Ortgroup Medical

-33%
Antar AT51002 Chodítko třífunkční

Antar AT51002 Chodítko třífunkční

1 830 Kč
1 220 Kč

Skládací chodítko Antar je lehké a pohodlné. Jeho účelem je pomoci při pohybu osobám se sníženou pohyblivostí. Díky opoře z obou stran umožňují bezpečnou chůzi a snižují riziko upadnutí uživatele. Jsou snadno rozložitelné i složitelné.

LP LP 959 Bandáž zápěstí, S
1x

LP LP 959 Bandáž zápěstí

134 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s dlouhodobou prací s počítačem a také s přetěžováním kloubu. Chrání před úrazy a degenerativními změnami (např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf) a také se používá v průběhu degenerativních a revmatických onemocnění.

LP LP 711A Pás břišní

LP LP 711A Pás břišní

633 Kč

Používá se ke zpevnění břišních svalů a podepření vnitřních orgánů. Zapínání na suché zipy umožňuje regulaci v širokém rozsahu. Doporučuje se používat v případě břišní kýly, oslabení břišních svalů, po porodu, po operacích břišní dutiny.

Oppo Medical 2950 AccuTex Ortéza bederní, XL

Oppo Medical 2950 AccuTex Ortéza bederní

1 875 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ortéza AccuTex 2950 je vyrobená z husté tkaniny, s unikátní vložkou v tvaru písmene H, které zlepšuje stabilitu okolo páteře, zabezpečuje optimální tlak a srovnává páteř do optimální anatomické pozice, koriguje její patologické poruchy, díky čemu zmírňuje bolest a dovoluje udržet páteř zpevněnou.