Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jack N´ Jill Silikonový kartáček na zuby a dásně NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (vel. 80/92)
Jack N´ Jill Silikonový kartáček na zuby a dásně

Jemný k malým zoubkům a citlivým dásním . Oboustranný – čistí vrchní i spodní část , přední i zadní část a to zároveň. Víme, že tyto kartáčky vypadají opravdu divně, ale skutečně fungují . Jelikož " objímají " zuby , děti je mohou používat zcela jednoduše samy. Nepoužívejte bez dohledu dospělých .

můžete mít 30.3.

Little Dutch Řetěz na autosedačku Husa NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (vel. 80/92)
Little Dutch Řetěz na autosedačku Husa

Tento řetěz Little Dutch Husa a jeho přáteli se snadno připevňuje k autosedačce nebo kočárku a poskytuje spoustu zábavy na cestách díky hračkám s chrastítkem, zrcátkem, šustěním a křupáním. Stimuluje také koordinaci ručiček a očí. Vhodné pro děti od narození.

můžete mít 30.3.

NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (vel. 80/92) NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (vel. 80/92)
NATULINO Spací pytel s nohavicemi jaro/podzim, velikost L (vel. 80/92)

Natulino Little Warkers je jedinečný spací pytel pro děti se speciálně navrženým tvarem nohavic. Spacáček s nohavičkami je ideální jak pro batolata, která dělají první krůčky, tak pro malé průzkumníky, kteří milují stát ve své postýlce nebo objevovat svět při chůzi po pokoji.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Pěnové samolepky Květiny & motýli Little Dutch Pěnové samolepky Květiny & motýli
Little Dutch Pěnové samolepky Květiny & motýli

Pěnové samolepky do vany s natištěnými motivy kolekce Little Dutch Květiny a motýli zabaví vaše děti při koupání ve vaně. Samolepky stačí namočit a přitisknout je na vanu. Samolepky po koupeli snadno uložíte do sáčku s přísavkou, který je součástí výrobku. Balení obsahuje 16 samolepek.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Pěnové samolepky Námořnický záliv Little Dutch Pěnové samolepky Květiny & motýli
Little Dutch Pěnové samolepky Námořnický záliv

Pěnové samolepky do vany s natištěnými motivy kolekce Little Dutch Námořnický záliv zabaví vaše děti při koupání ve vaně. Samolepky stačí namočit a přitisknout je na vanu. Samolepky po koupeli snadno uložíte do sáčku s přísavkou, který je součástí výrobku. Balení obsahuje 16 samolepek.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Batůžek námořnický záliv Little Dutch Pěnové samolepky Květiny & motýli
Little Dutch Batůžek námořnický záliv

Tento rozkošný batoh Little Dutch Námořnický záliv je ideální pro návštěvy školy nebo rodiny. Ekologický batoh je vyroben z 10 recyklovaných PET lahví. Dětský batoh je zapíná pomocí dvoucestného zipu. V přední části je nachází kapsa na zip.

můžete mít 30.3.

Albi Sešitová únikovka - Cesta za dinosaury - Kvído Albi Sešitová únikovka - Cesta za dinosaury - Kvído
Albi Sešitová únikovka - Cesta za dinosaury - Kvído

Společně s kamarády se ocitáte v tajuplné zemi, kde potkáváte různé druhy dinosaurů. Ne všichni jsou ale hodní a přátelští! Dokážete překonat všechny nástrahy a zjistit, jak se dostat zpátky domů?

můžete mít 30.3.

Djeco 3D zvířátka Albi Sešitová únikovka - Cesta za dinosaury - Kvído
Djeco 3D zvířátka

Jednotlivé části zvířat jednoduše vyloupnete, dozdobíte spoustou samolepek a spojíte dohromady. K dispozici je ilustrovaný návod krok za krokem. Sada rozvíjí zručnost a kreativitu, jemnou motoriku. Sada je vhodná pro děti od 3 let

můžete mít 30.3.

Janod Námořní plavba 2v1 300 dílků Albi Sešitová únikovka - Cesta za dinosaury - Kvído
Janod Námořní plavba 2v1 300 dílků

Dvojité puzzle od firmy Janod – námořní plavba zaoceánskou lodí. Plujte ve dne společně se 100 kousků puzzle, ale také v noci s 200 kousky puzzle. Objevujte, co se děje na velké lodi plující přes moře přes den. Jak se kdo baví. Tančí se, jí se, koupou se lidé v bazénu?

můžete mít 30.3.

Little Dutch LITTLE DUTCH KADEŘNICKÝ SET Little Dutch Hrající hvězda – ocean white
Little Dutch LITTLE DUTCH KADEŘNICKÝ SET

Malá kadeřnice či kadeřník mohou s touto bohatě vybavenou sadou pozvat své kamarády, rodinu či panenky do svého kadeřnictví. Díky nastavitelnému bedernímu pásu budou mít vše vždy při ruce, aby se mohli soustředit na vytváření těch nejúžasnějších účesů.

můžete mít 30.3.

Little Dutch Hrající hvězda – ocean white Little Dutch Hrající hvězda – ocean white
Little Dutch Hrající hvězda – ocean white

Závěsná plyšová hvězda Little Dutch hraje příjemnou melodii a pomáhá s uspáváním Vašeho děťátka. Ukolébavka se spustí pouhým zatažením za plastový kroužek. Bez nutnosti použití baterií. Hračka vhodná pro děti od narození.

můžete mít 30.3.

Djeco Zrcadlová imaginace zvířata Little Dutch Hrající hvězda – ocean white
Djeco Zrcadlová imaginace zvířata

Dítě reprodukuje různá zvířátka zobrazená na vzorových kartách.Po zasunutí pod zrcadlo se tvar tyče může změnit v malinkou tečku: je to přece kouzelné zrcadlo!Dítě experimentuje s odrazy novým způsobem pohybem tvarů pod zrcadlem.

můžete mít 30.3.