponožky nízké, žlutá, 37 - 38

PVP Chromý Reflexní ponožky nízké

294 Kč 98 Kč/ks

Sportovní funkční elastické nízké hladké ponožky s reflexním prvkem, vhodné na běh, cyklistiku a další sporty vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Pro větší bezpečnost při snížené viditelnosti je zadní část ponožky opatřena reflexním proužkem odrážejícím světlo. Výrazné neonové barvy.

PVP Chromý Snowboard thermo, bílá, 45 - 47

PVP Chromý Snowboard thermo

318 Kč 106 Kč/ks

Teplé froté antibakteriální thermo ponožky se zesíleným chodidlem vyrobené v České republice firmou PVP Chromý, vhodné pro zimní sporty i běžné nošení. Díky elastickým zónám v místě kotníku a chodidla dobře drží na noze.

PVP Chromý Thermo froté, tmavě šedá, 39 - 41

PVP Chromý Thermo froté

246 Kč 82 Kč/ks

Silné celofroté teplé ponožky v tmavě šedé barvě vyrobené v České republice firmou PVP Chromý. Ponožky jsou vhodné do chladných dnů, pro sport, běžné nošení i venkovní aktivity. Klasická délka lýtka. Odstíny barev a vzory se mohou mírně lišit.

PVP Chromý ProActive ponožky neonové, růžová, 42 - 44

PVP Chromý ProActive ponožky neonové

228 Kč 76 Kč/ks

Celofroté ponožky pro chladnější dny, vhodné pro běžné nošení i venkovní aktivity vyrobené v České republice firmou PVP Chromý.
Klasická délka lýtka, výrazné neonové barvy. Odstíny barev a vzory se mohou mírně lišit.