MITYA Dámský klobouk Melissa L
150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský klobouk Melissa.

Bez problémů v něm můžete vyrazit do společnosti, do práce.
Složení: 98% bavlna, 2% elastan.
Barva: zelená, smetanová, motiv.
Země původu ČR.

MITYA Dámská sukně se šortkami Oxana XS
450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vypadá na první pohled jako obyčejná sukně, skrývá v sobě však šortky. Měkký, na nošení velmi pohodlný materiál i střih. Můžete v nich vyrazit do společnosti, do práce. Složení: 100% bavlna. Barva:  růžová, smetanová. Motiv: puntíky. Země původu ČR.

MITYA Pružné dámské kraťasy Melissa S
420 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netlačí, na těle se přizpůsobí. Měkký, na nošení velmi pohodlný materiál i střih.Můžete v nich vyrazit do společnosti, do práce .Složení: 98% bavlna, 2% elastan.Barva: zelená, smetanová, motiv.Země původu ČR.

MITYA Dámská krátká halenka Oxana S
450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S krátkymi rukávy. Bez zapínání a podšívky. Měkký, na nošení velmi pohodlný materiál i střih. Můžete v nich vyrazit do společnosti, do práce. Složení: 100% bavlna. Barva:  růžová, smetanová. Motiv: puntíky. Země původu ČR.

MITYA Dámská pruhovaná košile bez rukávů Oxana S
600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská pruhovaná košile bez rukávů Oxana

Pohodlná dámská košile, která má originální střih, Tak neváhejte, protože proužky jsou stále v módě. Měkký, na nošení velmi pohodlný materiál i střih. Můžete v nich vyrazit do společnosti, do práce. Složení: 100% bavlna.

MITYA Dámské kraťasy OXANA XS
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní dámske šorty v elegantním provedení.doplněny páskem.Můžete v nich vyrazit do společnosti, do práce i na výlet.Složení: polyester 100%Barva: velbloudí.

MITYA Pruhované dámské kraťasy na gumu Oxana XS
500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pruhované dámské kraťasy na gumu Oxana. Doplněny páskem. Boční průhmatové kapsy. Můžete v nich vyrazit do společnosti, do práce i na výlet. Složení: bavlna 100%. Barva: smetanové barvy s rudým proužkem. Země původu ČR.