Můjkoberec

Vinylová podlaha kliková Solide Click 55 XL 162 Chene Grege Kliková podlaha se zámky

Vinylová podlaha kliková Solide Click 55 XL 162 Chene Grege

2 676 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Vinylová podlaha s dekorem dubového dřeva bude dělat parádu v každé domácnosti a uplatnění najde i v komerčních a průmyslových objektech. Jedná se o klikový vinyl s rigidním jádrem a ochrannou vrstvou PUR. Díky těmto vlastnostem je velmi odolný a snadno udržitelný.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha lepená ECO 30 072 Worn Oak Greige Lepená podlaha

Vinylová podlaha lepená ECO 30 072 Worn Oak Greige

2 507 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hnědo-šedá vinylová podlaha Vás potěší mnoha praktickými vlastnostmi a navíc si ji můžete pořídit za rozumnou cenu. Tento lepený vinyl se může pyšnit snadnou výměnou dílců v případě poškození, kompatibilitou s kolečkovou židlí, ochrannou vrstvou PUR nebo snadnou údržbou.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha kliková Solide Click 30 023 Oxyde Rust Kliková podlaha se zámky

Vinylová podlaha kliková Solide Click 30 023 Oxyde Rust

2 884 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Vinylová podlaha, která vypadá, jako by na ní byla rez. Ale nebojte, díky ochranné vrstvě PUR je snadná na údržbu. Jedná se o klikový vinyl s rigidním jádrem a integrovanou podložkou. Mezi jeho přednosti proto patří vysoká odolnost, snadná instalace nebo efektivní útlum kročejového hluku.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha lepená ECO 55 051 Walnut Natural Lepená podlaha

Vinylová podlaha lepená ECO 55 051 Walnut Natural

3 408 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Vinylová podlaha v krásném dekoru ořechového dřeva udělá parádu v každé domácnosti. Díky vysoké odolnosti ji však můžete položit také v komerčních a dokonce i průmyslových interiérech. Tento lepený vinyl má totiž poměrně tlustou nášlapnou vrstvu a ochrannou vrstvu PUR.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha lepená ECO 55 052 Raw Oak Light Natural Lepená podlaha

Vinylová podlaha lepená ECO 55 052 Raw Oak Light Natural

3 408 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Béžový vinyl s dekorem dubového dřeva do Vaší domácnosti vnese příjemnou atmosféru. Jedná se o lepenou vinylovou podlahu, která je rozměrově stálá, voděodolná a snadná na výměnu dílců v případě poničení. Na sluníčku neztrácí barvu a je také odolná vůči chemikáliím.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha lepená ECO 55 054 Flemish Oak Grey Lepená podlaha

Vinylová podlaha lepená ECO 55 054 Flemish Oak Grey

3 408 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Jak název napovídá, tento vinyl svým dekorem napodobuje vlámský dub, a to v šedém provedení. Jedná se o skvělého společníka do každé domácnosti, kanceláře nebo průmyslového objektu, protože díky své neutrální barvě padne do jakkoliv vybaveného interiéru.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha lepená ECO 55 050 Walnut Dark Brown Lepená podlaha

Vinylová podlaha lepená ECO 55 050 Walnut Dark Brown

3 408 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Tato tmavě hnědá vinylová podlaha díky poměrně tlusté nášlapné vrstvě najde uplatnění nejen v domácnostech, ale i v komerčních a průmyslových objektech. Vysokou odolnost podporuje i ochranná vrstva PUR, která dále zajišťuje snadnou údržbu.

Partner: Můjkoberec
Vinylová podlaha lepená ECO 55 055 Old Oak Light Breige Lepená podlaha

Vinylová podlaha lepená ECO 55 055 Old Oak Light Breige

3 408 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Béžová vinylová podlaha s šedým nádechem se díky své neutrální barvě hodí do každého interiéru. Jedná se o lepený vinyl, který je odolný a snadný na výměnu dílců v případě poničení. Mezi jeho další přednosti patří voděodolnost, rozměrová stálost nebo kompatibilita s kolečkovou židlí.

Partner: Můjkoberec
Flair Kusový koberec Pearl Teal 80x150

Flair Kusový koberec Pearl Teal

3 199 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Tyrkysový neskutečně měkoučký koberec je vyroben z jemného polyesteru, a díky tomu je příjemný na dotek, komfortní při došlapu a zároveň odolný. Je antistatický a obšitý po celém obvodu. Pro své vlastnosti se nejlépe hodí do obývacího pokoje nebo ložnice, kam vnese luxusní a teplou atmosféru.

Partner: Můjkoberec
Merinos Kusový koberec Thema 23290/62 80x150

Merinos Kusový koberec Thema 23290/62

1 149 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Moderní kusový koberec Thema 23290/62 zaujme povedeným geometrickým vzorem a příjemnou béžovou barvou. Tento stylový koberec z nové kolekce je skvělou volbou do domácností, kde nejlépe poslouží v ložnicích a obývacích pokojích.

Partner: Můjkoberec
Merinos Kusový koberec Thema 23290/72 80x150

Merinos Kusový koberec Thema 23290/72

1 149 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Béžovohnědý kusový koberec s označením Thema 203290/72 potěší moderním geometrickým vzorem a jemným povrchem. Jedná se o stylový koberec, který najde své místo zejména v ložnicích a obývacích pokojích.

Partner: Můjkoberec